ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ!

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ!
Автор Съобщение
dar4o



Регистриран на: 16 Май 2013
Мнения: 31

Мнение ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ! Отговорете с цитат
Здравейте!
Тъй като току що ми отпадна едно ходене из Стара Планина за празничните дни 24 и 25 реших да пробвам до Каньона на Водопадите. Тъй като съм новак, а в Родопи съм била единствено в Доспат, моля препоръчайте ми маршрут, който да включва Водопадите, пещерите Дяволското гърло, Проходна и ако има още някоя, която се заслужава да се види, също така и Орлово гнездо. Имайки предвид, че можем да тръгнем от Бургас най- рано към 10 сутринта на 24 май и да оставим колата в Смолян и на 25 вечерта да се приберем към Бургас


Благодаря ви предварително!
Сря Май 22, 2013 12:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zahri-emin



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 70
Местожителство: Смолян

Мнение Отговорете с цитат
Еми колега то само пътя от Бургас до Смолян не е по- малко от 5 часа. Така, че няма как за не цял ден да видиш толкова неща в Родопите.
На твое място бих спал на палатка на рожен на 24 май и на следващия ден до Хайдушки поляни дето има красиво езеро и хубава природа или пък към Перелик. За Дяволското гърло имаш около час може и по- малко за да стигнеш от Смолян до почти Триград. Така,че аз на твое място за един ден не бих бил почти 1000км в двете посоки. Не си заслужава а и това което искаш да видиш няма как всичкото за толкова кратко време колега. Ако се интересуваш нещо конкретно питай на лично.
Сря Май 22, 2013 1:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ! Отговорете с цитат
dar4o написа:
Здравейте!
пещерите Дяволското гърло, Проходна

!

Само за тях ще ви трябват 3 дена-едната е в Родопите,другата-в Северна България Very Happy
Сря Май 22, 2013 4:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Като изключим Проходна което не го

Проходна е пещера до Луковит Very Happy -викат и"очите на Бога-от "Време разделно"..
Сря Май 22, 2013 10:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ! Отговорете с цитат
dar4o написа:
Орлово гнездо.

Надявам се да имаш предвид"Орлово око"над Ягодина че иначе пак ше се връщаме към Стара Планина... Very Happy
Сря Май 22, 2013 10:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Ако има и асфалт макар и заобиколен между Триград и Ягодина даже няма да си давате зор да вървите, а направо с колата ще щъкате между двете села и ще спите по избор в едното или другото.

Хасфалт има ама кой да си купи карта от кауфланд (както съветваше тука някой от форума... Razz )-минава през Тешел!
Сря Май 22, 2013 10:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
И само в Триград да отседнеш има какво да правиш няколко дена на тигели.
-Отиване и връщане до Ягодинската пещера в един ден
-Чаирски езера в един ден
-с.Водни Пад (виж в уйкипедия) там е яко да се язди до него
-Един ден по Дяволскоро Гърло и Харамийскат пещера ако си фен на екстремни усещания адаша ще те качи и пусне от 50-на метра в пещера....
и др.
Ако ти трябват координати на къщи за гости пиши ми да ти дам.
Преди време, както се казва, пъпът ми беше хвърлен там, години наред ходех по няколко пъти в годината за по няколко дни и кучетата ме бяха научили даже Very Happy
Сря Май 22, 2013 11:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov