ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Размер при туристическите обувки
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Размер при туристическите обувки
Автор Съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
Иконката беше намек да не излизате от добрия тон. Остави хората да преценяват всеки за себе си. Светът не се върти около теб, torah или ПАВЕЛ, макар последния да има най-богат и дори професионален производствен опит с туристически обувки, какъвто ние нямаме.

Та по темата - без вербални щуротии Rolling Eyes

пп за малко разведряване на атмосферата - много ти тича никнейма-герой на Тери Пратчет Very Happy

Досега не съм забелязал който и да е от писалите в темата да е излязъл от добрия тон. В този смисъл атмосферата едва ли е "сгъстена".
Последното нещо, което мисля за света, е, че се върти около мен. Просто споделям с останалите свои виждания, базирани на личния ми опит. При това използвам изрази като "според мен", "аз, мисля, че ... защото" и т. н. Смятам себе си за твърде дребен обитател на "планинарския свят", за да се правя на ментор или гуру. Също така, обаче, не обичам и други да се правят на гурута с аргументи от типа "това е така, щото е така".
Мнозина застъпват някаква теза - в случая за нуждата обувките за планина да се купуват с един номер по-големи. Е, аз считам тази теза за погрешна, изхождайки от личния си опит. Толкова. Иначе си прав - да, всеки трябва да преценява сам за себе си. Но не и да робува на "аксиоми". Peca пита, ние отговаряме. Проблем, струва ми се, няма.

Ако с прилягащия ми никнейм визираш евентуалното ми малодушие - страшно си прав. Голяма мижитурка съм. Neutral
Нед Фев 09, 2014 11:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov