ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Есенни снимки от ниския Пирин
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Есенни снимки от ниския Пирин
Автор Съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
леле, аз не знам какво е дагеротип Blink
а защо японците да нямат мъгла?

а юбектифа е добър, ше го фидим на други условия Very Happy

П.п.
намерих малко инфо за тоя дагеротип

_________________
Чет Дек 04, 2008 5:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
pepino_bg



Регистриран на: 24 Юли 2007
Мнения: 197

Мнение Отговорете с цитат
Kat написа:
а юбектифа е добър, ше го фидим на други условия Very Happy


Честито и от мен! Нещо доста широчко ми се струва. Да се мъчим ли да познаваме или ще си кажеш? Rolling Eyes
Чет Дек 04, 2008 7:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Kat написа:
леле, аз не знам какво е дагеротип Blink


Охоооо - ти колко още не знаеш... Ма сички сме така - само че ние си признаваме... Wink
Честито за обектиФчето - само преди месец и нещо ривеши, че си само с китовото.... Брех, като дума на щерката /форума/ снаата /Ники/ те е слушал... Laughing Laughing Laughing

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Дек 05, 2008 12:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Фототехника Отговорете с цитат
Kat написа:
леле, аз не знам какво е дагеротип Blink
а защо японците да нямат мъгла?

Ами не знаеш, щото си млада! Ние старите още с дагеротипи снимаме. Точно те правят едни такива кафеникави снимки, много задушевни... А японците си имат мъгла почти всяка сутрин и много я ценят заради нейната живописност. Та затова казах, че като няма мъгла, плачат. Тя не е софийската мъгла, да не си помислиш! А е нещо като мараня, понеже е влажно... абе, като на твоята снимка, дето я цитирах.
Пет Дек 05, 2008 2:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
pepino_bg написа:

Нещо доста широчко ми се струва. Да се мъчим ли да познаваме или ще си кажеш?


ша кажа Wink почти колкото китака е широк - почва от 17, другата му граница е 40 / тук китака го бие с 15 мм/ Ето туй удивително скъпо нещо, което взех с 569 лв отстъпка / егати кефа Jumpy


risto_turisto написа:
Охоооо - ти колко още не знаеш... Ма сички сме така - само че ние си признаваме... Wink


амчи признавам си, ни съ прая на многузнайка Rolling Eyes

risto_turisto написа:
Честито за обектиФчето - само преди месец и нещо ривеши, че си само с китовото.... Брех, като дума на щерката /форума/ снаата /Ники/ те е слушал... Laughing Laughing Laughing


аааа, тука не си прав. Думах, щото някой ме попита.. пък част от събраните средства са от една нива на мама/ щото баби нямам Wink

Г-н Сотиров, требе начи да се отскочи и до Япония, да се види туй феномен... тц, тц, абе, Ристе, мноо се влияя от теб у писаниту
... да спреш веднага Tooth

_________________
Пет Дек 05, 2008 10:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Е, хайде честито и още по-хубави снимки да правиш!
Пет Дек 05, 2008 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение От Пирин към Япония Отговорете с цитат
Kat написа:
Ето туй удивително скъпо нещо, което взех с 569 лв отстъпка / егати кефа Jumpy

Парата ви бие вас, брей! А аз се чудя, що мойте снимки не стават кат ваште Crying or Very sad

Япония, разбира се, е невероятна туристическа дестинация Razz . Има си и "Алпи", и "Попокатепетъл", а за водопади и топли извори да не говорим. Но тя е преди всичко изключително живописна. Особено в късната есен. Такива багри по Европа и Америка просто няма - климатът ни не е подходящ. По-нататък ще отворя рубрика с мои снимки, но те са на хартия, та трябва да ги сканирам. Какви дзенски манастири съм снимал... Абе, някой тук дзена си го беше включил в постингите. Други пък на корейски го дават... Значи, ще се разберем!
Пет Дек 05, 2008 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Kat написа:
Г-н Сотиров, требе начи да се отскочи и до Япония, да се види туй феномен... тц, тц, абе, Ристе, мноо се влияя от теб у писаниту
... да спреш веднага Tooth


Чудя му се на благородната завист на г-н Сотиров. Япония с очите си видял, на фототехниката ви завижда... Surprised

Забелязваш ли Кате, колко книжовно пиша?
Но това е временно - до понеделник, живи и здрави... Wink

Не е интересно - все едно книга чета - няма закачка, а толкова е колоритен шопският диалект... Rolling Eyes

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Дек 05, 2008 3:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepino_bg



Регистриран на: 24 Юли 2007
Мнения: 197

Мнение Отговорете с цитат
risto_turisto написа:
Забелязваш ли Кате, колко книжовно пиша?


Опааа, до модераторите . . .
Накой май е хакнал на Ицо профила ! Laughing Laughing Laughing
Още тук започнах да се съмнявам, но сега вече съм почти сигурен. Laughing Laughing


Стига сме спамили! Снимки искаме!
Пет Дек 05, 2008 3:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Снимкиии Very Happy



_________________
Пет Дек 05, 2008 4:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
уаааааууу Rolling Eyes
Пет Дек 05, 2008 5:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение В Япония на снимки Отговорете с цитат
risto_turisto написа:
Япония с очите си видял, на фототехниката ви завижда... Surprised

Че какво е Япония без фототехника, бе Ристе? С апаратчетата "Фуджи" за по два долара не можеше много да се направи! То, не че със сегашния цифров мога кой знае какво, но по-друго е. А па като имаш скъп апарат, трябва и да знаеш какво да му правиш копчетата и врътките. Та имам защо да завиждам и на техниката, и на уменията, че и на маршрутите... Много завист се насъбра, брей!
Пет Дек 05, 2008 5:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Avi



Регистриран на: 30 Окт 2008
Мнения: 23

Мнение Отговорете с цитат
Kat написа:
Снимкиии Very Happy



контраста и цветопредаването на тоя бектиф са класи над китака Smile със здраве да си го ползваш и на хубава цена си го взела Smile
Пет Дек 05, 2008 8:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Voludar



Регистриран на: 03 Ное 2008
Мнения: 63
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
супер са снимките,много добра покупка е 17-40 Smile ,аз до скоро кретах с моя никон д40 с китовия,който не беше лош...но го продадох и другата седмица ще се похваля с новите придобивки Very Happy Качественото стъкло си е качествено Smile
Пет Дек 05, 2008 11:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Няколко кадъра и от мен.





И нещо цветно - поглед от Пирин към Родопите.





_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Нед Дек 07, 2008 5:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov