ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Туристически пътеводител+карта на Централна Стара планина
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
Туристически пътеводител+карта на Централна Стара планина
Автор Съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
Тъй вярно - слушам и изпълнявам.

И се променям.... променям....... променям...... Само да не изчезна Rolling Eyes

Играем го обидени?! Rolling Eyes

Успех на пътеводителя и на автора.



_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Фев 13, 2014 9:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
Dimo Kolev написа:
Тъй вярно - слушам и изпълнявам.

И се променям.... променям....... променям...... Само да не изчезна Rolling Eyes

Играем го обидени?! Rolling Eyes

Успех на пътеводителя и на автора.



Не. Това беше шега заради текста. Извинявай не можах да се стърпя. Не мога да съм обиден на такъв прекрасен форум и хората които са го създали и го стопанисват. Мога само да съм Ви благодарен за всичко което сте направили. Свалям Ви шапка. Сериозно

Поздрави на целия екип, който все още не съм разбрал изцяло кой е но започва да се попълва малко-помалко.
Чет Фев 13, 2014 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
...
Не. Това беше шега заради текста. Извинявай не можах да се стърпя. Не мога да съм обиден на такъв прекрасен форум и хората които са го създали и го стопанисват. Мога само да съм Ви благодарен за всичко което сте направили. Свалям Ви шапка. Сериозно

Поздрави на целия екип, който все още не съм разбрал изцяло кой е но започва да се попълва малко-помалко.

Благодаря от името на целия екип.
Аз се слагам на пангара.
Другите държат на анонимността си. И с право - трудно е да се работи с хора, много е времеемко, емоциоемко и т.н.
Важет е резултатът, а не хората, борещи се за него.

Аз Благодаря на всички разбрани и цивилизовани потребители - без вас форума щеше да е далеч от това, което е. Croc


пп - целите сме в слух за отзиви за пътеводителя Wink

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Фев 13, 2014 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Планинец



Регистриран на: 25 Сеп 2013
Мнения: 355
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Аз също получих пътеводителя и съм много доволен. С нетърпение чакам втората част, където (според мен) е по-атрактивната част на Средна Стара планина.
Пет Фев 14, 2014 11:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:


пп - целите сме в слух за отзиви за пътеводителя Wink


Страхотен ееее - шептят листата
Голяма работа - довява вятъра
А птиците крещят високо в небесата: таквоз творение не виждали сме нииде по земята


Clap Clap Clap

Честит празник на всички влюбени Sex , загубени Think , пияни Alcohol и заляни Jumpy
Пет Фев 14, 2014 1:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
хООООпппп и аз току що го получиш. Почвам го.Благодаря Димо за труда който си положил да го спишеш това нещо, поздрави на семейството ти , че те търпят /както сам си написал/, но ще трябва да търпят още - нали има още две части и накрая и за посвещението за което те помолих....... Успех.

Охооооооо и отстъпка имам в цената 17,00 лв. от обявени 20,00лв.???????????
Пон Фев 17, 2014 1:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martinov



Регистриран на: 04 Юни 2010
Мнения: 79
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
И аз вече държа в ръцете си новият пътеводител на Димо.
Благодаря ти и ти пожелавам успех.

_________________
martinov66@abv.bg
Сря Фев 19, 2014 11:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Да се включа и аз в отзивите.
Чудесен е новия пътеводител, браво! Особено ми харесва комбинацията с карта в края. Така цялата нужна информация е под ръка.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Фев 20, 2014 12:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
И на мен ми хареса, вече намерих време да го прелистя подробно.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Фев 20, 2014 10:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
благодарно на всички за хвалебствията ръкопляскания ръкопляскания ръкопляскания

След като първата книжка тръгна повече от добре, започвам малко по-експедитивна работа по втората част. Картите са готови и подредени, повечето маршрути също са прослушани и прошнуровани вече Laughing

Останаха няколко неизвестни от Троян към билото (особено изходните точки около града); една екопътека над Априлци, която не мога да асимилирам още и от север май толкоз. От юг ще ме водят над Тъжа скоро по една красива пътека, която заслужава специално внимание (да не ме чуят само от парковата дирекция Rolling Eyes ). Томанов каза, че ще помага за мечата над Карлово, и остана да подредя малко нещата в най-западната част. Абе като гледам от 50 маршрута над 40 и кусур са напълно готови.

Преди лятото ще се печата май. Ама продължавайте да грабите и първата част де. Laughing
Вто Мар 04, 2014 8:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Вече можете да изразявате своите мнения и препоръки на сайта в раздел Мнения и препоръки

http://guide-staraplanina.com/references.php

Ако някой иска моля да заповяда.
Пет Мар 07, 2014 6:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте приятели,

От скоро пътеводителят на Централна Стара планина се предлага в няколко търговски обекта в страната:

- книжарници Хеликон
- книжарници Приятели
- книжен център Гринуич, гр. София, бул . Витоша 37
- магазини Стената
- книжарници Амадеус и Белканто, гр. Бургас
- част от туристическите дружества в страната.

Всеки който иска може да го разгледа в обектите на място и да си го поръча през сайта. Както вече знаете членовете на форума получават 20 % отстъпка от цената, ако отбележат това при заявката.

Поздрави на всички и весели Великденски и Майски празници.

P.S. То Май вече чука на вратата и е време за втората част Laughing Скоро ще има повече подробности.
Вто Апр 08, 2014 4:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
netman220



Регистриран на: 24 Яну 2014
Мнения: 147

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, Димо.
Отдавна се канех да драсна някой друг ред, но пусти мързел ....
Пътеводителят ми хареса. Имам две предложения, ако разбира се е възможно да се реализират.
1. Ако може общата карта, където са разчертани картолистовете да бъде с по-малко подробности и надписите да са с по-голям шрифт. Так ми се струва, че голямата карта ще стане по-ясна. Сега трудно различавам кое какво е на нея и трудно се ориентирам.
2. Имам предложение на мястото, където описваш маршрута да има негова обща скица. Така, когато читателя чете да може с един поглед да се ориентира най-общо ... А вече за подробности ще се гледа картата в края на пътеводителя.
С нетърпение чакам втората част. Пожелавам ти успех при писането и да я завършиш и издадеш скоро.

Поздрави!
Вто Апр 08, 2014 8:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
netman220 написа:
Здравей, Димо.
Отдавна се канех да драсна някой друг ред, но пусти мързел ....
Пътеводителят ми хареса. Имам две предложения, ако разбира се е възможно да се реализират.
1. Ако може общата карта, където са разчертани картолистовете да бъде с по-малко подробности и надписите да са с по-голям шрифт. Так ми се струва, че голямата карта ще стане по-ясна. Сега трудно различавам кое какво е на нея и трудно се ориентирам.
2. Имам предложение на мястото, където описваш маршрута да има негова обща скица. Така, когато читателя чете да може с един поглед да се ориентира най-общо ... А вече за подробности ще се гледа картата в края на пътеводителя.
С нетърпение чакам втората част. Пожелавам ти успех при писането и да я завършиш и издадеш скоро.

Поздрави!


Мерси за мнението и предложенията. По точка 1: И на мен не ми харесва много как се получи, но тя е само за онагледяване кое къде е, а не да се следва и гледа по нея. Първо мислех вообще да я няма, после пък без нея няма да е много ясно. Според мен си е горе долу ставаща. Laughing
По точка 2: Така ще стане много дълго, натрупано и с повторения. Опитал съм се да го направя възможно най-изчистено и в намален вид. Все пак текста си е за четене най-вече преди ходене, а картата по време на вървене. Пък за такива като тебе с ГСМ-и и карта не им трябва Laughing Laughing Laughing

Скоро ще има и част номер 2.

Поздрави
Сря Апр 09, 2014 12:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение част втора вече се печата Отговорете с цитат
От днес файловете са в печатницата. Обещаха до десетина дена да е готова - значи съвсем в началото на Юли. Ако всичко е ОК може да посрещна изгрева с нея на Джулая Laughing

Ако някой все още не се е сдобил с първата част сега е момента. Действайте.

Следете темата, както и на някой от по-долните линкове за подробности

www.guide.staraplanina.com

www.facebook.com/guide.staraplanina

Успешен ден и приятни разходки из Балкана!
Пет Юни 20, 2014 9:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov