ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Как да намеря туристическа група

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Как да намеря туристическа група
Автор Съобщение
vesselin



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 3

Мнение Как да намеря туристическа група Отговорете с цитат
Здравейте,

не ходя често в планините и нямам много приятели които биха направили преход с мене в Рила или Пирин. Уви повечето са градски чада. Търся съратнци или група за септември. Знае ли някой как мога да остановя контакт?

Друго което ме интересува дали времето през септември е добро за преходи ?

Благодаря и поздрави

Веселин

Физически съм много добра форма на 33 г.
Чет Авг 14, 2008 12:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, Веселине Smile
По мое лично мнение, тъй с питане и без да те познават хората, е малко трудно да си намериш спътници за баир.
Варианти:
Arrow намираш си някой сам или групичка от там, дето живееш / хубаво е да кажеш откъде си/ - как я намираш - например в Сф има доста хора ходещи, които се събират всяка сряда или четвъртак някъде да пият бира и да обсъдят кой накъде му се ходи и т.н. Инфо къде са тия места може да намериш в тази тема .
Arrow друг вариант е да започнеш да посещават по-често планинарските форуми, но не само да четеш, а и да пишеш, така хората ще разберат че съществуваш и след някой път, ако питаш, че те поканят с тях.
Arrow ако не ходиш често и нямаш необходимия бивачен инвентар / това ти ще го кажеш/ можеш да разгледаш сайтовете на следните тур. агенции

Мондо
Бюро Радецки
Кол и въже от този сайт не са тур.агенция Smile
--------- Това са само някой от по-известните на мен, ако някой знае други, да напише.

Arrow друг начин Very Happy ето, ние вече знаем, тъй че някой път....
Arrow друг начин е където живееш, да проучиш туристическите дружества и да членуваш там. Те обикновено са доста активни.

Питаш дали времето септември е добро за ходене? Няма по-добро Wink Между най-хубавите месеци за ходене са и зимните месеци, в това ще се убедиш, като попрегледаш темите за зимните ходения, които са пускани тук.
-- Друго какво? ако имаш още питане казвай Wink

Поздрави
Чет Авг 14, 2008 10:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
vesselin



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 3

Мнение Супер Отговорете с цитат
Благодаря Кат че се постарая. Живея до Франкфурт и се прибирам в София от кьдето сьм за 3 седмизи . Ще гледам да се появя на някоя среща, че и Бира ми се пие сьщо Smile

Поздрави
Чет Авг 14, 2008 6:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
natam-nasam



Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 209

Мнение Отговорете с цитат
Септември е просто чудесно време за ходене, особено по Пирин! Ето някои септемврийски разходки:

Миналата година имаше една изненада - сняг на 6 септември, което не е типично: http://picasaweb.google.com/psoboleva/Hija_makedoniya

Но пък към края на септември нямаше и помен от снега и страхотни есенни багри: http://picasaweb.google.com/psoboleva/Samodivski_ezera

Ето и от по-миналата година:

http://picasaweb.google.com/kol.vaje/Kom

http://picasaweb.google.com/psoboleva/PirinKoncheto
Пет Авг 15, 2008 9:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
buena_venista



Регистриран на: 21 Авг 2008
Мнения: 4
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здравей Веско, току що откри още един човек от твоя клуб Very Happy сега се регистрирах в този сайт и тази тема веднага ми се наби на очи, тъй като и аз имам същия issue, ходим по планините от време на време, но хората, които успявам да навия не са планински и след първия 1 час търсят кръчма и поляна да пият и да плуят...а аз искам да ходя да ходя....надявам се да намеря интересни идейки за походи в този сайт и да комуникирам с маниаци Smile съвет от мен: по добре не се записвай в туристически дружества, а си избери някакви свежи бодри хорица с които да кръстосвате баирите. ходихме веднъж на организиран поход от дружество, там е пълно с разни каки /лели и го правят като за детска градина: тука сега ще стоим 10 мин, тука ще ядем, всички в колона по един, никой да не ходи до wc да не се изгуби и т.н., добре че маршрута беше уникално хубав.....
Чет Авг 21, 2008 6:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vesselin



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти buena_venista,

радвам се да прочета Smile че не сьм единствен. Ще побутна още ведньж всички приятели. АКо си в София спетември може да измислиме нещо (около 10.09-30.09), ще се радвам.

Може пьрво да се видиме с бира. Ако има други юнаци да да обадят.

Поздрави

Веселин
Пет Авг 22, 2008 2:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
buena_venista



Регистриран на: 21 Авг 2008
Мнения: 4
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ей, браво бе, оказа се сериозен ентусиаст Very Happy току що разбрах къде се събират и другите такива:

http://planinari.org/forum/viewtopic.php?t=543&postdays=0&postorder=asc&start=45 всеки четвъртък, така че като дойдеш в София да знаеш и всички останали желаещи също! Септември е идеален за планини, Гърция и Турция, аз искам поне два уикенда да отделя за размазващи красиви походи Razz

поздрави
Пет Авг 22, 2008 4:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov