ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Обиколката на Витоша.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Спортни прояви Предишната тема
Следващата тема
Обиколката на Витоша.
Автор Съобщение
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Това на първата снимка в дясно не е ли Денка?
Пон Юни 24, 2013 11:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Тя е Smile

_________________
www.summitsweb.com
Пон Юни 24, 2013 11:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Машина е Дени... Особено когато фотоапарата не я разсейва Very Happy
Пон Юни 24, 2013 11:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Hristo Tsarev



Регистриран на: 19 Сеп 2013
Мнения: 1
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,

Подочух, че следващата обиколка на Витоша ще бъде с променен маршрут и съответно денивелация. Знаете ли нещо по въпроса?

Иначе, ако мога да помогна със съвет, ще се придържам към мнението на dobber - минимален багаж и максимално желание. Smile

Аз лично бягах с 10 литрова раница за бягане с еднолитров контейнер за вода + резервни чорапи, малко ядки и сушени плодове, лепенки и ластичен бинт, резервни батерии. Храната съответно ми беше излишна - пунктовете са много добре заредени и са достатъчно близо един от друг.

Оффтопик: Ако някой чете - благодаря искрено на всички организатори и доброволци на Персенк-Ултра за невероятното състезание. Догодина пак!
Чет Сеп 19, 2013 4:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3267
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Утре е последният ден за регистрация и за плащане на таксата от 20 лева за тазгодишната Обиколка на Витоша на 14-15.06.2014 г.

http://www.vitosha100km.bg/bg

Макар че едва ли ще върнат някого, ако плати и по-късно, стига да има още свободни места. При колоездачите обаче регистрацията е вече прекратена поради запълване на бройките.

Успех на всички участници!
Сря Май 14, 2014 9:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
asen4ooo



Регистриран на: 12 Сеп 2011
Мнения: 138
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Две промени в маршрута. Първото е в района над с. Ярлово, където спускането няма да е по най-прекия път от седловината под вр. Смильо към селото, а ще се продължава по билния път към Букапреслапския превал, където минава границата между Витоша и Верила и оттам участниците ще се връщат към Ярлово. Следващият нов участък е между Ярема и ханче "Брезите" - този път спускането няма да е по автомобилния път, а по черни пътища до шосето Железница-Плана и с кратко изкачване по него до ханчето. Инече доколкото знам днес приключва регистрацията за колоездачи, аз вчера си платих без проблем.

_________________
На кръгла маса, в хижата и в женско сърце винаги има място за още един!
Чет Май 15, 2014 8:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3267
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Пешеходци от форума Отговорете с цитат
Здравейте,

Има ли пешеходци от форума да стартират довечера на Обиколката на Витоша?

Аз още се двоумя в този дъжд (нямам подходящи обувки), но ако има желаещи, които да не гонят рекорди, а примерно финал към 19:00-19:30, бих се радвал да тръгнем заедно, пък може и да ни съвпадне темпото донякъде, а защо не и до края.

Успех на всички!
Съб Юни 14, 2014 12:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
novobraneca



Регистриран на: 11 Май 2014
Мнения: 32
Местожителство: София, Плевен, Априлци

Мнение Отговорете с цитат
Успех на всички участници, ще се видим на стартаSmile
Съб Юни 14, 2014 1:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
asen4ooo



Регистриран на: 12 Сеп 2011
Мнения: 138
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
И така след успешното финиширане да кажа няколко думи за организацията. На всички пунктове бяха подсигурени достатъчно вода, сандвичи и продукти за подкрепяне, след язовир студена имаше водоструйка и миеха скоростите на велосипедите. Всички хора от организацията бяха изключително любезни, поне в моментите, в които аз съм бил на пунктовете. Изключително добро впечатление ми направи човек облечен в дрехи на ПСС, на пункта под Симеоновски езера. Дойде при мен с чаша кола и чаша с вода докато ги пия ми донесе сандвич и бонбони и ми ги постави в раницата. Колкото до участниците с велосипеди имаше и индивиди по джапанки, дори индвиди пушещ трева докато кара.

_________________
На кръгла маса, в хижата и в женско сърце винаги има място за още един!
Съб Юни 14, 2014 9:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
novobraneca



Регистриран на: 11 Май 2014
Мнения: 32
Местожителство: София, Плевен, Априлци

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте, колеги!
Силно се надявам да сте се възстановили от вчерашния маратон! Лично за мен, като за първо участие в него, ми се се видя истинска "месомелачка", както отбелязаха колегите! След края бях не само с разбита психика, но и коленеSmile!
Искам отново да благодаря на организаторите за чудесната организация и отношение към нас състезателите,със сигурност, ако не беше топлото и лъчезарно посрещане на всеки пункт, нямаше да успеем да завършим (аз и другарчето ми)!
"Състезанието" е страхотна инициатива и много подходящ начин да се изправиш пред себе си и да проследиш докъде ще ти стигнат психическите и физически сили!
Пон Юни 16, 2014 7:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
novobraneca написа:
Здравейте, колеги!
Силно се надявам да сте се възстановили от вчерашния маратон! Лично за мен, като за първо участие в него, ми се се видя истинска "месомелачка", както отбелязаха колегите! След края бях не само с разбита психика, но и коленеSmile!
Искам отново да благодаря на организаторите за чудесната организация и отношение към нас състезателите,със сигурност, ако не беше топлото и лъчезарно посрещане на всеки пункт, нямаше да успеем да завършим (аз и другарчето ми)!
"Състезанието" е страхотна инициатива и много подходящ начин да се изправиш пред себе си и да проследиш докъде ще ти стигнат психическите и физически сили!


От любопитство - какви обувки избра в крайна сметка?
Пет Юни 20, 2014 10:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
За да добогатим палитрата от информации и впечатления:
Защо Обиколката на Витоша е по-важна от световното по футбол?

_________________
Планинарство за всеки
Пътят на св. Яков (Camino de Santiago)
Сря Юни 25, 2014 2:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
novobraneca



Регистриран на: 11 Май 2014
Мнения: 32
Местожителство: София, Плевен, Априлци

Мнение Отговорете с цитат
здравей, slavei,
Поговорката "Като ми пееш Пенке ле, кой ли те слуша?" важеше с пълна сила в случая! Купих си Мейндл Торонто, раздвижих ги предния ден и на следващия ги размазах от ходене Smile, преминах си 100те км с туристическите обувки като пич! Разбира се, не се разминах със задължителните плюски, но се потвърди вашето заключение, че маратонът не е за туристически обувки!
Сря Юни 25, 2014 5:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
novobraneca написа:
здравей, slavei,
Поговорката "Като ми пееш Пенке ле, кой ли те слуша?" важеше с пълна сила в случая! Купих си Мейндл Торонто, раздвижих ги предния ден и на следващия ги размазах от ходене Smile, преминах си 100те км с туристическите обувки като пич! Разбира се, не се разминах със задължителните плюски, но се потвърди вашето заключение, че маратонът не е за туристически обувки!


Smile
Сря Юни 25, 2014 5:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Тази година Обиколката на Витоша ще се проведе на 13 юни Smile
Обикновено средата на юни вали, явно на организаторите им е харесало калното приключение миналата година Wink

https://www.facebook.com/vitosha100km

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Яну 22, 2015 10:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Спортни прояви Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Следваща
Страница 3 от 15

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov