ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ботуши за сняг за деца

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Ботуши за сняг за деца
Автор Съобщение
zornitza_gencheva



Регистриран на: 28 Юни 2013
Мнения: 16

Мнение Ботуши за сняг за деца Отговорете с цитат
Здравейте,
вече от доста време се чудя какви ботуши за зимата и то за сняг (много се пързаляме) да избера за моите деца.
Финансите са ограничени така, че трябваше да търся нещо, което да е с добро съотношение цена / качество.
Намерих нещо, като цена ми се струва изгодно, но ви моля да си дадете мнението дали е добро като качество.
За щерката (10 г.) избрах това: http://www.sportsdirect.com/karrimor-st-anton-junior-girls-snow-boots-097009
За сина (9 г.) избрах това: http://www.sportsdirect.com/karrimor-junior-fur-snow-boots-097004
Номерата малко не са ми ясни, но ако правилно съм разбрала то номер 38 е размер 5, а 39 е размер 6 по USA стандартите.
Исках и да ви попитам някой пазарувал ли е от този онлайн американски магазин, от който съм дала линкове и дали сте доволни?
Благодаря ви предварително!
Съб Ное 30, 2013 8:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
сега да не ми се обидиш нещо... ама тва е въпрос за бг-мама поставен така Smile

иначе, сайта не е американски ами английски, а ботушите - аз лично не бих взел такива. ще се мокрят за 20 секунди и ще съхнат 20 ена Smile

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Нед Дек 01, 2013 12:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zornitza_gencheva



Регистриран на: 28 Юни 2013
Мнения: 16

Мнение Отговорете с цитат
Здравей,
не се обиждам, просто си мислех, че по въпроса за ботуши за сняг вие от този форум ще сте по компетентни.
А между другото какви ботушки, коя марка би ми препоръчал, на сносни цени, че няма възможност за скъпи неща.
Благодаря за отговора!
Нед Дек 01, 2013 12:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Е, хайде сега, зимни обувки и гети за пързаляне на сняг ...
Аз като дете вършех тези неща точно с апрески и ботуши ...

Зорница, вижте например тези гумени ботуши с топла подплата, има ги и при нас, не е нужно да се поръчват от чужбина: Weasy Junior Boots
Нед Дек 01, 2013 10:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zornitza_gencheva



Регистриран на: 28 Юни 2013
Мнения: 16

Мнение Отговорете с цитат
Видях ги гумените ботушки.
Явно ще трябва да взема едни такива само за шейните и по един чифт кожени за училище, и въобще за града.
Благодаря за отговорите!
Нед Дек 01, 2013 10:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov