ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Отново съфорумец на първа страница на фотофорума
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Отново съфорумец на първа страница на фотофорума
Автор Съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Very Happy
бре, Николай, къде ги намираш тез дечурлига Wink
Поздрави, добра е

Croc

Асене, ти с нещо няма ли да ни зарадваш Very Happy
Чет Авг 07, 2008 11:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
asenr



Регистриран на: 10 Яну 2008
Мнения: 87
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Със снимка на първа страница на фотофорума - едва ли :) но имам желание да ви зарадвам с една фоторазходка из Местия (Кавказ, Грузия) и околностите. Само трябва да се задържа малко време в България, че последните няколко месеца обикалям само по чужбинско.

_________________
Може да съм прасе, ама ми отива...
Чет Авг 07, 2008 12:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Аз да повдигна малко темата. То не е за ей така де. Има си повод. Снощи преди лягане гледам ubersoldat излязъл на първа страница с чудесна снимка разбира се. След като гледах кадрите от Алпите, мисля и друг път ще го поздравяваме в тази тема. Изчаках Асен да видим дали той ще пусне поздравите, но явно не е в България, така че... Честито ubersoldat Croc

Ето и снимката:



_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Съб Сеп 27, 2008 9:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
И от мен честито! Като я видях снощи нещо ми се видя познат стил, гласувах и видях, че е на ubersoldat
Съб Сеп 27, 2008 5:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Croc
и аз очаквам друга скоро Wink
Съб Сеп 27, 2008 6:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Браво!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Сеп 29, 2008 10:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Как се прави тоя Принт Скрийн, не можах да разбера, моя явно сигурно не работи..
Исках да покажа началната страница на фф, където между 6-те най-добри снимки с рейтинг Б, има две на Иван / itilien /
а именно







Иване, все така да ни радваш с хубави снимки от непознати за нас места Very Happy
Вто Сеп 30, 2008 9:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
И това не се беше случвало досега. Две снимки наедин път на първа страница. Laughing

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Вто Сеп 30, 2008 10:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ето от мен скрийншота с класацията Laughing :



_________________
Който пие бира не умира!
Вто Сеп 30, 2008 11:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
lilid



Регистриран на: 17 Сеп 2008
Мнения: 15
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Laughing привет, я да видим дали съм ви разпознала: Kat тук струва ми се е Kat във фотокулт и MireXa във фотофорум, а тукашния dido е ли dido2 във фотофорум?! Laughing

аз най-напред започнах да си колекционирам планинарски снимки във фотофорум, отпосле и във фотокулта, където май най- се заседявам, след като започнах да обръщам внимание не само на планинарските снимки, Very Happy
Вто Сеп 30, 2008 5:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Voludar



Регистриран на: 03 Ное 2008
Мнения: 63
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Супер,браво на колегите Very Happy ,иначе аз съм малко скептично настроен към фото-форум,оценяването е твърде субективно според мен..а на всичкото отгоре съм си забравил и паролата за един акаунт който имах отдавна Laughing
Чет Ное 06, 2008 12:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Субективизъм в по-голяма или по-малка степен винаги има. Това важи за всичко, включително за Фотофорума. Все пак като се ходи по планината се разчита на късмета да се улови някакъв красив момент с фотоапарата, защото все пак отиваме там главно за да ходим.
Иначе е трудно да се излезе на коментираната 1-ва страница особено със снимка пейзажна или природна, пък и ако не пипа човек с Фото шоп още по-трудно. Аз лично всячески избягвам намесата на шопа и препочитам да покажа това, което наистина съм заснел без бопълнителна намеса с някакъв софтуер. Все пак целта е да се покаже най-доброто което човек е снимал, а не толкова да се гонят точки.

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Чет Ное 06, 2008 2:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Speedy написа:
Субективизъм в по-голяма или по-малка степен винаги има. Това важи за всичко, включително за Фотофорума. Все пак като се ходи по планината се разчита на късмета да се улови някакъв красив момент с фотоапарата, защото все пак отиваме там главно за да ходим.
Иначе е трудно да се излезе на коментираната 1-ва страница особено със снимка пейзажна или природна, пък и ако не пипа човек с Фото шоп още по-трудно. Аз лично всячески избягвам намесата на шопа и препочитам да покажа това, което наистина съм заснел без бопълнителна намеса с някакъв софтуер. Все пак целта е да се покаже най-доброто което човек е снимал, а не толкова да се гонят точки.


- много добре казано - с тебе сме от една порода! Laughing фотоШОП - съкс!

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Ное 06, 2008 2:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6378

Мнение Отговорете с цитат
Хехе та той фотошопа в бая несъвършен вариант се намира в твоя фотоапарат човек. Още по-лошо - не можеш да го контролираш по никакъв начин и разчиташ напълно на атоматиката и заложения софтуер вътре.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Ное 06, 2008 2:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Е, знаеш какво имам предвид под намеса с Фотошоп. Wink Това което е заложено във фотоапарата си е башка. Аз се ограничавам общо взето да направя някоя снимка чернобяла, да засиля на някоя контраст от време на време или да я изсветля да речем. Толкоз! Все пак на първо място е задапаратното "устройство". Laughing

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Чет Ное 06, 2008 3:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov