ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Да разчистим Върбиш - Риш ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Доброволчески дейности Предишната тема
Следващата тема
Да разчистим Върбиш - Риш ?
Автор Съобщение
mikesli



Регистриран на: 28 Мар 2011
Мнения: 509
Местожителство: Сливен

Мнение Re: Да си дойдем на думата!!!! Отговорете с цитат
tzezko написа:
Лаишка снимка си сложил, Мите!
Този "кулинар", който я е правил не му разбира твърде.
В теб, обаче, съм сигурен- педант и професионал!

Замириса вече. От днес съм спрял да ям и пия за да мога добре да се представя, да не вземе да хартиса нещо и да се изложим.


Вярно, има някои неточности в снимката, Цецко.... Дано ние успеем да направим качествени снимки. Всъщност другото е важно. Виждам имаш опит. Разчитаме на него!
Вто Май 28, 2013 4:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Транспорт до Сливен Отговорете с цитат
Здравейте, туристи и изтънчени кулинари!

Датата на чевермето наближава и както написахте, вече се усеща миризмата на запечената агнешка коричка Smile

Въпросът ми е: Ако някой ще пътува от София за събитието, ще има ли две свободни места за мен и Йосарян (Живко)? Ако не са на лице такива, няма да е проблем, защото ще се придвижим със собствен транспорт, просто искаме да съгласуваме нещата и да не разкарваме излишни коли при наличието на свободни места. Ако някой друг си търси транспорт, нека знае, че засега при нас има две или три свободни места.

Също така разучавам маршрутите в Сливенска планина и въпреки дъжда мисля, че ще направим няколко прехода до най-важните обекти. Тъкмо ще ни дойде апетит.

Благодаря предварително на отзовалите се!

П. П. За съжаление сестра ми Марияна1000 (Яница) няма да може да присъства на събитието по уважителна причина - пътува по Пътя за Сантяго де Компостела.
Сря Май 29, 2013 4:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
meco puh написа:
mikesli, има вероятност да не мога да присъствам.


Мечо,

Изобщо не се опитвай да не присъстваш. Необходим си ми като основен свидетел за пред жена ми, защото тя не ми вярва, че съм бил с вас да прочиствам някакви си горски пътеки. Смята, че съм се заиграл на карти в Тушовица няколко дни.
Освен това онова двулитровото шише остави добри спомени унас, как така ще ни лишиш от такава житейска наслада?!
Чет Май 30, 2013 11:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
айде не останаа Croc Croc
Чет Май 30, 2013 7:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
tzezko написа:
meco puh написа:
mikesli, има вероятност да не мога да присъствам.

Мечо,
Изобщо не се опитвай да не присъстваш. Необходим си ми като основен свидетел за пред жена ми, защото тя не ми вярва, че съм бил с вас да прочиствам някакви си горски пътеки. Смята, че съм се заиграл на карти в Тушовица няколко дни.
Освен това онова двулитровото шише остави добри спомени унас, как така ще ни лишиш от такава житейска наслада?!


Да знаеш, много се ядосвам и сега като ми писа, още повече. Като че ли няма да мога. Аз друг път ще обясня на жена ти, че с теб никога не сме се виждали и не те познавам. Не се безпокой.
Дано да не вали, че да прекарате приятно.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Чет Май 30, 2013 7:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mikesli



Регистриран на: 28 Мар 2011
Мнения: 509
Местожителство: Сливен

Мнение Отговорете с цитат
meco puh написа:

Дано да не вали, че да прекарате приятно.


Що бе Мечо първо се дърпаш и второ смяташ, че дъждът нещо ще обърка аз мисля като Боглмил Райнов че Няма нищо по-хубаво от лошото време Въпреки, че едва ли ще имаме късмета да вали .....
Чет Май 30, 2013 8:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
mikesli написа:
meco puh написа:

Дано да не вали, че да прекарате приятно.


Що бе Мечо първо се дърпаш и второ смяташ, че дъждът нещо ще обърка аз мисля като Боглмил Райнов че Няма нищо по-хубаво от лошото време Въпреки, че едва ли ще имаме късмета да вали .....


Мите, лошо не съм ви пожелал нали? Разбира се, че дъжда няма да провали нищо, но не е ли по-добре да не вали?
Заявявам, че пожеланието ми е чистосърдечно.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Чет Май 30, 2013 9:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
прибрах се най после - разбора мина чудесно! Благодарности на домакините за добрата организация и разходките и на всички други за хубавата компания Smile
чакаме снимките Wink
Нед Юни 02, 2013 9:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Отговорете с цитат
Благодарности,към домакините и към всички участвали в работата.
Страхотна компания,когато сме зле така да сме,до нови върхове,допускат се поляни и гори,
енергията ,първата доза получихме,ехо и напред.
Пон Юни 03, 2013 11:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
joy_boy написа:
...чакаме снимките Wink

Това ми е третия опит да ги кача тези снимки. Вчера стигнах до средата и поради буря изключиха напрежението(тока). Снощи до 01,00 часа писах, форума изчезна някъде около Тушовица.
Мите, благодаря и аз. Първо на теб, на Тошко и на брат ти. След това на всички участници и специално на Цецо (душата на групата).
Когато пристигнах, "жертвата" вече се печеше на огъня. Сливенската група, начело с Митко бяха свършили работата, оставаше да се поддържа огъня.
Митко, брат му и Тошко и... "жертвата"

Място на жертвоприношението: Меча поляна в парк Сините камъни на Сливенския Балкан.


Тошко има задача - да поддържа огъня и да пази "жертвата". Днес няма да маркира.

Да си дойдем на думата!!!!
tzezko написа:

Цецо закъсня. Една птичка изпя, че се е отбил с жена си в Тушовица, да му търсят следите от предишното пребиваване. Няма следи, всичко заличено. Пристигането му развесели връх Меча поляна и всички присъстващи. Дар божи!!!

Аха, работата почти готова:

Салатката, и тя се приготвя:

Цецо е най-активния

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Пон Юни 03, 2013 1:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mikesli



Регистриран на: 28 Мар 2011
Мнения: 509
Местожителство: Сливен

Мнение СНИМКИ Отговорете с цитат
За съжаление съм направил много малко снимки - ето ги:

Пон Юни 03, 2013 5:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Отговорете с цитат
Варна,Карнобат,Разград,Сливен,ало,някой,имашеGPS,точки,маршрут,зареждане,Тополчане,магистрала,
Тушовица,търси се,Столицата,дайте знак притеснихме се???!!.
Пон Юни 03, 2013 7:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Тука, тука сме. На първи челен коловоз. И сме много силни с ГПС-та. Мога да предложа трак от разклона за м. Даулите до връх Българка. Само остана да науча как се сваля от уреда и се качва тук. Сега давайте следващия участък.
Вто Юни 04, 2013 10:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Първо: Обратното пътуване мина нормално, с леки премеждия поради завалелия кратък проливен дъжд по магистралата.

Второ: За пръв път присъствам на чеверме и събитието надмина очакванията ми! По-късно ще споделя отделно впечатленията си.

Трето: Предвид натрупаната умора от пътуването и недоспиването малко се забавих със снимките, за което се извинявам. Виждам, че и другите не са се разбързали да качат своите снимки. Една молба: Направете си, ако трябва, допълнителен профил в Гугъл+ и качвайте снимките си в пълен размер и в оригинал (трябва в "Настройки" на "Google+" да е поставена отметката "Качване на снимките ми в пълен размер." и да са махнати отметките от следващите две опции "Автоматично подобряване" и "Автоматични ефекти", които за мен са "Автоматична глупост", пробвал съм ги). Допълнителният профил е безплатен, регистрацията изисква няколко минути. Може да ви поискат GSM номер за изпращане SMS с код за потвърждение (SMS от Гугъл към вашия телефон), който код да напишете при финализиране на регистрацията. Този SMS е безплатен, поне на мен при М-Тел не ми взема пари вече неколкократно.

Как може 45 снимки да са само 4,23 МБ като обем? Колкото 2 нормални снимки?

Надявам се, че мога да използвам някои от предоставените снимки за начални снимки в моя албум?

Четвърто: Довечера моите снимки най-вероятно ще бъдат качени, стига да получа отговор на въпроса коя е дамата вдясно на снимката:



Пето: Още веднъж благодаря за невероятното изживяване!
Сря Юни 05, 2013 11:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Ето най-после и обещаните снимки. Ако има забележки към някои от тях, проблемните снимки ще бъдат коригирани или изтрити. Кратките клипове е добре да се свалят на компютър и тогава да се гледат.

1. Stara planina - 01-02.06.2013g. - cheverme na v.Mecha polyana, Slivenska planina – 997 броя снимки, 3,0 ГБ.

2. Stara planina - 01-02.06.2013g. - cheverme na v.Mecha polyana, Slivenska planina – 626 броя снимки, 1,94 ГБ.

3. Stara planina - 01-02.06.2013g. - cheverme na v.Mecha polyana, Slivenska planina – 303 броя снимки, 931 МБ.

4. Klipove - Stara planina - 01-02.06.2013g. - cheverme na v.Mecha polyana, Slivenska planina – 6 броя клипове, 727 МБ.

Снимките и клиповете ще останат качени в Гугъл+ поне за 2 седмици, надявам се дотогава да са свалени от всеки желаещ. Възможно е и повторно качване след време, дори записване върху ДВД-диск.


Последната промяна е направена от stefan_iliev38 на Сря Фев 15, 2023 12:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Юни 07, 2013 1:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Доброволчески дейности Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Следваща
Страница 22 от 23

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov