ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Спомени от едно време

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Спомени от едно време
Автор Съобщение
Dido_



Регистриран на: 16 Сеп 2012
Мнения: 119

Мнение Спомени от едно време Отговорете с цитат
Намерих я из старите кашони в мазето още съм бил в пелени по времето на тази книжка но на брат ми му навя много красиви спомени като му я показах
затова реших да я споделя и с вас сигурно по старите планинари-туристи са я имали



_________________
Много са пътищата който водят към Бог един от тях е през планината но го знаят само тези който завинаги остават там
Вто Юли 30, 2013 1:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
И аз си я пазя моята от детството. Има много интересни обекти , но най-култовия е под номер 100 :
Посещение на образцово ТКЗС (АПК) по избор ?!? Very Happy
Вто Юли 30, 2013 5:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
korso...



Регистриран на: 11 Яну 2013
Мнения: 21
Местожителство: софия

Мнение Re: Спомени от едно време Отговорете с цитат
Dido_ написа:
Намерих я из старите кашони в мазето още съм бил в пелени по времето на тази книжка но на брат ми му навя много красиви спомени като му я показах
затова реших да я споделя и с вас сигурно по старите планинари-туристи са я имали

Имам един спомен свързан с тези книжки.
Може би е било1976,77.година,семейно отиваме на ,,поход"из Пирин,като на хижа Вихрен ще сложим нужният печат,
та оставяме Москвича докъдето стига асфалта и на горе пеша.Само че мен ме домързя да качвам нагоре и изврънках от баща ми че уж да пазя колата и съм малко контузен та останах .
Семейството оборудвано с раници ,,то за какво ли им бяха,ама тогава модата беше такава"дръпнаха яко нагоре а аз си паля цигара от цигара,наслаждавам се на топла лимонада,гледам колоната от туристи и се кефя.Обаче по едно време гледам в жабката на колата се показват настоящите книжки.Е,като си представих физономията на баща ми като установи че са останали долу,а по принцип аз отговарях за съхраняването и отговорността за печатите,лошо ми стана.Та зарязах си кефа и газ нагоре по баира изпреварвайки ги .
И след толкова години още помнят с какво спокойствие съм им подал книжките заявявайки че от половин час ги чакам.Само че в бързината моята остана в колата и до ден днешен няма печат Very Happy
Вто Окт 01, 2013 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov