ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
за начало
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
за начало
Автор Съобщение
Yassen



Регистриран на: 03 Дек 2006
Мнения: 42
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Yassen написа:

Смяна на емотиконите? Тия са големи дървета. Или поне да ги увеличим, както и шрифта. 10 pt е много вреден размер.


Така си е. По нета има много емотикони ако харесаш нещо, пращай на админа, или дай линк тук.
Аз ще правя същото и като се съберат повечко, админа ще ги качи.Тия са стандартните, вървят си с базата.За шрифта що да не пробваме малко по-големичък.Е тогава ще възникне един друг проблем, но идеално решение няма.



Ааа, не! Аз само критикувам - градивни идеи не давамWink

Сериозно казано, нищо не разбирам от емотикони, програмиране и други таквиз модерни работи (май не е сериозно казано, ама е вярно). Тези дни отговарям на рецензиите по една научна статия, пиша друга, редактирам нещо за в-к Капитал и какво ли още не. Адски ми е напечено и нямам време да откривам емотикони из нета. Сори, но е така.

Пък и всяка жаба трябва да си знае гьола. Моя ще е екипировката и малко медицина и физиология.
За останалото съм узер и давам узерски коментари.

За шрифта не разбрах идеята. Ако може да се увеличи ще е супер. Поне да видим как стои. Бих предложил да опитаме и италик - ще е различно, рядко срещано и оригинално. Може пък да е привлекателно.

Спиди, не е лошо да има бос - иначе става анархия. Чудесно нещо е демокрацията, ала тя не може да се прилага сама. Затова има демократично избрани шефове. Както и изпълнителни директори, излъчени от акционерите.

Зеленото е супер. Лого ще е гот да има - може да се ползва за рекламен банер на форума. Нали?




Поздрави,
Ясен


П.П. Ще търся Христо.
Вто Дек 05, 2006 3:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Бе, бутони, икони, лога ще се оправят. Картинки ще се намерят . Сега да понакачим малко инфо да добие вид. Аз се чудя колко такива смешни картинки примерно да се сложат , че нещо тия стандартните има дублиращи се и такива дето нещо много изтъркани , примерно 2 дяволчета, 2-3 усмивки...... и т.н.

Има къде къде по-весели и забавни , които могат да се сложат и да се ползват , но това са в крайна сметка подробности от пейзажа , които имат значение де
Вто Дек 05, 2006 3:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Ехе, наскуби от многото по твой избор и ги качвай!
Както казва един приятел, зрелището е на лице, сега да видим хляба! Very Happy
Вто Дек 05, 2006 7:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение идеи за лого Отговорете с цитат
Ето какво направих като за начало:







Кажете какво мислите, кое е най-добре. Вижте горе на хедъра фона какъв е, кое ще стои най добре?
Пет Дек 08, 2006 5:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Re: идеи за лого Отговорете с цитат
mislesht написа:
Ето какво направих като за начало:







Кажете какво мислите, кое е най-добре. Вижте горе на хедъра фона какъв е, кое ще стои най добре?



На мен ми харесва първото най-много!

Готино е, и мисля, че ще стои добре горе стига да може да се сбута там.
Пет Дек 08, 2006 6:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
И аз така. Чудя се за шрифта още какъв да бъде. Има един хубав ръкописен, но не може да бъде удебелен.
Пет Дек 08, 2006 6:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Май това ще е:


Съб Дек 09, 2006 9:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Мдам, това е добре. Cool Изчистено е и хваща око, пък и не е необходино да е някакво произведение на изкуството. Това не е изложба я! Laughing
Пон Дек 11, 2006 11:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Проба за големини на шрифтове:

7 Проба за големини на шрифтове
9 Проба за големини на шрифтове
12 Проба за големини на шрифтове
18 Проба за големини на шрифтове
24 Проба за големини на шрифтове
Чет Дек 14, 2006 12:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Проба за големини на шрифтове:

7 Проба за големини на шрифтове
9 Проба за големини на шрифтове
12 Проба за големини на шрифтове
18 Проба за големини на шрифтове
24 Проба за големини на шрифтове



Нещо междинно между 12 и 18 трябва май
14 Проба за големини на шрифтове
Чет Дек 14, 2006 3:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Проба за големини на шрифтове:


12 Проба за големини на шрифтове
13 Проба за големини на шрифтове
14 Проба за големини на шрифтове

В момента е с 13, изобщо всичко е с 1 повече от преди, с изключение на заглавните едри надписи.Там е друго.Обаче гледам м/у 12 и 13 няма много разлика.


Последната промяна е направена от mislesht на Чет Дек 14, 2006 3:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Дек 14, 2006 3:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
И 13 и 14 стават! Baby

На мен ми харесва 13-ката, но за по-слабички очи 14 ще се хареса. Wink
Чет Дек 14, 2006 3:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Speedy написа:
И 13 и 14 стават! Baby

На мен ми харесва 13-ката, но за по-слабички очи 14 ще се хареса. Wink


Последно оставих 14(пенсионерска големина), на 800/600 е направо брутално, обаче повечето хора са на 1024/768. Wink С LCD мониторите нещата отиват на 1280/1024, така че не е лошо да е 14 масовата големина.
Чет Дек 14, 2006 4:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3414
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Проба за цвят на линковете:

http://planina.e-psylon.net/index.php

който иска да си ги удебели:

http://planina.e-psylon.net/index.php

сега се различават от общата "зеленина" Very Happy
Пет Дек 15, 2006 5:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Проба за цвят на линковете:

http://planina.e-psylon.net/index.php

който иска да си ги удебели:

http://planina.e-psylon.net/index.php

сега се различават от общата "зеленина" Very Happy


Дали няма да бъде по-удачно да не са лилави. В инфото за хижите, които имат сайт се дублира лилавото в цвета на хижите и сайтовете им

нещо друго няма ли да по добре?
Пет Дек 15, 2006 5:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov