ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком-Емине-ZCEZBPM-пътепис-2013г.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком-Емине-ZCEZBPM-пътепис-2013г.
Автор Съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Хммм - текна ми за още една задължителна хранителна добавка за мъже за този преход - бром. Пие се след третия ден - редовно. Exclamation

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Юли 22, 2013 10:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Laughing Супер разказче, с голям кеф го ичетох! Ааа.. и аз съм си срязала шалтето по мярка Laughing
Пон Юли 22, 2013 11:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
Определено се нареждаш в челото на пътеписците от маршрута.Доста се смях като четях написаното.
В крайна сметка, какви бяха обувките на потърпевшият чийто крака приличаха на баници?(казвам го без ирония)
Сря Юли 24, 2013 8:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
joropc написа:

Определено се нареждаш в челото на пътеписците от маршрута.Доста се смях като четях написаното.
В крайна сметка, какви бяха обувките на потърпевшият чийто крака приличаха на баници?(казвам го без ирония)

Обувките му са създадени да струват 40 лв., но търговеца го е одрал с 45 лв. Булдозерки - ин/аут дор е модела.

Цитат:
joropc написа:

Определено се нареждаш в челото на пътеписците от маршрута.Доста се смях като четях написаното.
В крайна сметка, какви бяха обувките на потърпевшият чийто крака приличаха на баници?(казвам го без ирония)


Маратонки Булдозер-много яки(за който помни рекламата) Smile


Скъсаха се и последния ден подметката на едната обувка вече беше отпорена,а градския ги купи в деня на тръгването.
Дидо беше с обувки за 200 лева, но пак направи лоши мазоли особено в гадния трошляк след Котел.
Само Аз не знам как минах метър с простия хай тек с картонените стелки.

Пришки Иво пришки. а сега кажи кога се появиха и твоите две пришки.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Юли 24, 2013 9:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Само се топнах и си тръгнах. Проблеми със стомаха. На другия ден нищо ми нямаше...

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пет Юли 26, 2013 9:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Defeater



Регистриран на: 19 Юли 2013
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
Булдозерки - ин/аут дор е модела.


Модел за футбол на изкуствена настилка, няма как да се очаква издръжливост при двуседмично целодневно ходене по планински терен.

Цената и марката не са толкова съществен фактор в случая, по-скоро избора на абсолютно неподходящ модел и липсата на време за свикване с обувката. Wink
Пет Юли 26, 2013 10:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Не мога да ти се нарадвам на пътеписа! Още съм на Дерменка, чета си го по малко Laughing

Цитат:
Сега всички боровинкаджии по тези Етрополски зъбери знаят, че лятото вратите на лудниците се отварят и пациентите тръгват из планината.


А по-тежките случаи ги пускат зимъска

_________________
www.summitsweb.com
Вто Юли 30, 2013 10:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
trix



Регистриран на: 09 Апр 2010
Мнения: 156

Мнение Отговорете с цитат
Oops Поради това безумно невежество вплетено в отношението ви към някой, като го определяте като луд, което е от безумните секс взаимоотношения на некои,
което е от безумната борба и храна от хиляди години, но по-специална в наши дни, заслужавате живот сред луди!

_________________
Враг няма, спокойно. Всичко е вече зомбирано.
Вто Юли 30, 2013 11:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
trix



Регистриран на: 09 Апр 2010
Мнения: 156

Мнение Отговорете с цитат
Ами не е хубаво да си луд, има болка, има затвор и т. н., а вие сигурно сте и колеги по магазинерство?
Разбира се това трябва да е най-важното за всички ни - вие да взимате пари, и да сте пример как си купувате стоки.

Да купуваш стоки е яко и супер, дори страхотно, а който не го прави редовно е пропаднал и няма права за движение.

Но аз не съм заапал некоя стока, че да я желая много силно по правилото "ако искаш нещо много силно - то се случва". А това е щото не съм в болницата, за което неориентирани какво да имат много съжаляват. Те се водят по това какво някой иска, но не може да има, за да си го вземат за себе си.

Но вие подвеждате разбира се, обърквате, подвеждате като завличащи, и разчитате на ПОП МНЕНИЕТО за неотменност на йерархията на неизменно преданите служители.

_________________
Враг няма, спокойно. Всичко е вече зомбирано.

Последната промяна е направена от trix на Вто Юли 30, 2013 5:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Юли 30, 2013 1:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Постовете на Трикс ги прескачам като малка гара...

Ама плюските са си плюски Shocked Аз съм имала на целите възглавнички отпред, трябваше да подлагам дамски превръзки, за да мога да ходя, но това ми бие постиженията по всички параграфи.

Иво - никъв смисъл да правиш Левски - Жълтец - Кръстците и т.н. само ще се скапеш. Тръгни си от заслона, ако ще е в тая посока Wink
Вариант е да се качиш от Хубавец по рида Хубавец до Купена и после да минеш на изток, но пак е голямо бъхтане нагоре.

_________________
www.summitsweb.com
Вто Юли 30, 2013 2:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Ти си направи траверса, останалото - само ако имаш ски, с ходене според мен е чисто безумие да минеш целия Балкан зимата (източния ще го изходиш, ама останалата част...) Rolling Eyes

_________________
www.summitsweb.com
Вто Юли 30, 2013 2:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Наистина пътеписът за похода може да се озаглави"Тримата от запаса"(идеята ми беше подсказана, за което си признавам...)
Вто Юли 30, 2013 10:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Petya



Регистриран на: 19 Мар 2012
Мнения: 271
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
"Лудите, лудите - те да са живи!..."

Като свеж полъх ми дойде пътеписа в тоя зноен ден. Laughing

Поздравления за завидната бързина и страхотното чувство за хумор, с което сте го минали! Още много "пътеки" да утъпкате!

п.п. А пришките - те направо говорят... и казват доста.
Сря Юли 31, 2013 12:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mitko



Регистриран на: 04 Сеп 2009
Мнения: 169

Мнение Отговорете с цитат
браво!!! Не съм чел още целия пътепис, ама радвам се какви неща сте преживяли и как си ги описал с хумор и положителност!! ОТивам да дочитам сега
Чет Авг 01, 2013 7:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Momchil



Регистриран на: 11 Фев 2012
Мнения: 33

Мнение Отговорете с цитат
n/a


Последната промяна е направена от Momchil на Нед Яну 26, 2014 1:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Съб Авг 03, 2013 6:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov