ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком Емине 2014 - лято
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком Емине 2014 - лято
Автор Съобщение
абсурд



Регистриран на: 02 Сеп 2014
Мнения: 65

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря!
Чет Сеп 04, 2014 7:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mikesli



Регистриран на: 28 Мар 2011
Мнения: 509
Местожителство: Сливен

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:

Ангеле, ако не доведеш с теб някое агне никой няма да дойде.Smile


Грубичко е това Иво!!!
Според мен нещата трябва да се съчетаят с есеннета форумна сбирка. Дори на последното агне обсъждахме терена. Приказката се въртеше около Свищиплаз и Узана. Певдполагам ще има анкета за мястото и датата Smile
Чет Сеп 04, 2014 9:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
mikesli написа:
ZCEZBPM написа:

Ангеле, ако не доведеш с теб някое агне никой няма да дойде.Smile


Грубичко е това Иво!!!
Според мен нещата трябва да се съчетаят с есеннета форумна сбирка. Дори на последното агне обсъждахме терена. Приказката се въртеше около Свищиплаз и Узана. Певдполагам ще има анкета за мястото и датата Smile

+1

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Чет Сеп 04, 2014 9:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martinov



Регистриран на: 04 Юни 2010
Мнения: 79
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
+2

_________________
martinov66@abv.bg
Чет Сеп 04, 2014 10:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
абсурд написа:
Здравейте планинари!
Казвам се Валерия Идакиева и съм тази от интервюто във в. "Ехо" минала КЕ сама през 2013. От време на време разглеждам форума и попаднах на коментара за интервюто. Прозвуча ми като упрек в самохвалство. Не знам дали е модерно сами жени да минават маршрута, а и не предполагах, че импровизираното интервю ще се мотае из нета, но да речем, че съм го направила защото както казвах след средата на маршрута съм луда. Не съм си мислила, че ще го правя сама, просто така се стекоха обстоятелствата, а и тогавашните ми последни стълкновения в цивилизацията ме изстреляха без никакви резерви за по-дълго време в планината. Мисля си, че нито съм първата, нито ще съм последната, която го прави. А и в планината, ако не си с подходящи хора, по-добре да си сам - има достатъчно такива примери във форума. Много хора тръгват сами или остават сами след известно време по пътеката и не само в тази планина. Водих дневник с идеята, че един пътепис би могъл да помогне на всички останали, на мен лично няколкото, които прочетох доста ми помогнаха, но при толкова много пътеписи едва ли ще кажа нещо ценно, освен някоя и друга смехория.
Бъдете здрави и се радвайте на живота!

Здравей, Валерия, упрек няма, не знам защо във форумите има емотикони, като никой не ги отразява. Ненапразно съм сложила намигващо човече след думите си за модерното.
Освен това ако следиш нашите теми, трябва да си наясно, че рядко нещо свързано с Пътеката ни се изплъзва от погледа, така и с твоето интервю. Дори и да е импровизирано Wink
Колкото до пътеписа, ти самата си го казала в интервюто: "Като ми остане време, си мисля, че ще напиша един пътепис за планинарския форум, който би могъл да помогне с нещо на останалите." Затова и изразих надежда, че ще прочетем нещо повече. Не знам какво имаш предвид, че няма да кажеш нещо ценно, все пак това ще бъде пътепис, а не пътеводител и ценни са преживявянията, а не за колко време се стига от точка А до точка Б. Smile
Успех в следващите начинания Smile

Ангел Николов написа:
Здравейте.
Дойде ми една идея,която искам да споделя с Вас и да я обсъдим тук.
Да направим една среща на всички минали по пътеката това лято.На срещата да поканим и тези които са минавал в предишни години.Ако някой е намислил да прави пътешествието догодина или по-нататък също може да дойде.Идеята ми е да се съберем на някоя хижа и да си направим купон.Мога да поема част от от организационната работа.
Очаквам мнения и предложения.Знам,че има хора ,които не са регистрирани във форума но и с тях може да се установи контакт и да им се поиска мнението.

Ангеле, такива срещи има доста често, на Ришки проход, на Мечулица, лошото е че на тях наистина ходим едни и същи хора. Все е далече за някого, все няма угодия за датата, а някои ги е страх да ги видим на живо Wink
На форумните срещи също се събираме една маса ком-еминейци. Така че възможности има, стига човек да прояви желание Smile Ето след един месец сигурно ще е есенната форумна среща, нищо не пречи да се видим на нея Smile
Няма лошо и за отделна среща, но ако решиш да я организираш, ще се видиш в голямо приключение. По-голямо даже и от минаването на Ком - Емине Laughing Кажи каква ти е идеята за мястото и кой месец смяташ че ще е подходящо? Smile

П.П. Недейте се шегувайте с агне, че аз така на Орлово гнездо направих и пострадах, голяма критика отнесох. Sad Всъщност аз даже не се и шегувах, ама... Rolling Eyes

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Сеп 04, 2014 10:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
+3

Това да не означава че ще дойдеш на есенната форумна среща? Shocked

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Сеп 05, 2014 11:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Съмнява ме!Септември и октомври е по Рила и Пирин!

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Пет Сеп 05, 2014 11:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ангел Николов



Регистриран на: 28 Апр 2014
Мнения: 63
Местожителство: Девня

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте.
Аз идея имам.Исках да видя как ще се премине обсъждането тук на първо четене.Не виждам голям ентусиазъм.Сигурен съм,че ще е голям зор организацията но според мен си струва.Хич е е майтап за агнето...Само навити хора да има.Колкото до мястото трябва да е някъде по средата,че да няма сърдити.според мен по-трудно ще е да се намери подходяща дата.За форумните срещи не се бях сещал и това е вариант.Трябва само да се бие тъпана,че да могат повече хора да разберат и да дойдат.Ще е хубаво да се съберем и да се посмеем.

п.п.
Давайте предложения ,че да има какво да обсъждаме.Освен Свищиплаз и Узана аз бих предложил и Мазалат или Тъжа.
В крайна сметка ако не се стигне до среща поне едно хубаво обсъждане да си направим Laughing

_________________
Луд умора нема..Само се поти,пие вода и продължава!
Ком-Емине 2014
Пет Сеп 05, 2014 12:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Аз и за форумните срещи продължавам да твърдя, че е добре да са на хижа до която има възможност за транспорт. Например Узана. Защото Мечо на Козя стена не можах да го видя, но на Орлово гнездо дойде. Но повечето хора от форума считат, че щом е планинарска среща, трябва непременно да се ходи. Напоследък долавям и тенденцията да се добавят сняг и лед, та съвсем да се откажат по-кекавите. Laughing
Обаче ми се струва, че ком-еминейците някак им е минал този предразсъдък, може би заради това, че пръстите ни са вързани с тел
Wink

Ангеле, ентусиазъм липсва, защото това лято всички се счупихме от ходене и пътуване. А и както казах, ние ентусиастите си се виждаме регулярно, вече се поизчерпахме. Вие, новите попълнения, трябва да покажете ентусиазъм Wink
Хайде да ви видим дали Ком-Еминето ви е приключило на Емине или тепърва ще продължава? Very Happy

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Сеп 05, 2014 12:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ангел Николов



Регистриран на: 28 Апр 2014
Мнения: 63
Местожителство: Девня

Мнение Отговорете с цитат
Не знам дали стана ясно но аз пръщя от ентусиазъм.Една птичка пролет не прави обаче.Склонен съм да се съглася срещата да е някъде до където може да се стигне с кола.Наистина повече хора ще се навият да дойдат.На на мен не ми пречи.Дано само не се случа на работа на евентуалната дата,въпреки,че и на това му се намира колая.

_________________
Луд умора нема..Само се поти,пие вода и продължава!
Ком-Емине 2014
Пет Сеп 05, 2014 1:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
[quote]
Ангеле, ако не доведеш с теб някое агне никой няма да дойде.Smile[/quote

Брилянтен!!!

Ми прав е човекът, нали трябва да има кауза, която да ни обедини. Какво сте го заовиквали. Човек да направи един свестен коментар и го почвате. Само комеминейства са ви в главите.
Нали така се използва и надгражда ентусиазма на пристъпвалите плахо за първи път по Пътеката. То не е само да разкриваш тайнствата на комеминействането на бъдещи комеминейки в чакалото на Белева поляна. И други мероприятия са нужни.

Само така! И туба с вино да вземе. Яденето от нас.


Пет Сеп 05, 2014 2:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ангел Николов



Регистриран на: 28 Апр 2014
Мнения: 63
Местожителство: Девня

Мнение Отговорете с цитат
Е,агнето за миризма ли ще бъде ?

_________________
Луд умора нема..Само се поти,пие вода и продължава!
Ком-Емине 2014
Пет Сеп 05, 2014 2:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Ангел Николов написа:
.......
Да направим една среща на всички минали по пътеката това лято.На срещата да поканим и тези които са минавал в предишни години.Ако някой е намислил да прави пътешествието догодина или по-нататък също може да дойде.....



Ей, изказах се неподготвен! Ми то аз не съм в никоя от трите категории.

Като се замисля, обаче, бих могъл да бъда поканен в качеството си на виден комеминейски анализатор. Или направо ще дойда.
Пет Сеп 05, 2014 2:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Ангел Николов написа:
Е,агнето за миризма ли ще бъде ?



Изяждането от нас.
Пет Сеп 05, 2014 2:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ангел Николов



Регистриран на: 28 Апр 2014
Мнения: 63
Местожителство: Девня

Мнение Отговорете с цитат
Вземи,че ела.Ако няма агне филии ще мажем важното е да се съберем.

_________________
Луд умора нема..Само се поти,пие вода и продължава!
Ком-Емине 2014
Пет Сеп 05, 2014 2:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Страница 19 от 22

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov