ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Пешко - анкета
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Пешко - анкета

Какво да правим с Пешко?
Тотален бан във форума
42%
 42%  [ 21 ]
Оставяме го във форума при условие, че не спами, мери си приказките, махне си подписа и мисли 7 пъти преди да пусне мнение.
57%
 57%  [ 28 ]
Общо гласове : 49

Автор Съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 34

Мнение Пешко - анкета Отговорете с цитат
Какво да правим с Пешко?
Сря Окт 30, 2013 6:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
promis



Регистриран на: 06 Яну 2013
Мнения: 105
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
И за marcinko-фенера пуснете анкета Smile
Сря Окт 30, 2013 6:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А може ли администратора или модератор да махне подписа на Пешко? Така ще е най-лесно и безболезнено.

И срещу човек с фенерите нямам нищо против, даже в раздел екипировка да му се отдели една тема и да си представя ревютата там. Интересно ми е как прави снимки на всеки фенер със шишета, фигурки и под всякакъв ъгъл Smile Иначе грам не разбирам от фенери и не му оценявам писанията, но всеки фанатизъм има място под слънцето, фенеролюбителството също.

Оф, и за Пешко даже има място... само му махнете движещите се неща от подписа Laughing
(Никога няма да гласувам против човек, който умее да укротява кози на име Мима - този човек владее Силата и не е добре да се застава против него Rolling Eyes )

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Окт 30, 2013 7:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
Гласувах за бан , разбира се Wink ........Тук не става въпрос за непослушно дете, на което да издърпаме ушите и край - проблема е решен ! На човека това му е хоби - да си шари по форумите Wink . "Интернавт" по неговите думи !

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Сря Окт 30, 2013 8:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ПАВЕЛ



Регистриран на: 28 Окт 2011
Мнения: 597

Мнение Отговорете с цитат
promis написа:
И за marcinko-фенера пуснете анкета Smile


Напишете в Гугъл : marcinkov фенери , и ще си изясните много неща...........

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=KDPW_g2AhAU
Сря Окт 30, 2013 9:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rosen_talov



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 235

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм раздвоен относно Пешко. Ако си има отделна тема "Рубриката на Пешко" ще е по-приемливо. Той ще може да си пише за козата Мими и катъра, и за приключенията с тях, а ние ще си избираме за себе си дали да четем рубриката му.
Сря Окт 30, 2013 9:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат
Не виждам с какво допринася пешко за форума, тотален дразнител; лази по нервите в още няколко форума с тролските си малоумности.
БАН!
Сря Окт 30, 2013 9:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Оставяме го във форума при условие, че не спами, мери си приказките, махне си подписа и мисли 7 пъти преди да пусне мнение.

Мисля че това няма как да се получи. Мерките срещу търговците, които по едно време обсебиха раздел "Предлагам/търся" бяха добри, но гледам пак взеха да се навъртат. Тоя господин с фенерите е от особено нахалните сред тях.

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Сря Окт 30, 2013 10:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
promis



Регистриран на: 06 Яну 2013
Мнения: 105
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Поне челници да продаваше...
Сря Окт 30, 2013 11:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение ; Отговорете с цитат
не бях чела нищо от двамата ,но от както изгорях с 41 лв за соларно зарядно купено от търговец тук не влизам във форума за покупко -продажби .

Но мнението ми е , че сайта е за сериозни туристи и не трябва да сме толерантни с неподходящи за темите .
Четенето на колежките и колегите ми доставя удоволствие , не искам да си го развалям , поради което няма и да полюбопитсвам какво е писал причинилия тази анкета .
Чет Окт 31, 2013 12:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
rosen_talov написа:
Аз съм раздвоен относно Пешко. Ако си има отделна тема "Рубриката на Пешко" ще е по-приемливо. Той ще може да си пише за козата Мими и катъра, и за приключенията с тях, а ние ще си избираме за себе си дали да четем рубриката му.



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
И аз съм за това.Нека има смях и самобитни хора!Smile

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Чет Окт 31, 2013 12:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Стига бе, хора, Пешко все едно е утрепал някого, какъв е този другарски съд?
Аз съм твърдо против банване в случая, ако мислите, че той спами и троли, си нямате идея какво е спамене и тролене в действителност.
Пешко придава особен колорит на форума.

За фенеролога marcinkov също. Кому пречи неговият фетиш?
Чет Окт 31, 2013 12:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Колеги,има написани правила за всеки един потребител в Планинарския форум.Всеки,който се регистрира,се задължава да ги спазва.Който не ги спазва-предупреждение и ако продължи-изхвърча!Правилата са затова-да се спазват.Те създават ред и дисциплина,иначе става анархия.Както казваме-Dura lex,sed lex!(Строг закон,но закон!).Не може постоянно да ги променяме за угодата на тоя и оня!Ами утре някой друг ще каже-разрешихте на Пешко,искам и на мен!И стройния Планинарски форум,ще стане като Рачо Петровия хан!Вече не чета публикациите на Пешко-нито им разбирам,нито ги харесвам!Хората културно му правят забележки,а той-продължава!Ами за мен-твърдо бан!Не може половинчати работи!Че и рубрика да си правел Пешко-брейй,той да не е с два чифта м..е,че да му даваме рубрика!Нито сме Нова ТВ,а той не е Венета Райкова!

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Чет Окт 31, 2013 7:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Меги



Регистриран на: 06 Сеп 2013
Мнения: 43
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Много демократичен форум е този. В единствения друг, където участвам и който задържа вниманието ми, такива допитвания са абсурд- спазват се правилата, администраторите решават, а те не са никак търпеливи.
Мен Пешко не ме дразни, просто защото вече не чета постовете му/ имам трудности да ги разбирам/. Ако гласувам за бан, то е защото предполагам, че иначе ще е обект на остроумничене и подигравки.

_________________
"Life's a journey not a destination"
Чет Окт 31, 2013 8:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Който е безгрешен да хвърли първия камък - така ли беше казал Исус Христос?

А разказът "Другоселец" на Йовков спомняте ли си? И думите на Торашко?

Защо в анкетата няма отговор примерно "Нещата да си останат както досега и при нужда модераторите да коригират неадекватните мнения на Пешко"? (между другото - много добра работа на модераторите досега, заслужават поздравления).

Не мога да разбера какво толкова ви пречат писаниците на Пешко? Толкова ли "раними души" имате? ЗАЩО ги четете? Пропускайте ги! Ама подписът бил движещ се? Къде в правилата на форума се забранява това? Ама дразнел - не го гледайте, щом сте толкова лесно раздразнителни! Ама някои от постовете били гнусни и неразбираеми - той реалният живот около нас понеже не е.

Това е форум - интернет форум. Дайте свобода на мисълта. Дайте шанс на Пешко. Научете го. Помогнете му. Направете го турист!

П. П. И да не вземе сега някой да ми напише, че Пешко е безнадежден случай и от него турист няма да стане, защото това едва ли е вярно. Трябва да имаме повече доверие в хората. Дори в монтанчани! Very Happy
Чет Окт 31, 2013 9:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov