ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Сеч на Витоша

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Сеч на Витоша
Автор Съобщение
wing70



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 10

Мнение Сеч на Витоша Отговорете с цитат
Днес ми направи неприятно впечатление (за пореден път) как се изсичат съвсем здрави и млади смърчове-от "Трендафила" към "Офелиите"и "Еделвайс",на 20 трупи средно се падаше и по едно болно дърво,имаше две пазарджишки коли ,сигурно фирмата е от там някъде.Има ли качествен контрол на тази дейност и от кой се осъществява,пак някой иска да забогатее за сметка на климата,свлачищата и дробовете ни...А какво да кажем и направим за боклуците,които излетниците слагат в някаква торба и изхвърлят покрай рекички и беседки и от ден на ден все повече се увеличават..
Сря Юли 17, 2013 5:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение На много места Отговорете с цитат
Не е само там. Минах от Симеоново към Лалето - има закачени обяви с име на лесовъда, горски район, заповед... Сигурно имат някакъв планов мотив, но и на мен ми направи лошо впечатление, че секат доста здрави дървета, а оставят напълно изсъхнали. Добре де, в края на краищата, нали паркът си има директор? Нали смениха Тома Белев? Новият - май е жена, какво казва?
Чет Юли 18, 2013 12:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Emil



Регистриран на: 27 Мар 2012
Мнения: 1073
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Аз пък ми разказаха за един, където крадял "морени", с камион и после ги нарязва на плоскости за декорация. Добре изглеждат.
Да вземем да пишем на господарите ли не знам....
Чет Юли 18, 2013 11:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Крадецът на морени Отговорете с цитат
Морената не е нещо, което да се сложи в джоб. Иска камион, ама иска и работилница, после поръчки, пласмент... Никакъв проблем не е да се установи откъде е камъкът, стига да има някаква насока към лицето. А за витошките морени ми разказваха, че са уникални и ги има на твърде малко места по света. Затова и са под закрила (докато ги взривят). Който знае повече, нека каже.
Пет Юли 19, 2013 1:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Уникални са, но умниците българи измислиха, че не са морени и следователно не са ценни.
Пет Юли 19, 2013 3:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sineva



Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 368

Мнение Re: На много места Отговорете с цитат
Сотиров написа:
Не е само там. Минах от Симеоново към Лалето - има закачени обяви с име на лесовъда, горски район, заповед... Сигурно имат някакъв планов мотив, но и на мен ми направи лошо впечатление, че секат доста здрави дървета, а оставят напълно изсъхнали. Добре де, в края на краищата, нали паркът си има директор? Нали смениха Тома Белев? Новият - май е жена, какво казва?


Въпросната сеч, снимана в края на юни:
















Чет Юли 25, 2013 12:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
баир_будала



Регистриран на: 22 Сеп 2012
Мнения: 252

Мнение Re: На много места Отговорете с цитат
Сотиров написа:
......................................................................................................................................................................... в края на краищата, нали паркът си има директор? Нали смениха Тома Белев? Новият - май е жена, какво казва?

Think
,,За какво си мислят жените,,
----------
Може би, че за т.нар. санитарна сеч, ще каже.
Sad

_________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Чет Юли 25, 2013 4:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sineva



Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 368

Мнение Отговорете с цитат
Нова сеч между Железница и базата на НСА:


Пон Мар 31, 2014 12:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sineva



Регистриран на: 21 Ное 2007
Мнения: 368

Мнение Отговорете с цитат
Сечта над Железница, вчерашни снимки, публикация на OffNews.bg:





















http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_4/%D0%A2%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D1%87-%D0%BB%D0%B8-%D0%B5_354675.html
Сря Юни 25, 2014 8:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov