ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Убавини
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Убавини
Автор Съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
tortomanin написа:
Дали не е време да се обособи нов раздел във форума – „Алпинизъм“? Think
...

Определено!
Глас "За"

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Яну 18, 2021 12:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1510
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Цитат беше, но и аз мисля така, вероятно и много други.
Пон Яну 18, 2021 4:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
То там освен Владо кой ще пише? Very Happy
Пон Яну 18, 2021 5:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Владо и ... Иван, има кой, ама надали ... славей, Криси, момчи евенуално има и още, free-solo темата ще е за angel Smile

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пон Яну 18, 2021 6:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
А защо трябва алпинистите да коментират? Те като всички осгтанали спортисти по-хубаво да си мълчат, че колкото пъти си отворят устата толкова някаква глупост изръсват. Нека си катерят а ние ще коментираме. И още как!
Пон Яну 18, 2021 7:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1510
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Преди малко мониторът ме блъсна с една снимка, която не можех да не споделя.
Голяма хубост, ей!

https://www.bing.com/search?q=cordillera+huayhuash&filters=IsConversation:%22True%22+BTWLKey:%22HuayhuashPeru%22+BTWLType:%22Trivia%22&FORM=EMSDS0
Нед Мар 20, 2022 7:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1510
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
https://impressio.dir.bg/lyubopitno/vizhte-nay-krasiviya-park-v-kitay-v-koyto-e-zasnet-izvestniyat-film-avatar

Не е лошо да се види и знае, макар че на мен точно тези планини не ми харесват особено.
Rolling Eyes
Вто Май 31, 2022 5:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1510
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
https://trud.bg/%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D1%82-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%BE-%D0%B8-%D0%B1%D0%BE%D0%B3-%D1%81%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%B4%D0%B5-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0/

Винаги съм изразявал несъгласие със създаването на кинолегенди. Оспорвал съм и тази.
При това представяне ми изглежда..... добре. Respect
Съб Окт 01, 2022 9:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1510
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
https://www.standartnews.com/chudesata_na_balgariya/dyavolskoto-grlo-vleze-v-svetovniya-top-100-na-nay-mistichnite-mesta-509507.html

Нека набира популярност.
Пет Ное 18, 2022 12:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Добро представяне!
Пет Ное 18, 2022 1:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Митак



Регистриран на: 04 Мар 2014
Мнения: 566

Мнение Отговорете с цитат
Тя и в момента си е достатъчно популярна, даже прекалено.
В почивни дни паркингът е препълнен, а нагоре край реката е яко и кичозно презастроено.
Пет Ное 18, 2022 1:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Така е. Чака се на опашки. Добре че я почистиха след потопа. За представянето имах предвид, че много пълно е изложена историята с нейните загадки, когато загиват и двамата младежи. Чудя се все пак, нима няма съвременни средства, с които водолази-спелеолози благополучно да преминат през тия пусти сифони? А отсреща има друга атракция, Харамийската пещера. Като добавим и ждрелото, много забележителности стават! А оттатък пък е Буйновското ждрело, и там пещера, с невероятна екопътека...
Пет Ное 18, 2022 3:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Сотиров написа:
Чудя се все пак, нима няма съвременни средства, с които водолази-спелеолози благополучно да преминат през тия пусти сифони?


Пускали са различни дронове и чудеса. В един момент се чува просто "туп" и се губи връзка с джаджата, и не излиза повече. Даже Нейшънъл джиографик точно са правили проучвания. Това всичко е по думите на момчето, което води беседите в пещерата. Инфото ми е от преди 3 седмици. От него също знам за предаването, което цитира колегата tortomanin

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пет Ное 18, 2022 5:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3039

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
... думите на момчето, което води беседите в пещерата...

Из устата на тва момче са излизали колосални дивотии. Лично съм чувал например за колонията от 300 000 /словом ТРИСТА ХИЛЯДИ/ прилепа, висящи на стената отпред, и сочи с фенеря.
А на таквози количество питомци ще завиди даже Влад Цепеш.
Изобщо начинът, по който се прави цялото "туристическо обслужване" в това село ми направи изключително лошо впечатление. Тръгват с презумпцията, че срещу тях стои пълен балък, щом е дошъл чак до там, за да си даде парите и съответно се опитват да увеличат скубането с всевъзможни "способи", сериозно конкуриращи черноморския "Балкантурист" от 80-те години на XX век. И фалшивият мед, и "мурсалският" чай, и каквото друго се сетите, предлагано там, все е грубо набиващо се в лицето МЕНТЕ.
Пет Ное 18, 2022 5:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А в началото на века измисляхме къде-къде по-скромни истории за туристите и на двете пещери / ждрела. Коцето си замина, Сергей надгражда по малко, но редовно Cool
Трябва да има мистерия, леко загадъчна история, нещо привлекателно за туристите. Кратък и точен разказ не впечатлява никого.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пет Ное 18, 2022 5:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 7 от 11

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov