ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Запис на трак с OREGON 450

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
Запис на трак с OREGON 450
Автор Съобщение
artsun



Регистриран на: 12 Мар 2012
Мнения: 23
Местожителство: Dimitrovgrad BG

Мнение Запис на трак с OREGON 450 Отговорете с цитат
Здравейте! От няколко дни се сдобих с Орегон 450, но така и не мога да разбера, как да го накарам да ми записва следата ,от където минавам в момента. Виждал съм на други гпс, че се показва актуална информация, колко часа си вървял и разстоянието и т.н. На моят като му задам да записва следа се показва само права линия от точката, от която съм тръгнал до където се намирам в момента, а не е по маршрута. Картите, с които съм са Офроудската и БГ Моунтайн. Ако някой може да помогне сще съм много благодарен!
Чет Яну 02, 2014 4:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Виждам, че никой не ти е отговорил, а десетина души са прочели темата. Та нека аз да ти отговоря. Въпроса е равен на следния въпрос, как се праща ес ем ес от моя телефон. Може да прочетеш упътването, там е описано всичко. Ако нямаш упътване на български и не се справяш с английския, пробвай на руски. ( скоро доказаха, че е диалект произлязъл от българския.)

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Чет Яну 02, 2014 5:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
artsun



Регистриран на: 12 Мар 2012
Мнения: 23
Местожителство: Dimitrovgrad BG

Мнение Отговорете с цитат
Много изчерпателен отговор Smile Изобщо не се сетих нито за упътването, нито, че руският е диалект но нашия език.Благодаря за изчерпателния отговор!
Чет Яну 02, 2014 5:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Аз имам същия,но тия настройки съм ги правил преди три години и не помня дали има нещо по-особено.Мисля,че винаги први следа,а се настройва само гъстотата на точките.Като се прибера ще го разровя и ако открия нещо ще пиша.Ако не те мързи опиши как по-точно боравиш с него защото подозирам,че там е проблема.
Чет Яну 02, 2014 5:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
artsun



Регистриран на: 12 Мар 2012
Мнения: 23
Местожителство: Dimitrovgrad BG

Мнение Отговорете с цитат
Да, Трябва да погледна гъстотата на точките, но ще съм благодарен, ако се сетиш за още някоя подробност!
Чет Яну 02, 2014 6:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Усещам, че не четеш!!! Следата се чертае, без да те пита искаш ли или не. Влизаш в настройки и избираш следа, а там имаш избор между авто, разстояние и време. Първото ти бодва точките и на време и на разстояние.Там честотата на точките е от по-рядко към по-често. Другите две са ясни. Ако си избрал разтояние, точките са на метри и си избираш на колко метра да е това. В пеш. режим може да е на 10 м., в авто режим няма нужда на магистрала да ти ги бие толкова често, мове да го промениш. За време е същото, но на секунди или минути. Очаквам въпросите за запис на следата. Ама по-добре разгледай менюто, ако не ти се чете толкова.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Чет Яну 02, 2014 8:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
artsun



Регистриран на: 12 Мар 2012
Мнения: 23
Местожителство: Dimitrovgrad BG

Мнение Отговорете с цитат
Е сега е полезно, това което казваш. От предния отговор на колегата също се досетих от къде може да е проблема, без да е толкова изнервен човека, че трябва да подскаже малко. Разбирам, че е дразнещо да обясняваш неща, които са ти ясни, но нека да сме си полезни, а не само назидателни!Благодаря за вторият отговор, а и проблемът се оказа точно честотата на запис на точките.
Чет Яну 02, 2014 10:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov