ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Книги?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
Книги?
Автор Съобщение
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 307
Местожителство: София

Мнение Книги? Отговорете с цитат
Наскоро си купих четири книги посветени на планината, но си беше бая обикаляне. Някой да знае къде може да се намерат подобни, ще съм му благодарен да каже. Говоря примерно за автори като Павел Делирадев, Асен Христофоров, Сандю Бешев и др. В много малко антикварни книжарници има тези автори и затова питам, да не обикалям напразно.
Благодаря Ви!!!
Жоро
Пет Мар 16, 2007 6:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
А де! И аз търся някои книжки, но никъде не ги намирам. За тези на Делирадев също съм мераклия да ги имам.
Пон Мар 19, 2007 11:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
И по нови не се намират, защото пред 2 години ме лъгаха в една книжарница че ще ми доставят една книга.
Мога тия дни да попитам на едно място в Пловдив.
Пон Мар 19, 2007 11:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Ехеее, то що пъти казват аха след 2 дена е тука книгата и грънци. Виж по интернет като съм поръчвал винаги са доставяли, но си е риск. Confused
Пон Мар 19, 2007 12:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Питах вчера във въпросната затънтена книжарница, книжаря се засуети да търси нещо на Сандю Бешев, уж нещо му се мяркало...Чаках прилежно 10 мин. без резултат. Друго нищо на първа ръка.
Вто Мар 20, 2007 1:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
SBeshev



Регистриран на: 07 Апр 2007
Мнения: 12
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Излезе от печат най-новата книга за Христо Проданов - “ОТ СУЧУРУМА ДО ЕВЕРЕСТ". Тя ще бъде представена в 18 часа на 18 април 2007 година в голямата зала на община Карлово. Книгата ще излезе на книжния пазар след 20 април – деня, в който на върха на света за пръв път стъпи българин.


Последната промяна е направена от SBeshev на Съб Мар 16, 2019 10:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Съб Апр 07, 2007 6:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Надявам се тиражът да е достатъчен, за да се намира поне в големите градове.
Вто Апр 10, 2007 12:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
irmelinda



Регистриран на: 07 Май 2007
Мнения: 39

Мнение Отговорете с цитат
Някой виждал ли я е последната книга някъде по книжарниците...
Щото и в стената я няма, и гуугъл си мълчи...

и нея ли от автора да търсим?

_________________
„Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.“ - Карлос Кастанеда
Пон Май 07, 2007 10:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Ще трябва да го попиташ, нямаш избор просто...
Пон Май 07, 2007 12:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
irmelinda



Регистриран на: 07 Май 2007
Мнения: 39

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Ще трябва да го попиташ, нямаш избор просто...


писах му майл, да видимSmile

_________________
„Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.“ - Карлос Кастанеда
Пон Май 07, 2007 5:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
irmelinda



Регистриран на: 07 Май 2007
Мнения: 39

Мнение Отговорете с цитат
“ОТ СУЧУРУМА ДО ЕВЕРЕСТ" вече се намира в СтенатаSmile

_________________
„Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.“ - Карлос Кастанеда
Пон Юли 30, 2007 11:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
pidakeva



Регистриран на: 15 Окт 2007
Мнения: 4
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте приятели на планините!Скоро научих эа тоэи сайт.Искам да споделя с Вас-иэлеэе от печат нова книга"Записки по детско планинарство"с автори Руен Павлов/дългогодишен планински водач/ и Паолина Стойчева/моя милост-учител по Музика ;планински водач;фотограф/.Книгата съдържа 4 раздела-1 раздел:Подготовка и организация на планински преход;създаване на школи по планинарство кум училища;2 раздел-Оказване на 1 помощ в планината;3 раздел-Планини и резервати на България;4 раздел-фитотерапия.Ще се радвам ако помогнете за разпостранението й.
Пон Окт 15, 2007 1:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pizzabilities



Регистриран на: 16 Ное 2007
Мнения: 14
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
http://www.bgbook.dir.bg/antbook_old.php?ID=3678 ....
А за хората в софия.. на площад славейков, има сергия за книги 2 ръка, точно пред софийската библиотека където работи един господин с дълга коса и кръгли очила, който ми е намирал абсолиутно невъзможни книги за относително кратко време, а ако той не може, ще ви препрати някъде, където ще могат.

Или в кръгната книжарница в подлеза на Ялта.

Дано да съм помогнала
Пет Ное 16, 2007 8:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pidakeva



Регистриран на: 15 Окт 2007
Мнения: 4
Местожителство: Стара Загора

Мнение za knigata"Zapiski po detsko planinarstvo" Отговорете с цитат
Здравейте!Книгата"Записки по детско планинарство" в Стара Загора я има в книжарница"Пингвините".За връзка с авторите:0889254094-Паолина и Руен-0889267537
Съб Ное 17, 2007 7:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tenebrum



Регистриран на: 14 Яну 2009
Мнения: 13
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
http://outsider-bg.com/category/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8?page=1

_________________
Общуването с величието на природата-това е за мен туризмът!
Пон Окт 11, 2010 2:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov