ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Планинарски клубове

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Планинарски клубове
Автор Съобщение
vinushka



Регистриран на: 27 Авг 2012
Мнения: 100

Мнение Планинарски клубове Отговорете с цитат
Здравейте, интересуват ме мнения на форумци за планинарски/алпийски клубове в които членуват/са членували/са ходили в група с тях. (най-вече софийските) Харесала съм си няколко клуба, но искам да видя какво мислите вие по въпроса.Интересува ме може ли да се членува в няколко клуба едновременно, има ли такива които организират ходения всеки уикенд и всякакви др впечатления.
Пет Яну 25, 2013 1:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Аз поне не познавам някого, който да е член на клуб.
Даже напротив, тези които ходят най-много, не се интересуват от клубове.
От друга страна може да се каже, че във форума има няколко клуба, макар и неформални, но ходещи всяка седмица. Very Happy
Пет Яну 25, 2013 2:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Аз също не познавам никой който да членува в такива клубове Rolling Eyes
Единствената причина която виждам за да се членува в такъв клуб е за да си намериш подходящи другарчета за ходене. Very Happy

Ама това и тук става.
Всъщност като се замисля ние тук сме си нещо като един клуб Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пет Яну 25, 2013 10:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Или ако не ти се занимава да се организираш сам да ти свърши някой досадната работа, да платиш там няква сума и после на готово - транспорт, спане, храна, маршрут... ти само да мааш крачоли.

_________________
www.summitsweb.com
Съб Яну 26, 2013 2:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
SMitev



Регистриран на: 18 Юли 2012
Мнения: 53

Мнение Отговорете с цитат
Скоро ми попадна една визитна картичка. Младежки Клуб по пешеходен и вело туризъм. Не знам нищо повече. Ходя обикновено сам и не съм се итнересувал. Това май им е ФБ Страницата, за хората с ФБSmile

http://www.facebook.com/pages/%D0%9C%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D0%9A%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BF%D0%BE-%D0%BF%D0%B5%D1%88%D0%B5%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B8-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE-%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/215547238508023

Поздрави!

_________________
I love not man the less, but Nature more!
Съб Яну 26, 2013 2:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vinushka



Регистриран на: 27 Авг 2012
Мнения: 100

Мнение Отговорете с цитат
SMitev, да те са готини, ходила съм с тях Smile
Нед Яну 27, 2013 2:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
val4ana



Регистриран на: 24 Юли 2012
Мнения: 15

Мнение Отговорете с цитат
Малко и аз да се рекламирам, по принцип клубът е нов предимно от студенти е, доста силно участие имаме в пешеходен туризъм Smile
За повече инфо на фб страницата или на лични съобщения Smile
http://www.facebook.com/groups/367882866561730/?fref=ts
Пон Фев 04, 2013 4:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
За момиче е по - кофти да ходи сама.
И аз веднъж срещнах групата на младежкият клуб на Кобилино бранище. Изглеждат веселяци, за съжаление ние тогава бяхме много изморени и не можахме да се присъединим към тях вечерта.
И аз съм мислил да си избера някое или някои тур. дружества и да ходя на организирани от тях преходи, но все повече ми харесва сам да ходя, а и останалите от групата през тази година може би ще са по свободни така че да ходя от време на време и с тях.
Иначе ТД Ореляк ходят много и на интересни места, но не съм сигурен че са от софия.
Нед Фев 17, 2013 11:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
От Гоце Делчев са Ореляк.

Аз не обичам много-много да ходя сама. Първия ден е яко, втория започва да ми става скучно, на третия съвсем изперквам. Но се забивам и на по-безлюдни места, де. Ако срещам повече хора и нощувам сред себеподобни, сигурно няма да е така.

_________________
www.summitsweb.com
Пон Фев 18, 2013 12:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Myrzel



Регистриран на: 06 Сеп 2007
Мнения: 26
Местожителство: Plovdiv

Мнение Отговорете с цитат
Йосарян написа:

Иначе ТД Ореляк ходят много и на интересни места, но не съм сигурен че са от софия.


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Е чак много е много силно казано. Very Happy Very Happy Very Happy

А по темата, виж тук има доста адреси:

http://planinite.info/Organiziran_turizam/Turisticheski_drujestva/index_drujestva.htm
Нед Мар 10, 2013 1:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov