ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
За хижа Чаирски езера
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
За хижа Чаирски езера
Автор Съобщение
Росен 76



Регистриран на: 05 Авг 2013
Мнения: 28
Местожителство: хижа Чаирски езера

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,планинари,
отворих тази тема с идеята да получа отзиви и препоръки относно условията и обслужването в хижа Чаирски езера,но явно някои се опитват да отклонят темата и пишат неща,които нямат нищо общо с нея.
Пешко,виждам,че отново се опитваш да отправяш неоснователни нападки по темата за собствеността на хижа Чаирски езера и да изсмучеш от всевъзможни източници информация,с която да ни опетниш.Само че,гореописаните истории не се отнасят за ЦАСД,а за сектата КЛОНКА ДАВИДОВА и последователите на Дейвид Кореш,както и за сектата АНАСТАСИЯ,което е съвсем различно нещо и няма нищо общо с ученията и практиката на АСД.

Ако искате да разберете кои са всъщност адвентистите от седмия ден и каква е дейността им,можете да прочетете следната информация.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D0%BE%D1%82_%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%8F_%D0%B4%D0%B5%D0%BD


http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%94%D0%A0%D0%90

А на сайта на ЦАСД www.sdabg.org можете да научите много интересни неща.



ЦАСД Е ОФИЦИАЛНО РЕГИСТРИРАНО ПРОТЕСТАНТСКО ВЕРОИЗПОВЕДАНИЕ В БЪЛГАРИЯ СЪС НАД 100 ГОДИШНА ИСТОРИЯ. ЦАСД В БЪЛГАРИЯ РАЗПОЛАГА СЪС СОБСТВЕНО РАДИО И ТЕЛЕВИЗИОНЕН ИНТЕРНЕТ КАНАЛ ,,ХОУП ЧАНЪЛ,, ,ТЕОЛОГИЧЕН КОЛЕЖ,КАКТО И БЛАГОТВОРИТЕЛНА ФОНДАЦИЯ,,АДРА',ОСЪЩЕСТВЯВАЩА МНОГО ПРОЕКТИ В ПОДКРЕПА НА БЕДСТВАЩИ РАЙОНИ


Мога да пиша още много по тази тема,но тук не е мястото за това.Това е планинарския форум и тук е мястото да споделяме съвсем други неща,свързани с темата за планината.

А теб,приятелю,който постоянно се опитваш да клеветиш с неоснователните си намеци,бих те посъветвал следното-преди да пишеш нападките си по наш адрес,прочети повече информация от официални и достоверни източници,която наистина се отнася за ЦАСД и тогава ги приложи,вместо папарашки сензации,свързани с изтърканата вече тема за сектите.

Желая ти успех


Последната промяна е направена от Росен 76 на Чет Сеп 19, 2013 10:16 pm; мнението е било променяно общо 13 пъти
Пет Сеп 06, 2013 2:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Ами аз отдавна казвам да се изчисти излишното.... ама модераторите нещо не се намесват.... и след като имам възможност да попитам Пешко.
Пешко, ти овца /да - пише се с "В" а не с "Ф"/ ли предпочиташ да бъдеш или коза? Ще ти дам жокер - пише, го в дебелата черна книга и се отнася за бъдещи събития.
Поздрави! и пак призовавам модераторите да изчистят темата от офтопика!
Нед Сеп 08, 2013 2:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Росен 76



Регистриран на: 05 Авг 2013
Мнения: 28
Местожителство: хижа Чаирски езера

Мнение Отговорете с цитат
Явно Пешко не е от тези,които са чували за дебелата черна книга,наречена БИБЛИЯ,която се почита от целия християнски свят.

Ще си позволя да цитирам един стих от синодиалния превод на Библията,записан в книгата Притчи Соломонови,глава 14,стих15,където пише следното

,,Глупавият вярва на всяка дума,а благоразумният е внимателен към своите пътища''

Надявам се Пешко да се замисли малко върху този стих,преди да пише отново някой ,,бисер'',защото в противен случай ще се наложи да публикувам доста библейски стихове,които няма да може да оспори,колкото и да му се иска.

А на всички ,които се дразним от злия му език,предлагам да следваме друг съвет от Библията,записан в Притчи 26-5,който гласи следното-

,,Не отговаряй на глупеца според глупостта му,за да не се помисли за мъдър''

Поздрави Very Happy
Нед Сеп 08, 2013 7:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
meshka2



Регистриран на: 24 Мар 2013
Мнения: 10

Мнение Отговорете с цитат
Мамин златен Росен 76...

Късметлия си.
Нед Сеп 08, 2013 9:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Росен 76



Регистриран на: 05 Авг 2013
Мнения: 28
Местожителство: хижа Чаирски езера

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря на всички участници във форума,които споделихте мнението си за хижа Чаирски езера.
Темата е отворена и ще се радвам да получа още отзиви от всички вас,които сте ни посетили и имате лични впечатления от условията и обслужването в хижата.Очаквам вашата обективна преценка,за да знаем в коя насока има нужда да работим.Нашето желание е да направим всичко необходимо,за да може посетителите ни да преживеят една пълноценна почивка сред природата и сред нас,персонала на хижа Чаирски езера.
Очакваме вашите мнения.
Сря Сеп 18, 2013 3:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
васко55



Регистриран на: 16 Сеп 2013
Мнения: 2
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Прочетох всички препоръки за хижа Чаирски езера.Според мен на хижата винаги има студена бира,която действа релаксиращо ако оставате да нощувате.Ако продължавате прехода от бирата ще ви омекнат краката.Любителите на ракията да си я носят,все пак това е хижа,а не кръчма. Следвайте синя маркировка,защото Триградските фенове са демонтирали червената маркировка,която аз,сина ми и Роската бяхме наредили.На това място вечер небето свети обсипано с много звезди.Като че ли се намираш в Планитариума в Смолян.Луната,когато има пълнолуние осветява като небесен фенер цялата поляна и езерата.По някой път се наблюдават падащи звезди.На Чаирите има абсолютна тишина нарушавана от чановете телетата и офцете,които пасат по поляните.Чудесно място да си починете от стреса и да се заредите с енергия.


Последната промяна е направена от васко55 на Пон Сеп 23, 2013 11:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Съб Сеп 21, 2013 2:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petko5



Регистриран на: 07 Юли 2010
Мнения: 44
Местожителство: София-Белоградчик-Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, Росен Very Happy
Много се радвам да те видя и тук в форума Smile
И тук ще изкажа огромната си благодарност към теб и леля Софка, за доброто и топло посрещане, невероятното гостоприемство, вкусната храна за всичките невероятни дни прекарани в вашата хижа Wink
За мен и моето семейство винаги ще е удоволствие да бъдем твой гости Wink


п.с.
Росен 76 написа:
..... А на всички ,които се дразним от злия му език,предлагам да следваме друг съвет от Библията,записан в Притчи 26-5,който гласи следното-
,,Не отговаряй на глупеца според глупостта му,за да не се помисли за мъдър''
Поздрави Very Happy

Много точно казано и не се връзвай на разни "озлобени драскачи" по форумите....


Todor написа:
Ами аз отдавна казвам да се изчисти излишното.... ама модераторите нещо не се намесват.... и след като имам възможност да попитам Пешко.
Пешко, ти овца /да - пише се с "В" а не с "Ф"/ ли предпочиташ да бъдеш или коза? Ще ти дам жокер - пише, го в дебелата черна книга и се отнася за бъдещи събития.
Поздрави! и пак призовавам модераторите да изчистят темата от офтопика!
.....
Виж му хронологията......нямам думи Laughing Laughing Laughing

пешко написа:
Членове на ЦАСД ползват 50% отстъпка. Question Question Arrow Църква на адвентистите от Седмия ден Exclamation Question
или гугъл е виновен Arrow Idea


Колега Пешко, аз не съм член на ЦАСД, не съм адвентист или евангелист, отстъпките от базовите цени които Росен ни направи за времето което сме били там на това невероятно място са повече от 50% ..!
Нед Сеп 22, 2013 10:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Росен 76



Регистриран на: 05 Авг 2013
Мнения: 28
Местожителство: хижа Чаирски езера

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,планинари,
бих желал да ви дам малко повече информация за хижа Чаирски езера,актуална към 2014 година,която ще ви бъде от полза.
И през тази година хижата ще работи на пълни обороти за вас,нашите гости.Ние,персонала на хижа Чаирски езера ще работим за вас така,че да направим престоя ви сред нас едно приятно преживяване.
Редовните ни посетители знаят,че всяка година се правят подобрения в условията на хижата.И през тази година сме предвидили неща,които да подобрим,както и да направим нещо ново.Надявам се да успеем да осъществим тези идеи,въпреки трудностите и неудобствата,които трябва да преодоляваме.
Относно кухнята,повечето от вас знаят,че тук се предлага доста голямо разнообразие от вкусни гозби.Към специалитетите на хижата/пататник с точени кори,родопския клин,царевичен качамак,натурално овче кисело мляко,катмите, домашните мекички,домашен,ръчно направен хляб,,изпечен на дърва и други/,през това лято ще добавим и още два вида-млечна салата от цедено овче кисело мляко,с пресни краставици и орехи,и домашен кускус.Нашето желание е да ви предлагаме преди всичко истинска храна,произведена от нас самите с много любов.Тук ще можете да опитате истински,домашно приготвен шипков мармалад,както и желе от горски плодове.Може да опитате и шипковия нектар,както и натурален сок от сини сливи или джанки,също наше собствено производство с гарантирани качества.
При нас алкохол не се предлага,но няколко вида безалкохолни,както и бира с нисък процент алкохол и освежаващ плодов вкус,ще се старая да има винаги в наличност на хижата.
В околностите на хижата има страхотни местенца,които да посетите. Чаирските езера,Пияната гора,резерват Шабаница,Пробитата скала,скален феномен Слончето,обезлюденото село Чамла,древното тракийско светилище в Каурчан,прекрасни и вълнуващи гледки и пейзажи от върховете около хижа Чаирски езера.Не ги пропускайте,непременно ги посетете.
През лято 2014,нощувката в хижата ще бъде 12 лева,а пълния храноден /обяд,вечеря,нощувка и закуска/,ще струва 30 лева.Организирани групи,които планират да са при нас с повече от един храноден,ще могат да ползват допълнителна отстъпка.

Очакваме ви Exclamation
Съб Май 10, 2014 12:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Росен 76



Регистриран на: 05 Авг 2013
Мнения: 28
Местожителство: хижа Чаирски езера

Мнение Отговорете с цитат
Весели празници,приятели на планината и на хижа Чаирски езера.Желая ви много здраве,сбъднати мечти и незабравими преживявания сред природата Exclamation
Съб Дек 24, 2016 7:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kokoex



Регистриран на: 20 Яну 2012
Мнения: 34

Мнение Отговорете с цитат
Гледам тука някакъв спор около религията на хижаря се е развил. Изказвам собственно мнение - не съм религиозен - преди две години посетих хижата. Мога само да кажа, че Росен наистина на никого не е натрапвал вижданията си. Напротив - отнася се с уважение към всеки турист и си е направо роден за хижар. Заедно с майка си са точно хора на място. Росен е помагал на много хора и то напълно безкористно и безплатно, така че не нападайте човека.
Росене, весели празници, и лека и успешна следваща година!
Съб Дек 24, 2016 9:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Бре,само аз не съм писала,а съм фен на тамошната природа,хижата и на ястията и.Тази хижа ми е в топ 3.А хората, които я поддържат са сред онези,които не можеш да срещнеш в никой друг край-чисти,благородни,естествени и отзивчиви.Общуването с тях не омърсява,а облагородява.Пожелавам си скоро да се срещна отново с Росен,майка му и приятелката и-2 сладурани,които готвят адски вкусно!!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Нед Дек 25, 2016 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
neillmakoli



Регистриран на: 29 Юли 2015
Мнения: 223
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Пролета бяхме на хижата и останахме с много добри впечатление.
Храната, битовите условия и отношението са много добри.
Наоколо е красиво и си заслужава да се посети този район.

П.П. Росен ме гощава с последните си запаси мед и много ми хареса(почти цяла купичка изядох наведнъж Very Happy )
Нед Дек 25, 2016 11:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Весели празници Роска! Пожелавам на теб и на майка ти много здраве и всичко най-хубаво занапред!
И да направиш още много маркирани маршрути наоколо! Smile
Чет Дек 29, 2016 12:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
disbelief



Регистриран на: 16 Яну 2011
Мнения: 66

Мнение Отговорете с цитат
Роска, на теб и останалите от екипа, бъдете живи и здрави!
Най-чистата и поддържана хижа в която съм бил, страхотна храна и невероятно топло отношение към гостите.
Със сигурност ще се срещаме отново.
Ивайло Smile
Нед Авг 20, 2017 11:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
disbelief написа:

.....................................
Със сигурност ще се срещаме отново.
Ивайло Smile


Мда-а, трябва да се намери/прокара читава пътека до скалата със знамето на Куру бурун. Wink
Пон Авг 21, 2017 4:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov