ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Сухото пръскало в Източния Джендем

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Сухото пръскало в Източния Джендем
Автор Съобщение
danin94



Регистриран на: 15 Сеп 2012
Мнения: 251
Местожителство: Карлово

Мнение Сухото пръскало в Източния Джендем Отговорете с цитат
"Сухото" ама не и днес , Може би след 2-3 месеца когато се стопи пряспатa...


Последната промяна е направена от danin94 на Чет Май 02, 2013 11:37 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Чет Май 02, 2013 10:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
danin94



Регистриран на: 15 Сеп 2012
Мнения: 251
Местожителство: Карлово

Мнение Отговорете с цитат



Последната промяна е направена от danin94 на Съб Май 04, 2013 2:41 pm; мнението е било променяно общо 9 пъти
Чет Май 02, 2013 11:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
danin94



Регистриран на: 15 Сеп 2012
Мнения: 251
Местожителство: Карлово

Мнение Отговорете с цитат



Последната промяна е направена от danin94 на Съб Май 04, 2013 12:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Май 02, 2013 11:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
danin94



Регистриран на: 15 Сеп 2012
Мнения: 251
Местожителство: Карлово

Мнение Отговорете с цитат

Чет Май 02, 2013 11:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
martin555



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 844
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
Нашият подход беше сред успешните. Сухото пръскало е класика в жанра "Джендеми и Мазохизъм"! Wink



С директно слизане на изток от Ботев: Shocked


Бездните са шеметни, гледките също:


Терена на моменти съчетава по-груби моменти и загуба на чувство за хумор.


Тук даже намерих и сили да го поопиша, поздрави от мен!
http://martinpetrov555.blogspot.com/2012/06/blog-post_11.html



_________________
http://martinpetrov555.blogspot.com/
Съб Май 04, 2013 6:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
danin94



Регистриран на: 15 Сеп 2012
Мнения: 251
Местожителство: Карлово

Мнение Отговорете с цитат
поздравления , снимките а и подхода ви са перфектни и уникални, аз си мислех дали може да се стигне до подножието на водопада ако забием директно към дерето на бъзовица и вървим по него , примерно след зас.михайлов , някаде до десния по малък приток на реката но ме притесняваше това че нямаше да ни стигне времето , имам предвид за еднодневен преход като изходната точка е паниците , чувал съм от карловски алпинис джендемист че може после директно да се продължи по дерето надолу и се излиза точно но бетония мост на пътеката за х.рай , страхотна дивотия било там...
Нед Май 05, 2013 9:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
martin555



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 844
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
danin94 написа:
поздравления , снимките а и подхода ви са перфектни и уникални, аз си мислех дали може да се стигне до подножието на водопада ако забием директно към дерето на бъзовица и вървим по него , примерно след зас.михайлов , някаде до десния по малък приток на реката но ме притесняваше това че нямаше да ни стигне времето , имам предвид за еднодневен преход като изходната точка е паниците , чувал съм от карловски алпинис джендемист че може после директно да се продължи по дерето надолу и се излиза точно но бетония мост на пътеката за х.рай , страхотна дивотия било там...


Принципно невъзможни неща няма, относно въпроса ти за подхода. Трябва си хубаво време и да се пробва. Еднодневно ще стане!
Относно река голяма Бъзовица, отдолу от бетонното мостче се подхожда с директно минаване по реката, имам познат минал оттам. Хванаха мостчето и нагоре излязоха в подножието на водопада. http://evgeniyonkov.blogspot.com/2010/07/blog-post.html Поздрави и от мен. Времето му е към краят на месец май, тогава хем е много пълнводно, преспите са се стопили, а и зеленината по улеите е подходяща за самозадържане (тревните туфи). Smile

_________________
http://martinpetrov555.blogspot.com/
Нед Май 05, 2013 1:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
danin94



Регистриран на: 15 Сеп 2012
Мнения: 251
Местожителство: Карлово

Мнение Отговорете с цитат
martin555 написа:
danin94 написа:
поздравления , снимките а и подхода ви са перфектни и уникални, аз си мислех дали може да се стигне до подножието на водопада ако забием директно към дерето на бъзовица и вървим по него , примерно след зас.михайлов , някаде до десния по малък приток на реката но ме притесняваше това че нямаше да ни стигне времето , имам предвид за еднодневен преход като изходната точка е паниците , чувал съм от карловски алпинис джендемист че може после директно да се продължи по дерето надолу и се излиза точно но бетония мост на пътеката за х.рай , страхотна дивотия било там...


Принципно невъзможни неща няма, относно въпроса ти за подхода. Трябва си хубаво време и да се пробва. Еднодневно ще стане!
Относно река голяма Бъзовица, отдолу от бетонното мостче се подхожда с директно минаване по реката, имам познат минал оттам. Хванаха мостчето и нагоре излязоха в подножието на водопада. http://evgeniyonkov.blogspot.com/2010/07/blog-post.html Поздрави и от мен. Времето му е към краят на месец май, тогава хем е много пълнводно, преспите са се стопили, а и зеленината по улеите е подходяща за самозадържане (тревните туфи). Smile


мерси за линка , яко драпане е по това дере на Бъзовица , но си струва да се пробва....
Вто Май 07, 2013 9:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov