ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Мразя хвойната
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Мразя хвойната
Автор Съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3283
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Потвърждавам, че колкото е по-гъст, голям и с дебели клони клекът, толкова по-лесно се върви ВЪРХУ него.

Аз така се опитвам и да прелъжа неотстъпчивите в групата, когато се налага да преминем през клеков пасаж: Вижте колко лесно и забавно е да се люлееш на тези клони като на люлка. Да паднете ли? Ама къде ще паднете, вижте колко меки и гъсти са клоните. Хайде сега бавно напред, скок-подскок от клон на клон, като едни истински туристически маймунки! Very Happy

Към Мариана1000: Искаш нощен преход през клек? Може да се уреди! Съвсем скоро! Twisted Evil


Последната промяна е направена от stefan_iliev38 на Сря Юни 26, 2013 6:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Юни 26, 2013 5:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Далеч не падането е проблемът.. а изчадието, което ти бърка в ушите, къса ти шалтето, сваля ти канчето, дере те, закача се по тебе, лепи те в смола и ако е по-пораснал направо ме пипва лека клаустрофобия Laughing

_________________
www.summitsweb.com
Сря Юни 26, 2013 5:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Предлагам да организираме поход на Любителят на Клека до връх Пчелина, знам страхотен трек там. Very Happy
Сря Юни 26, 2013 6:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3283
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
И после се продължава през нощта до Скакавците, нали? Хайде, желаещите нека побързат със записването, че пълнолуДието наближава!
Сря Юни 26, 2013 8:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
лека клаустрофобия Laughing


клекастрофобия
Чет Юни 27, 2013 12:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Laughing Laughing Laughing

Баш!

_________________
www.summitsweb.com
Чет Юни 27, 2013 1:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Тогава нека записването да започне сега. Very Happy Very Happy Very Happy
Идеята на Стефан е страхотна, т.е. трябва да носим палатки и шалтета през клека. Супер!!!
Никак не е зле на палатка на Скакавците. Представям си Мусала огряна на залез слънце....
Размечтах се в работно време. Very Happy
Чет Юни 27, 2013 1:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Emil написа:
Тогава нека записването да започне сега. Very Happy Very Happy Very Happy
Идеята на Стефан е страхотна, т.е. трябва да носим палатки и шалтета през клека. Супер!!!
Никак не е зле на палатка на Скакавците. Представям си Мусала огряна на залез слънце....
Размечтах се в работно време. Very Happy


Ристо ги знае там в района хубавите полянки за палаткуване , ще даде съвет или направо ще води палатка
Чет Юни 27, 2013 2:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Emil написа:
Тогава нека записването да започне сега. Very Happy Very Happy Very Happy
Идеята на Стефан е страхотна, т.е. трябва да носим палатки и шалтета през клека. Супер!!!
Никак не е зле на палатка на Скакавците. Представям си Мусала огряна на залез слънце....
Размечтах се в работно време. Very Happy

Побързайте докато не се е оправило времето, така ще носите и дъждобрани плюс палатките и шалтетата, приключението ще бъде пълно и после може да си озаглавите пътеписа "Няма нищо по-хубаво от лошото време в рилския клек" Very Happy


_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Юни 27, 2013 4:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Знам че звучи майтапчийски, но не съм много далеч от идеята да го направя. Подобни мисли и преди са ми минавали, а и първата част съм го правил миналата година. Very Happy
Чет Юни 27, 2013 5:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Майтапа си е майтап, ама от Стефан ме е страх, току виж скоро съм се озовала насред клека с голямата раница на гръб Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Юни 27, 2013 7:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Онази високата хвойна, която боде зверски е червена хвойна и обикновено е в края на горите, освен това е гарниранна отдолу с всякакви треволяци, трънаци и от другата хвойна. Това ми е най-омразното препятствие. Може да я пробвате в горите високо над Клисура.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Юни 28, 2013 11:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov