ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Възстановяват хижа"Планински извори"!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Възстановяват хижа"Планински извори"!
Автор Съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Kent написа:
за ко е тоя пънеж господа, хижата е строена през едно време на масов туризъм /организиран/и поради голяма глупост на билото точно...

Алоо, морските! Lam



Сря Дек 09, 2015 6:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Re: Приказка за водолаза и огромните сомове.... Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
революцията ли да живее Croc



Да живее Човекот- Приятел и Брат!
Сря Дек 09, 2015 7:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Kent написа:
за ко е тоя пънеж господа, хижата е строена през едно време на масов туризъм /организиран/и поради голяма глупост на билото точно...

Алоо, морските! Lam



Е, какво, аде и КЦМ-то да възродим и Кремиковци, и ЦСКА да върнем в евротурнирите хахаха пфу...едни кинти да завъртим. Кой ще ходи там, колко ще струва нощувката в идеалния вариант при все, че имаме х.Паскал и х.Момина поляна на едни джуч разстояние, готови, уютни с хижари...
Ако си го вземе някой за къща и да живее там като Венци на Вазов /и да приема чат пат туристи/, съвсем друг е варианта... а иначе въздух и ентусиазъм. сори дето се вика.
п.п. На връх Мусала - /стратегически обект/ без малко да няма ток като спахме отдеве, хубаво че съм на ти със силата и го призовах /тока/ от гората, и се изправиха стълбовете сами, жиците се вазстановиха и си изсуших обувките в стаята с радиатора...., ко остава за енергоснабдяване на х.Планински извори, дори и да се възстанови / пример същата хижа Мусала, хижата долу до езерото, пълен траш.../. тракаш със зъби и се наслаждаваш на петте чучура/езерото Very Happy
Сря Дек 09, 2015 9:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
След като ми се поизясниха Very Happy нещата, туй с тока май е единствения сириозен проблем там. Но не и неразрешим. Зависи от Паркаджиите.

Васко туй за Бузлуджа е интетесно. Да вземем да я направим един Дом на туриста. Осветена от всякъде. Махаме петолъчката и слагаме един еделвайс. И готово
Сря Дек 09, 2015 9:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Димо, в идеала какъв туристопоток очакваш на х.Планински извори, дори и при мин.цена 20 кинта на нощувка да речем Surprised / ще настане вой/ на година? Ако хижата е пълна всеки ден, според мен 50 места, това са 365 000 лаве годишно. а, сега да намалим десет пъти/оптимистичен вариант/, и то ко става...? С кирпич и папур ли ще я възстновяват?
Пак казвам, ако имах кинти щях да си я направя за къща, ама само за мене. Ще си купя хубав агрегат и ще си осигурявам гориво и никой няма да връщам но... това според мен е единствения вариант тая хижа да и светнат прозорците, а не към бтс, бкп, герб, нсгрп или някой михлюзи общински отдолу...
Сря Дек 09, 2015 9:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А защо не изчакате да видите кой, как и кое, пък после да коментирате? Wink

Аз предлагам форумната среща през 2017-та да е на хижа Планински извори и Ванката Гърбев да е дезорганизатор Croc

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Дек 09, 2015 10:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Права си Яне, но на мен ми е загадъчна целесъобразноста на тая кондика Cool
За срещи винаги съм за, вече /благодарение й на Вас/ съм отчасти социофил и дори малко филантроп Very Happy
Wink
Сря Дек 09, 2015 10:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Kent написа:
Кой ще ходи там, колко ще струва нощувката в идеалния вариант при все, че имаме х.Паскал и х.Момина поляна на едни джуч разстояние, готови, уютни с хижари...

А за какъв Х ще слизаш до 1300 до Паскал на майната си, при условие че имаш чудесена хижа на билото?
Mariana1000 написа:
Аз предлагам форумната среща през 2017-та да е на хижа Планински извори и Ванката Гърбев да е дезорганизатор

Готово. Че и водач се наемам да бъда - една пътечка съм си набелязал за маркиране от гарата в Мирково.
Сря Дек 09, 2015 10:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rado666



Регистриран на: 06 Фев 2017
Мнения: 1

Мнение Re: Възстановяват хижа"Планински извори"! Отговорете с цитат
fena73 написа:
Вчера минахме през хижата-от една седмица има хижари(то хижа няма още ама карай Very Happy ) и човека ни почерпи кафенце, казаче я е взела неква кака от София-Таня май...имала конна база...
Същия ден се чакали група работници за започване на работата.Кандидатствали по програми-пари имало(уж),желание,като гледам-също!Хижар е Емо Танев-дългогодишен (според него)хижар на Ехо,Козя стена.Чумерна и т.н.-думите му бяха че докато е жив-ще е на хижата-дано поживее дълго човека Smile освен това рече,че до септември трябва сичко да е таман-не виждам как ше стане ама-ха дано!Стискаме палци и секви други израстъци де що има за стискане за общото благо! ръкопляскания


iskam da signaliziram za tozi chovek Emilio!!!
Izmamnik e izluga maika mi che e vluben v neq za da i vzeme posle 250lv.
Nikoi da ne mu vqrva, nito hijari nito nikoi!
Pazete se
Пон Фев 06, 2017 2:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Re: Възстановяват хижа"Планински извори"! Отговорете с цитат
Rado666 написа:
fena73 написа:
Вчера минахме през хижата-от една седмица има хижари(то хижа няма още ама карай Very Happy ) и човека ни почерпи кафенце, казаче я е взела неква кака от София-Таня май...имала конна база...
Същия ден се чакали група работници за започване на работата.Кандидатствали по програми-пари имало(уж),желание,като гледам-също!Хижар е Емо Танев-дългогодишен (според него)хижар на Ехо,Козя стена.Чумерна и т.н.-думите му бяха че докато е жив-ще е на хижата-дано поживее дълго човека Smile освен това рече,че до септември трябва сичко да е таман-не виждам как ше стане ама-ха дано!Стискаме палци и секви други израстъци де що има за стискане за общото благо! ръкопляскания


iskam da signaliziram za tozi chovek Emilio!!!
Izmamnik e izluga maika mi che e vluben v neq za da i vzeme posle 250lv.
Nikoi da ne mu vqrva, nito hijari nito nikoi!
Pazete se

Интересно..............направо немога да повярвам какво чета Very Happy Very Happy Very Happy
Пон Фев 06, 2017 2:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov