ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Есенна Средна гора

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Есенна Средна гора
Автор Съобщение
lubitel



Регистриран на: 06 Фев 2008
Мнения: 468
Местожителство: София

Мнение Есенна Средна гора Отговорете с цитат
Здравейте!
В края на миналата седмица бяхме в туристически к-с "Бело камъне" на организираната от "Ситроен клуб България" - 7-ма национална среща. Въпреки облачното време направихме много приятна разходка до х. Чивира през местността "Паметника" -
,
,
Хижата....
,
Не мога да се сдържа - набрахме доста сърнели....
,
,
,
,
Всъщност, искахме да се качим на връх Алексица, но времето се влоши и загубих ориентир, затова продължихме по пътя, който ни изведе до хижата. На долната снимка, върха все още се вижда, но половин час по-късно отново се загуби в мъглите....
.
Всички снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=301300
П.П. Много ми се искаше да се присъединя към вас в почистването на Пирин, но въпросното мероприятие беше планирано месец по-рано, а от тази седмица започват събото-неделните ми дежурства......
Чет Окт 30, 2008 8:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Есенни букове Отговорете с цитат
Чудесни снимки! Средна гора съм я запомнил с огромните буки, но не съм бил там от дете. Надявам се да са останали. Такива есенни багри само те правят:


Чет Окт 30, 2008 8:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
че и мъгливо е било..супер ръкопляскания
аз няколко от последните пъти, като си пожелавах мъгла, и все ми се сбъдваше желанието Very Happy

_________________
Пет Окт 31, 2008 10:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Kat написа:
че и мъгливо е било..супер ръкопляскания
аз няколко от последните пъти, като си пожелавах мъгла, и все ми се сбъдваше желанието Very Happy


Викам стига с мъглите, дойдоха ми вповече от края на Септември насам Laughing

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Окт 31, 2008 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Avi



Регистриран на: 30 Окт 2008
Мнения: 23

Мнение Re: Есенни букове Отговорете с цитат
Сотиров написа:
Чудесни снимки! Средна гора съм я запомнил с огромните буки, но не съм бил там от дете. Надявам се да са останали. Такива есенни багри само те правят:



О, по пътя от Копривщица към Барикадите какви буки са... Smile Има и ясен и незнам още какво Smile

Ще ходя утре да посадим една круша в Копривщица, ако остане време може да направя една разходка към барикадите, ако сланата не е попарила листата, би трябвало да е прекрасно.


но, то се пада малко "отвъд чукара" към комплекс Бело Камъне, зарад което се извинявам на автора за спам-а Smile
Пет Окт 31, 2008 12:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Еееех, Барикадите...едно време работеше комплекса..там наистина е много красиво. Не съм ходила много отдавна. Ако се поразходиш, пусни малко снимки.
Пет Окт 31, 2008 1:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Avi



Регистриран на: 30 Окт 2008
Мнения: 23

Мнение Отговорете с цитат
irina написа:
Еееех, Барикадите...едно време работеше комплекса..там наистина е много красиво. Не съм ходила много отдавна. Ако се поразходиш, пусни малко снимки.


с извинение към автора на темата, че му спамя, ама няма смисъл за цяла нова тема - гората на Барикадите с опадали вече листа:









до самия комплекс не се качихме, че бързахме да се прибираме и малкия беше нещо кисел Smile
Пон Ное 03, 2008 11:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
егати кефа Very Happy
браво, човек, много добре си представил таз гора на Барикадите
аз определено вече почвам да си събирам пари за нов обектив ...

_________________
Пон Ное 03, 2008 11:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Не ги знам тия Барикади, ама снимките са трепач! Respect

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Пон Ное 03, 2008 11:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Ммм, да прекрасно, аз май за нов фотоапарат...
Пон Ное 03, 2008 11:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov