ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Из околностите на с. Кожари

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
Из околностите на с. Кожари
Автор Съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Из околностите на с. Кожари Отговорете с цитат
С група приятели посрещнахме 2014 г. в родопското с. Кожари, като през последния ден на старата година се разходихме до връх Картала (Орлец).
Снимки от мероприятието: https://photos.app.goo.gl/xf3ta2PN7Hj145kR6


Последната промяна е направена от ivailo.hr на Вто Авг 27, 2019 1:39 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Чет Яну 30, 2014 5:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Re: Из околностите на с. Кожари Отговорете с цитат
ivailo.hr написа:
С група приятели посрещнахме 2014 г. в родопското с. Кожари, като през последния ден на старата година се разходихме до връх Орлец.
Снимки от мероприятието: https://picasaweb.google.com/100192390292037299599/2014?authkey=Gv1sRgCLSxuIHgg5-tyQE

Smile
Гледам снимки/чета заглавие - октомврийски слани/Нова Година...

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Яну 30, 2014 9:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Много красиво!

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Чет Яну 30, 2014 10:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Re: Из околностите на с. Кожари Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:

Smile
Гледам снимки/чета заглавие - октомврийски слани/Нова Година...


Такова си беше времето - октомврийско, постно и сиво за съжаление.
Ама пък ни беше спокойно и нямаше никакви неизвестни около настаняването и обслужването ни, каквито обикновено има на Нова година навсякъде - истинска лудница. Аз затова избягах пак НАТАМ. Топло посрещане от истински ХОРА, които се занимаваха само с нас и то навръх празника, понеже ние бяхме единствените им гости и запълнихме базата на 95%. Нямаше неизвестни около други компании (пияници, чалга и т.н.), както и около музиката (псевдо дисководещ, излишни децибели, като при форсаж на двигателите на изтребител и т.н. простотии), защото си бяхме само ние. Wink

Между другото в околностите на с. Кожари се намира и т.н. Венкова вода. Аз за съжаление още не съм я виждал, но който има път към селото да пита местните и ще го упътят.
Пет Яну 31, 2014 2:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gundu



Регистриран на: 18 Фев 2012
Мнения: 181
Местожителство: София

Мнение Re: Из околностите на с. Кожари Отговорете с цитат
ivailo.hr написа:
.............Такова си беше времето - октомврийско, постно и сиво за съжаление.
Ама пък ни беше спокойно и нямаше никакви неизвестни около настаняването и обслужването ни, каквито обикновено има на Нова година навсякъде - истинска лудница. Аз затова избягах пак НАТАМ. Топло посрещане от истински ХОРА, които се занимаваха само с нас и то навръх празника, понеже ние бяхме единствените им гости и запълнихме базата на 95%. Нямаше неизвестни около други компании (пияници, чалга и т.н.), както и около музиката (псевдо дисководещ, излишни децибели, като при форсаж на двигателите на изтребител и т.н. простотии), защото си бяхме само ние. Wink

Между другото в околностите на с. Кожари се намира и т.н. Венкова вода. Аз за съжаление още не съм я виждал, но който има път към селото да пита местните и ще го упътят.


Ееееех.... Дали пък не ви завиждам малко.... е не съвсем малко де Very Happy Very Happy Very Happy

Венкова вода... даааа... наистина много особено и "силно" място, сътворено от жестока МЪКА и с велика ОБИЧ от ЧОВЕК за ЧОВЕК! Всъщност това е мемориал..... повече няма да го описвам, а който иде до там може и да остави нещо за спомен и памет....

_________________
ТУРИСТ - ЗДРАВИ КРАКА, ШИРОКА ДУША, РАНИЦА НА ГЪРБА...... И ПРАЗНА ГЛАВА,..
Пет Яну 31, 2014 6:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
В края на миналата седмица се отбихме за малко в с. Кожари, за да изпуснем парата от Алиботуш.
Водих приятели до вр. Картала, а на връщане врътнахме малко кръгче по границата, което се канех да направя от години, но все ме домързяваше. Малко снимки: https://photos.app.goo.gl/dakUpHUVEmvD4kwN8
Вто Авг 27, 2019 1:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov