ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Рила 19-20.07.2008 - снимки

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Рила 19-20.07.2008 - снимки
Автор Съобщение
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 309
Местожителство: София

Мнение Рила 19-20.07.2008 - снимки Отговорете с цитат
Здравейте, след разходката в Пирин се разходихме в района на езерата и вр.Мальовица. Ето и малко снимки....
Конче на фона на Долното езеро....

вр.Харамията...

Бъбрека....

Окото....

Сълзата...

Близнака, Трилистника и Рибното езеро....

Рибното езеро....

Еленино езеро на фона на Орловец....

Еленин връх....

Чет Юли 24, 2008 8:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
lubitel



Регистриран на: 06 Фев 2008
Мнения: 468
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти за хубавите снимки. Утре пътуваме за хотел Мальовица и се надявам, независимо от времето, да направим някоя разходка до местата, които си посетил и снимал! Дали и ние ще можем да снимаме, бъдещето ще покаже...
Чет Юли 24, 2008 10:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Жорка снимката на Окото е супер, жалко че небето е такова мазало. Нещо ми е домъчняло за Рила... та мисля да походим скоро. Да вземем да го обсъдим на по бира Cool .

_________________
Който пие бира не умира!
Чет Юли 24, 2008 10:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, Жоре, първо да ти кажа, не е нужно вече да качваш снимките на 2 места, след като първо си ги пуснал в Пикаса. От там директно могат да дойдат тук. Ето какво е написала Поли - как става това, виж второто мнение

Езерата са с много хубав цвят. Тая е No1 Very Happy - цветове и небе
Пет Юли 25, 2008 9:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
natam-nasam



Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 209

Мнение Отговорете с цитат
Хубава разходка, Жоро! Как е положението с бурното строителство по пътя към 7-те езера? Забелязват ли се грозни гледки?
Пет Юли 25, 2008 11:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
spi



Регистриран на: 15 Апр 2008
Мнения: 89

Мнение Отговорете с цитат
natam-nasam написа:
Хубава разходка, Жоро! Как е положението с бурното строителство по пътя към 7-те езера? Забелязват ли се грозни гледки?



Хайде, аз ще отговоря, че останалите май не видяха това, което видях и заснех, че се разделихме за момент: строи се усилено долната станция на лифта, това е малко след х. "Пионерска" посока "Ловна". Гледката наистина не е лицеприятна, даже е отвратителна.
Пет Юли 25, 2008 12:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
natam-nasam



Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 209

Мнение Отговорете с цитат
На Жоро снимките създават илюзията, че всичко е наред. Явно не е така Sad
Пет Юли 25, 2008 2:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 309
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
dobrudjan4e написа:
Жорка снимката на Окото е супер, жалко че небето е такова мазало. Нещо ми е домъчняло за Рила... та мисля да походим скоро. Да вземем да го обсъдим на по бира Cool .

Здрасти Цецко, и аз мисля, че е време да направим една разходка в Рила. Другата седмица ще ми е трудно да се видим, но по-другата ще трябва да го направим на всяка цена....бирарии колко щеш Laughing Laughing Laughing
Нед Юли 27, 2008 8:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov