ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
кой знае еднодневни маршрути с колело в затворен участък.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Велотуризъм Предишната тема
Следващата тема
кой знае еднодневни маршрути с колело в затворен участък.
Автор Съобщение
румен



Регистриран на: 01 Сеп 2012
Мнения: 20

Мнение кой знае еднодневни маршрути с колело в затворен участък. Отговорете с цитат
Аз съм на 50,но с жена ми караме активно.Доста съм зает и затова си позволявам в неделя да разпускам с колело.Живея в Плачковци близо до Трявна.Всичко около 100км. от нас ме интересува,като маршрути.Ако имате интересни места бихме искали да ги видим.Ние също можем да помогнем с информация от този тип.
Нед Юли 21, 2013 8:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
румен



Регистриран на: 01 Сеп 2012
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
може би не съм разбран и затова ще дам примери от маршрути от последните седмици:Беклемето-Козя стена,Беклемето-Орлово гнездо-Деременка,Калофер-м.Паниците-малкия манастир-м.Бяла река-Калофер,Габрово-Соколовски манастир-Шипка-кв.Ябълка-Габрово,Шуменско плато а днес разколебани от лошата прогноза Габрово- с.Сулари-Иваниловски водопад.Миналата седмица в събота бяхме на Узана поляна фест а в неделя Кръстец-Гръмадлива-Лява река-Кръстец
Нед Юли 21, 2013 8:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
f(x)dx



Регистриран на: 24 Мар 2012
Мнения: 68

Мнение Отговорете с цитат
Според мен по-вероятно е да получиш подробни отговори и интересни предложения, ако попиташ в този форум:
http://www.mtb-bg.com/forum/
Пон Юли 22, 2013 1:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
danin94



Регистриран на: 15 Сеп 2012
Мнения: 251
Местожителство: Карлово

Мнение Отговорете с цитат
Колега ако съчетаваш едновременно каране на байк и трекинг , което си е предимство в определени ситуации и дестинации, има уникални маршрути в района на Централен Балкан като почнеш от Златишкия проход , Беклемето , резерват Стенето , стария път от Хр. Даново, Дамлъдере, пътя за Ботев и стария Румелийския път, дерето на Габровница с крайна точка Мазалат и др. ти дават възможност да стигнеш до някои от върхове и хижи на Стара Планина , тези места които си описал са ми познати съм ги карал преди време , има и други които си струва да се видят , имам предвид в рамките на еднодневен преход и 40-50 км планинско каране отиване и връщане . ако желаеш може да обменим инфо ,
Пон Юли 22, 2013 11:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
румен



Регистриран на: 01 Сеп 2012
Мнения: 20

Мнение Отговорете с цитат
благодаря ви за отговорите.От много години съм в планината и предложенията на danin 94 са ми познати.От две години се запалих по колелото защото за по-малко време виждам по-вече.Знам много маршрути за еднодневни турове.Всеки ден си търся ново място за почивните дни но става по- трудно и затова помолих ако има други като мен за помощ.Идеята е да отида с колата на дадена точка ,да карам и да се върна пак при нея.Проблема е ,че не обичам асвалта.Ако има само един ден за планината в седмицата той ми действа като наркотик.Ако се сещате за конкретни места където освен да се бута много може и да се кара пишете,а аз ще споделя с вас преживяването си а мога да дам и някой идеи за бързи преходи на не толкова поулярни места но също така прекрасни.Що се отнася за другите форуми там също питам ,но виждам младежи които все още искат да се докажат пред себеси и предлагат само екстремни неща,а аз винаги започвам с това ,че съм на 50 и това за мен е минало.Сега ми трябва по-вече време да гледам и да се любувам там където съм.danin94 с удоволствие ще споделя с теб каквото знам skype rumbel64
Вто Юли 23, 2013 7:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Велотуризъм Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov