ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
среща на х.Амбарица 19-20 октомври
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
среща на х.Амбарица 19-20 октомври
Автор Съобщение
sergey_v



Регистриран на: 20 Яну 2012
Мнения: 136
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ПАВЕЛ написа:
sergey_v написа:
+1 и за мен.
Въпрос към групата от юг - някъде пишеше, че маршрута от е 7 часа - това не е ли оптимистичен вариант пред вид денивелацията -сумарно 1900 м изкачване и 990 м слизане, 16 км.


Тук лекинко си се подсигурил с едни 300 м изкачване и едни грубо 500м слизане Laughing . Това при положение, че началната точка е жп-гарата на Карлово, и маршрута е през Платнишки ярове Smile


Някой може ли да пусне карта на маршрута или гпс трак на маршрута от х.Хубавец?
Нед Сеп 22, 2013 11:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mikesli



Регистриран на: 28 Мар 2011
Мнения: 509
Местожителство: Сливен

Мнение ГПС - следа Отговорете с цитат
sergey_v написа:
ПАВЕЛ написа:
sergey_v написа:
+1 и за мен.
Въпрос към групата от юг - някъде пишеше, че маршрута от е 7 часа - това не е ли оптимистичен вариант пред вид денивелацията -сумарно 1900 м изкачване и 990 м слизане, 16 км.


Тук лекинко си се подсигурил с едни 300 м изкачване и едни грубо 500м слизане Laughing . Това при положение, че началната точка е жп-гарата на Карлово, и маршрута е през Платнишки ярове Smile


Някой може ли да пусне карта на маршрута или гпс трак на маршрута от х.Хубавец?


Погледни тук Може да изтеглиш трак. Пътеката е добре маркирана а като излезеш от гората нагоре се вижда накъде да вървиш. Smile
Нед Сеп 22, 2013 12:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
danin94



Регистриран на: 15 Сеп 2012
Мнения: 251
Местожителство: Карлово

Мнение Re: пътчета забити до Амбарица??? Отговорете с цитат
ogobogo написа:
бях чел някъде за пътека от добрила към амбарица през дерета и гори и и красиви гледки. Или се бъркам??? Сещам се за скалата Кралимаркова дупка; намира се някъде около Добрила. Има ли запознати за някой по-така загубен път към Амбарица освен този, за който питам. Иначе аз може да дойда, може и да не дойдаSmile)


Около е много относително , в случая става въпрос за 7-8км ориентировъчно до дупката от Добрила през Хармана , а иначе си прав горите и деретата са диви и красиви..
Нед Сеп 22, 2013 9:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
А някой да е планувал качване с велосипед?
Нед Сеп 22, 2013 9:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Ако има мераклии за качване от север - Смесите/Черни Осъм Троянско, пишете - да заформим група.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Нед Сеп 22, 2013 11:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Ако има мераклии за качване от север - Смесите/Черни Осъм Троянско, пишете - да заформим група.


Аз, но ще знам със сигурност дали ще идвам едва седмица преди събитието.
Нед Сеп 22, 2013 11:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
С един приятел ще сме от север и ако имаме късмет с времето маршрута ни ще е следния:
Ранно тръгване от паркинга на х. Плевен-хижата-пътеката която извежда малко след Костенурката-траверса-х. Амбарица.
Връщането ще е :х. Амбарица-х.Яворова лъка-х.Плевен-паркинга и от там Русе.
Ако има мераклии за този вариант нека пишат на ЛС. Very Happy
Нед Сеп 22, 2013 11:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Аз се очертава да съм на друго масово мероприятие тогава, но си запазвам правото да се изсипя изневиделица, ако то пропадне Laughing

п.с. Ако идвам - ще тръгна към 10ч от Карлово, че тогава ще ми пристигне влака Smile

_________________
www.summitsweb.com
Пон Сеп 23, 2013 9:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
+2, от север.

_________________
Превръща се в поредица от нули и се надява някъде сред тях да намери своята единичка. Да намери себе си... С това са занимавам- глупости: ...занимавам се...
Живота си тече сам. Малките потоци се вливат в по- големия, преминават в реката, тя се увеличава, влизаш в мирна вода, успокояваш се.
След което идва нов пролом, тръгва водопад и отново се отправяш нанякъде...

Тръгвам нанякъде...
Пон Сеп 23, 2013 10:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
И аз ще дойда.
Но аз пристигам 9,50 в Сопот. Какво да се прави - първият влак пътува 3 часа и 26 минути.
Все ми е едно - дали през Добрила или Хубавец Very Happy
Някой ще има ли с мен?!
Пон Сеп 23, 2013 11:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Актуалният списък с участниците в срещата е преместен в първото мнение и ще се обновява при нови попълнения.


Последната промяна е направена от t.hristov на Пон Сеп 23, 2013 9:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Сеп 23, 2013 12:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Мен ме отпиши от списъка по-добре.

Gamina написа:
Аз се очертава да съм на друго масово мероприятие тогава, но си запазвам правото да се изсипя изневиделица, ако то пропадне


_________________
www.summitsweb.com
Пон Сеп 23, 2013 2:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Живота



Регистриран на: 06 Окт 2011
Мнения: 275

Мнение Отговорете с цитат
sergey_v написа:
Някой може ли да пусне карта на маршрута или гпс трак на маршрута от х.Хубавец?


От х.Хубавец до х.Амбарица маркировката на маршрута е в зелен цвят,в картата е по същият начин.
Пон Сеп 23, 2013 2:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
satzata



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 256
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
И аз може да се включа, като е възможно да има и още 1-2 бонус човека. Но още не съм на 100% сигурен дали ще съм свободен. Най-вероятно ще се качвам/е от юг през Хубавец.

ПП. Моля автора да сложи списъка с хората в първото мнение и да го обновява при нови попълнения. Така ще е много по-лесно да се ориентира човек. Smile
Пон Сеп 23, 2013 2:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
tanjai написа:
И аз ще дойда.
Но аз пристигам 9,50 в Сопот. Какво да се прави - първият влак пътува 3 часа и 26 минути.
Все ми е едно - дали през Добрила или Хубавец Very Happy
Някой ще има ли с мен?!



Е,как!!!!!!!!!!!WinkSmileSmile SmileКой е с теб,когато става дума за Балкана! Но, все пак,е добре този път ,поне,да се присъединим към някого още. Laughing Laughing Laughing

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пон Сеп 23, 2013 4:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Следваща
Страница 4 от 23

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov