ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Пирин 15-17 юли 2008
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Пирин 15-17 юли 2008
Автор Съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
По информация дадена ми от кметския наместник на селата Сенокос и Мечкул до в. Пирин се стига за 6 часа. Той многократно го е качвал от Сенокос и мисля може да му се има вярва. Това ми е инфото.

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител

Последната промяна е направена от Speedy на Пет Юли 18, 2008 5:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Юли 18, 2008 5:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 306
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здравей Радо, за пръв път качих връх Пирин, затова не мога да ти кажа дали от Сенокос е по-бързо. Относно пътеката от Предела маркировка има, но поради това, че оттам почти никой не ходи е хубаво да я следиш внимателно за да не се забиеш някъде в гората.
Поздрави!!!
Жоро
Пет Юли 18, 2008 5:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
amorpheus



Регистриран на: 11 Сеп 2007
Мнения: 162
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
goro_levskara написа:
Здравей Радо, за пръв път качих връх Пирин, затова не мога да ти кажа дали от Сенокос е по-бързо. Относно пътеката от Предела маркировка има, но поради това, че оттам почти никой не ходи е хубаво да я следиш внимателно за да не се забиеш някъде в гората.
Поздрави!!!
Жоро


Мерси.

Сега виждам че на картата от topomaps има пътеката от Предела; има и от заслон Моравица, до който от Брежани или Сенокос вероятно няма да е проблем да се оправим.
Пет Юли 18, 2008 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
БОШУЛЕЦА



Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 24
Местожителство: СОФИЯ

Мнение Отговорете с цитат
Ха добра дискусия се получила! Хайде да изчакаме снимките на Вангел,той снима малко но има какво да покаже.
Жоро Левскаря ме зариби по чукарите-аз от своя страна , го пуснах на акваланг на Тюленово. Отмъстих си,така да се каже!
Тая планина просто ми взе акъла а тоя преход ще го помня нмого дълго.
Пък и що нещо видях за изръчкване из Пирина още, здраве да е само!!
Съб Юли 19, 2008 12:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
А, за изръчкване има колкото искаш Very Happy

Жоре, мерси за инфото, ще ми е полезно със сигурност !!!
Съб Юли 19, 2008 1:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Дидо, звънни преди да тръгнеш, ако нещо те интересува от този маршрут- все пак ми е за втори път. Тел. ми го има Жорката. Ще понапиша малко и ще пусна снимки и аз, но нещо ме хвана работа, та по- натам.
Поздрави!
Пон Юли 21, 2008 6:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
Ще дрънна, мерси. Снимки ако има ще е добре - да се види за какво иде реч Very Happy
Пон Юли 21, 2008 6:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Ще има и снимки и текст, но проблема е, че сн. са около 400, та се налага да редуцирам малко бройката. Пък за надписите кога ще смогна??? .... не ми се мисли...
Текста: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=turizym&Number=1949132700&page=0&view=collapsed&sb=5
Ето ги и "фотките":http://picasaweb.google.bg/Wsjankata/Pirin1520070803


Последната промяна е направена от W_sjankata на Вто Юли 22, 2008 9:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Юли 22, 2008 1:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 306
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
С такова обяснение едва ли човек ще се обърка по този маршрут Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Приятелю драсни малко повечко за дните след четвъртък.
Вто Юли 22, 2008 8:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
amorpheus



Регистриран на: 11 Сеп 2007
Мнения: 162
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
W_sjankata написа:
Ще има и снимки и текст, но проблема е, че сн. са около 400, та се налага да редуцирам малко бройката. Пък за надписите кога ще смогна??? .... не ми се мисли...
Текста: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=turizym&Number=1949132700&page=0&view=collapsed&sb=5
Ето ги и "фотките":http://picasaweb.google.bg/Wsjankata/Pirin1520070803


Мерси за детайлното описание; сигурно ще ми свърши работа след няколко седмици.
Между другото трак направихте ли?

Поздрави

Мерси, но мен ми трябва от Предела докъм Даутово езеро.


Последната промяна е направена от amorpheus на Вто Юли 22, 2008 11:49 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Вто Юли 22, 2008 10:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Трак има Илиан/2/ от заслон Кончето до края, но и на сайта на Вятър. Направи запитване в Дир-а.
Вто Юли 22, 2008 11:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
БОШУЛЕЦА



Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 24
Местожителство: СОФИЯ

Мнение Отговорете с цитат
Бива си ги снимките,бива ги.Сега ми е двойно по гадно че не останах до неделя Crying or Very sad
Сря Юли 23, 2008 8:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Вангеле ръкопляскания
снимчоците са екстра, а и останалите дни - събота и неделя - ходенето си го бива. Тъй си и мислех, че ще отскочиш до Тевно езеро. Знам, че ти е любимо Very Happy
Кажи какви са настроенията на Белемето, че ми е интересно. От снимките не личи да има навалица Rolling Eyes

а ти, Илия, кажи защо не останахте и другите два дена?
Сря Юли 23, 2008 9:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти Катеринка, има още доста снимки и то добри, но набързо това пробрах. На Тевно всичко си е по старо му. В петък вечерта хората бяха все още малко, в събота си е традиционната лудница. И добре, че нямаше големи групи, че и поляната до заслона нямаше да побере палатките. От събитията горе ефекта е малко обратен- опасявам се да не настъпи някаква анархия- сега като попиташ: "На палатка може ли?", отговора е:"Не, докато има места в заслона! Или опъвайте на ваша отговорност пред парковата охрана." От никакви такси не се интересуват хората. За броя на палатките в съботната вечер мога да кажа, че достигна до към 10.Не е вярно, че се дразнят, ако не ядеш от храната им. Дори както споменах в писанието си по време на единя обяд се "освинкахме" здраво вътре в заслона, а храната беше наша, но приготвена от Валя, за което категорично отказа да вземе пари. Това ми мнение не е само мое. Хранихме се двама, а на съседната маса се стопяваше постепенно един "Бански старец", отново донесен от нейде. А за натовареността на заслона разбрах, че за следващите седмици ще е фул и то само от резервации. Всичко това, освен условията за неконтролируемо бивакуване, ме зарадва и отново бях щастлив да съм там. Успях да възбудя сетивата си до максимум, което се дължи както на природните дадености, така и на домакинството горе.
Сря Юли 23, 2008 10:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
Явно скандала е поукротил страстите. Дано се задържи това по-дълго. Между другото - Коцето разправя оная вечер, че са давали пострадалите по Нова телевизия. Някой да е гледал предаването?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Юли 23, 2008 10:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov