ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Искам да ви кажа, че...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Искам да ви кажа, че...
Автор Съобщение
Алекс.Йо



Регистриран на: 24 Мар 2013
Мнения: 303
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:
"негативна форма" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

И аз скоро ща не ща слязох към Рай.Тръгнах от Габровския балкан в 9.30ч. към заслон Ботев.На х.Тъжа един услужлив хижар ме нави да мина през една горичка за по пряко.Загубих се ,после излязох от нея на една хвойна до рамене,с къпинови храсти.Тя ми съдра панталонките и интимното бельо,а нямаше 50 см в диаметър ,дето да се преобуя в дънки.;D Тези неволи ми отнеха 3 часа.След което, нашарена от тръни навсякъде като индианка поех към вр. Ботев ,където се лутах да се взирам за заслона,за който др. хижар ми бе казал ,че се вижда от върха и само кат се търкулвам и съм там Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ама не беше така Laughing Laughing Търкулнах се до някъде и като не видях нищо запълзях в ужас към върха,защото гората ставаше много страшна и тъмна.Добре че срещнах жив човек,който знаеше само пътя към х. Рай,та се затичах натам и в 22ч стигнах при лагерните огньове и паченгите на хижата. Хижарят ме похвали Smile))),почерпи ме супичка от пиле.Спах в една стая с десетки кротки и мили младежи и младежки.
Няма да завторя. Very Happy Very Happy Very Happy


Голяма си ентусиастка! Smile С хижарите винаги имай едно на ум,като ти дават съвети.
Вто Сеп 10, 2013 7:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
Аз пък един път послушах оня плешивия от БиТиВи-то и тръгнах по дънки за заслон Ботев . Привечер някъде преди Жълтец ме засрещна един северен ветрец, и за около 10-15 минути ми замръзна водата. От зор да ровя в раницата за яке и ръкавици, си загубих слънчевите очила ! А краката - Ах, краката Confused ........Та да знаете - тия американските работни панталони предполагат известен дискомфорт горе на билото Wink ......

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Вто Сеп 10, 2013 7:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
пешко



Регистриран на: 22 Авг 2013
Мнения: 123
Местожителство: MONTANA

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:
"негативна форма" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

И аз скоро ща не ща слязох към Рай.Тръгнах от Габровския балкан в 9.30ч. към заслон Ботев.На х.Тъжа един услужлив хижар ме нави да мина през една горичка за по пряко.Загубих се ,после излязох от нея на една хвойна до рамене,с къпинови храсти.Тя ми съдра панталонките и интимното бельо,а нямаше 50 см в диаметър ,дето да се преобуя в дънки.;D Тези неволи ми отнеха 3 часа.След което, нашарена от тръни навсякъде като индианка поех към вр. Ботев ,където се лутах да се взирам за заслона,за който др. хижар ми бе казал ,че се вижда от върха и само кат се търкулвам и съм там Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ама не беше така Laughing Laughing Търкулнах се до някъде и като не видях нищо запълзях в ужас към върха,защото гората ставаше много страшна и тъмна.Добре че срещнах жив човек,който знаеше само пътя към х. Рай,та се затичах натам и в 22ч стигнах при лагерните огньове и паченгите на хижата. Хижарят ме похвали Smile))),почерпи ме супичка от пиле.Спах в една стая с десетки кротки и мили младежи и младежки.
Няма да завторя. Very Happy Very Happy Very Happy
Arrow ако искаш да пуснеш пак кръв,но съвсем близо до цивилизацията те каня да СТАНЕШ СПАРТАНКА у вилна зона парта-монтана Exclamation но изоставената свлачищна част Surprised там има такива количества тръняк,че и по главата ще бъдеш налепена Razz
Вто Сеп 10, 2013 10:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Айде сега секи да си признае за гащичките-кой къде на кого и как е късал... Very Happy
Вто Сеп 10, 2013 10:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
Айде сега секи да си признае за гащичките-кой къде на кого и как е късал... Very Happy



Laughing Laughing Laughing ... и тогава аз ще ви разкажа още една история ... Oops

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Вто Сеп 10, 2013 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:
"негативна форма" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
.Тя ми съдра панталонките и интимното бельо


дай една снимка да видя дали реалноста се препокрива с фантазиите ... Wink

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Сря Сеп 11, 2013 1:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
ferdi_mruvkata написа:
rain написа:
"негативна форма" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
.Тя ми съдра панталонките и интимното бельо


дай една снимка да видя дали реалноста се препокрива с фантазиите ... Wink




Twisted Evil изкуших се на няколко пъти да направя снимка,но реших,че би било провокативна форма за разтоварващ чат,та отсвирих идеята Laughing Laughing Laughing

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Сря Сеп 11, 2013 8:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:
ferdi_mruvkata написа:
rain написа:
"негативна форма" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
.Тя ми съдра панталонките и интимното бельо


дай една снимка да видя дали реалноста се препокрива с фантазиите ... Wink




Twisted Evil изкуших се на няколко пъти да направя снимка,но реших,че би било провокативна форма за разтоварващ чат,та отсвирих идеята Laughing Laughing Laughing


ние ще си го визуализираме самички... по нормална снимка.

Абе спомням си за едно минаване покрай Кадемлийския водопад тая година, да ви кажа. Такова чудо на природата рядко се среща .... ни водопад видяхме, ни нищо .... само точихме лиги. Нали така бе Дидо Smile))

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Сря Сеп 11, 2013 2:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
На няколко пъти предлагах снимките си на форума,но той е все недоволен и не ги ще. Sad Sad Sad

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Сря Сеп 11, 2013 3:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
ferdi_mruvkata написа:


ние ще си го визуализираме самички... по нормална снимка.

Абе спомням си за едно минаване покрай Кадемлийския водопад тая година, да ви кажа. Такова чудо на природата рядко се среща .... ни водопад видяхме, ни нищо .... само точихме лиги. Нали така бе Дидо Smile))


Ами визуализирайте го по слух! Tooth Или не го и чухте...

п.п. Дали пък да не изкарам темата в "Лафче". Rolling Eyes

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Сеп 11, 2013 3:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:
На няколко пъти предлагах снимките си на форума,но той е все недоволен и не ги ще. Sad Sad Sad



Idea
как да качваме снимки във форума
Idea
Сря Сеп 11, 2013 3:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
kibik написа:
rain написа:
На няколко пъти предлагах снимките си на форума,но той е все недоволен и не ги ще. Sad Sad Sad



Idea
как да качваме снимки във форума
Idea


Човече,аз ,ако един месец не си сменя диска в автомобила ,не мога да намеря бутончето да го извадя..Какви указания,какви пиксели,уеб нз какво си Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Сря Сеп 11, 2013 3:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
ferdi_mruvkata написа:


ние ще си го визуализираме самички... по нормална снимка.

Абе спомням си за едно минаване покрай Кадемлийския водопад тая година, да ви кажа. Такова чудо на природата рядко се среща .... ни водопад видяхме, ни нищо .... само точихме лиги. Нали така бе Дидо Smile))


Ами визуализирайте го по слух! Tooth Или не го и чухте...

п.п. Дали пък да не изкарам темата в "Лафче". Rolling Eyes


Добра идея.... може да се казва "аз веднъж..."

_________________
www.summitsweb.com
Сря Сеп 11, 2013 3:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
трябва да се казва "искам да ви кажа че"

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Сря Сеп 11, 2013 5:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
..искам да ви кажа ,че по пътя на джипката ,от Христо Даново до х.Козя стена/30км/ е 10-12 часа,а ако се загубите ,трябва да си имате поне"батерийка" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Сря Сеп 11, 2013 5:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov