ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Следете си снимките!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Следете си снимките!
Автор Съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
мда, може би Поли трябва да помисли, щото нейните снимки още стоят. Моите и на andimit са махнати.
Най-вероятно са взети доста по-рано от моите, щото аз разбрах, че са трити последните качени, а нейните явно не са от последните.... Rolling Eyes

_________________
Чет Ное 06, 2008 5:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат
Да не говорим, че информацията* в сайта е "копирана" от сайта на Краси Новаков.

Twisted Evil
Чет Ное 06, 2008 5:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
eliweb



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 8

Мнение ОТГОВОР Отговорете с цитат
Не знам защо всички сте се "заяли" с мен. Наистина исках да рекламирам сайта си, но това престъпление ли е? Изтрихте съобщенията които пуснах във форума - добре - такива са ви правилата. ОК.
Относно снимките - не предполагах, че щом сте ги сложили в Интернет не искате те да станат общо достъпни, обикновенно хората защитават снимките си, когато искат другите да не им ги пипат с воден знак или защита от копиране. Иначе как ще докажете, че тези снимки са точно ваши? Все пак реших да попитам - и ето какво получих. Освен това веднага отговорих на Кат, че ще махна снимките, но ми беше необходимо технологично време, през което тя написа навсякъде какво "престъпление" съм извършила и го направи на "световен" проблем. Вече съм махнала всички снимки от сайта, които биха ви "подразнили".
Пет Ное 07, 2008 11:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
eliweb



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 8

Мнение Отговорете с цитат
Между другото защо автор на темата "Следете си снимките" е eliweb, след като аз не съм пускала нова тема в този форум. Как така Кат може да пусне от мое име нещо?
Пет Ное 07, 2008 11:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Voludar



Регистриран на: 03 Ное 2008
Мнения: 63
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Има едно нещо което се казва Метадата,при отваряне на снимката изписва кой е автора ,къде и как е снимана,по този начин се доказва,значи по твойта логика трябва да си бронираме снимките за да не може да ги взима някой,най-простото нещо беше да попиташ,и нямаше да има световен проблем...никой нямаше да ти откаже...но след тия своеволия не може да очакваш нищо друго.

п.с Относно втория ти въпрос,модератора може да ти мести и преименува темата катко прецени...пише го в правилата на форума Idea
Пет Ное 07, 2008 11:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
eliweb написа:
Между другото защо автор на темата "Следете си снимките" е eliweb, след като аз не съм пускала нова тема в този форум. Как така Кат може да пусне от мое име нещо?


Защото темата беще за Синаница и мненията след твоето са отделени в отделна тема от модераторите, тъй като дискусията тръгна в друга насока, т.е. редно е да се отдели в друга тема.

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Пет Ное 07, 2008 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Браво! Отговорете с цитат
Ето така се прави. Smile Човека се поправи. Думите, с които обяснява действията си звучат дори като извинение. Това е нормалния развой на събитията.
Сега ако попита за съвет как да обогати портала си с чуждо съдействието, съвсем ще ме изненада/положително разбира се/ и ще демонстрира личностно развитие.

О..пс. Правилно ли разбрах? Confused Някой е ползвал чуждия ник?!?! Evil or Very Mad Не..ее... Дано не е вярно....
Пет Ное 07, 2008 11:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3412
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
eliweb написа:
Между другото защо автор на темата "Следете си снимките" е eliweb, след като аз не съм пускала нова тема в този форум. Как така Кат може да пусне от мое име нещо?

Защото темата е отделена от друга и не може да бъде пусната без заглавие, особено адекватно! Аз я отделих!
Заключвам темата!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Ное 07, 2008 12:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Ве Ве Ве Сеир Беге

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Ное 18, 2014 10:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6364

Мнение Отговорете с цитат
http://photo-forum.net/nabis - NABIS е усера на каката във фотофорума. Не снима от вчера, доста странен развой на делото за авторски права в нейн ущърб ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Ное 18, 2014 11:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Малко правосъдие по темата - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1532661
Всъщност "новината" е на една година - http://www.dnesbg.com/krimi/fotograf-osadi-za-2000-leva-stant-federatsiyata-za-kradeni-snimki.html

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Дек 01, 2015 11:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov