ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Една нощ на Руен 5.12.2013г : Олимп, Проклетие и всичко!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Една нощ на Руен 5.12.2013г : Олимп, Проклетие и всичко!
Автор Съобщение
andimit



Регистриран на: 19 Юни 2007
Мнения: 284
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления градско!
И колко си изчерпателен по моята слабост-Географията!
Весели празници!
Пет Дек 27, 2013 12:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cecoibuba



Регистриран на: 30 Юни 2012
Мнения: 57
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Еее...Много е готино.
Пон Фев 10, 2014 5:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Е това в тетрадката ме разби! Не бих го направил. Shocked


Това изисква усилия и си струва, за който може да го оцени.
Поздравления за обясненията кое какво е, рядко срещащи се тук!
Пон Фев 10, 2014 10:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mgeorgiev



Регистриран на: 05 Сеп 2012
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления за ориентировъчната скица и описанието.
Много полезно за всеки посетил заслона !
Нед Мар 09, 2014 4:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lupus_ai



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 10
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Хубава панорама, видях в тетрадката.
Проблемът е, че когато тетрадката свърши, тд-то я прибира в архива и слага нова, така че ще е хубаво да оставиш една ламинирана версия следващия път Wink

_________________
http://ranica.eu/#Lupus
Съб Сеп 06, 2014 7:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mateev



Регистриран на: 08 Яну 2011
Мнения: 67

Мнение Отговорете с цитат
Да, дал съм си сметка за това нещо, затова съм приготвил моя скромен принос към домашния ми първенец и едноименния заслон там... Извадил съм във фотото най-хубавите 35 снимки 10х15 с гледките от върха, които съм подредил в албум и съм описал подобаващо ясно на листчета под тях, а върху снимките с тънки цветни линийки съм маркирал съответните планини и върхове, които са описани... Нарисувал съм отново и кръгозора, както съм го направил в тефтера горе, но по-ясно.
Абе всичко е супер, остава само да го кача на заслона, което бе запланувано за днес, но времето не позволи. Предполагам, че ще стане през октомври месец, тоест ще остане хората да го разглеждат от следващата година. Sad
Макар, че всички тези далечни гледки, които са описани, ще бъдат от полза най-вече за качващите се в заслона през зимата, защото най-хубавите и далечни неща само тогава се виждат. Дано да има такива...
Нед Сеп 14, 2014 6:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
mateev написа:
Извадил съм във фотото най-хубавите 35 снимки 10х15 с гледките от върха, които съм подредил в албум и съм описал подобаващо ясно на листчета под тях, а върху снимките с тънки цветни линийки съм маркирал съответните планини и върхове, които са описани... Нарисувал съм отново и кръгозора, както съм го направил в тефтера горе, но по-ясно.


Много добра идея ! Поздравления ! Clap
Качил ли си ги някъде тези неща за разглеждане , би било чудесно да се видят Very Happy
Лятото се качвах и разгледах и аз внимателно всичко , което си написал , страхотно !
Тази зима ще е по-добре с новата дограма на заслона , поздравления и за тези , които се погрижиха това да се осъществи Clap
Нед Сеп 14, 2014 6:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mateev



Регистриран на: 08 Яну 2011
Мнения: 67

Мнение Отговорете с цитат
Не разбрах кое дали съм качил за разглеждане. Долните две предположение звучат тъпо, защото са ясни и очевидни, но все пак... Smile
Ако имаш предвид дали съм качил албума, за който говоря и който ще е скромният ми принос към заслона, както споменах, ще го кача навярно през октомври и ще ги оставя при тефтера на заслона, за да може всеки, на който му е интересна гледката да черпи цялата информация от въпросното албумче и описанията.
Ако имаш предвид дали съм качил снимките от албума някъде в интернет, мнозинството от тях съвпадат с тези, които съм постнал на първа страница от тази тема, които са и най-хубавите снимки с далечните и уникални планини и върхове. Може да сравниш например, ако имаш снимки от лятото, как вдясно до триъгълника на вр. Лисец, който съвпада с идеалния юг от Руен (македонския Лисец), през зимата успях да видя и Олимп, който през деня се бледнееше, а по залез буквално изгря. В същото време през лятото до триъгълника на близкия македонски Лисец няма нищо, а понякога Пирин и Витоша дори се крият в маранята!
През декемрви ще се кача отново на заслона. Не съм виждал новата дограма, но дано е нещо повече от това, което бе през декември само по прозорците. Този заслон има три огромни слабости: пода, печката или по-точно комина над нея и най-голямата слабост е вратата... Аз лично си пожелавам да заваря нова врата, като отида. Smile
Пон Сеп 15, 2014 8:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Имах предвид фотосите с цветните листчета и поясненията към тях с градуси и т.н. ...
Вратата е сериозна , или поне такава я видях Very Happy
Пон Сеп 15, 2014 9:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov