ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Желаещи да помогнат за направата на чешма при вр Дранчулица
Иди на страница 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Доброволчески дейности Предишната тема
Следващата тема
Желаещи да помогнат за направата на чешма при вр Дранчулица
Автор Съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Желаещи да помогнат за направата на чешма при вр Дранчулица Отговорете с цитат
Цецо да определи дата за направата на чешма при Връх Дранчулица, съобразявайки се с датата на левурдата, тъй като тя е почти определена, между 15 - 30 Април.

peca написа:
meco puh написа:
todor__x написа:
За дата Цецо има думата, поне така разбрах.

Не съм против, нека Цецо да определи, но да има в предвид, че Април в планината е още зима. А не отиваме на "моабет", това не е планинарска среща. Отиваме да работим. След свършената работа, вечер "цър-пър". Мисля, че е най-рано месец Май. Решете, умната. В дъжд и студ не се работи, защото направеното може и да замръзне.


Мечо е прав Май месец най-рано.


Цецо, имаш думата. Laughing

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров

Последната промяна е направена от meco puh на Сря Фев 26, 2014 2:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Фев 25, 2014 10:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Записвам се като доброволец. Без да знам кога ще е и на какъв хал ще съм ще се опитам да помогна с каквото мога.

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Вто Фев 25, 2014 10:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joy_boy



Регистриран на: 21 Авг 2012
Мнения: 324

Мнение Отговорете с цитат
следя с интерес темата, ако имам възможност ще се включа Smile
Сря Фев 26, 2014 1:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Ми май се заформя интересно мероприятие. Мога да помогна с различни неща стига организаторите на събитието (Мечо пух и Цецко) да нямат нищо против. А и за маркировката от другата тема също
Сря Фев 26, 2014 2:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
Ми май се заформя интересно мероприятие. Мога да помогна с различни неща стига организаторите на събитието (Мечо пух и Цецко) да нямат нищо против. А и за маркировката от другата тема също

Благодаря Ви и на тримата. Колкото сме повече, толкова по-добре. При маркирането можем да се разделим на две, ако има достатъчно хора. Има какво да се маркира. А вечер ще се събираме при огъня.
Разбира се, че нямаме нищо против никого. Очакваме и други.
Бъдете здрави, за да се радвате на планините.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Сря Фев 26, 2014 10:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Ще гледам и аз да се отсрамя, поне тоя път... Oops
Сря Фев 26, 2014 10:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
+1СИГУРЕН И +2/МАЛОЛЕТНИ НЕСИГУРНИ/
Сря Фев 26, 2014 10:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
asen4ooo



Регистриран на: 12 Сеп 2011
Мнения: 138
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
+1

_________________
На кръгла маса, в хижата и в женско сърце винаги има място за още един!
Сря Фев 26, 2014 10:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Re: Желаещи да помогнат за направата на чешма при вр Дранчул Отговорете с цитат
meco puh написа:
Цецо да определи дата за направата на чешма при Връх Дранчулица, съобразявайки се с датата на левурдата, тъй като тя е почти определена, между 15 - 31 Май.
.........................................
Цецо, имаш думата. Laughing



Мен ли имате пред вид като датоопределящ? Следвеликденски април искате ли 25- 27? Миналата година в средата на април, по време на акцията Върбиш - Риш времето беше подходящо, сякаш. Или 9-11 май? Ако сте навити и на Гергьовден става- агнето е от мен- вакло, от Родопа планина.
Сря Фев 26, 2014 12:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
А, пропуснах- Димо, добре дошъл с цялата група! Че с тази несигурна техника, не се знае от къде ще се наложи да я избутваме.
Very Happy
Сря Фев 26, 2014 12:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Re: Желаещи да помогнат за направата на чешма при вр Дранчул Отговорете с цитат
meco puh написа:
Цецо да определи дата за направата на чешма при Връх Дранчулица, съобразявайки се с датата на левурдата, тъй като тя е почти определена, между 15 - 30 Април...

Извинете, допуснал съм груба грешка. Това за левурдата да се чете между 15 - 30 Април. През Май левурдата вече цъфти. Цецо вече е предложил дати, аз съм съгласен с неговото предложение.
Мисля, че ще е през Май. През Април да проведем другото мероприятие за левурдата. Двете да не си пречат.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров

Последната промяна е направена от meco puh на Сря Фев 26, 2014 5:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Фев 26, 2014 1:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
tzezko написа:
А, пропуснах- Димо, добре дошъл с цялата група! Че с тази несигурна техника, не се знае от къде ще се наложи да я избутваме.
Very Happy

Абе ще бутаме що да не бутаме. Цял джип избутахме от Дамлъдере, че едно агне ли няма да избутаме Laughing Laughing Laughing
Сря Фев 26, 2014 3:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mikesli



Регистриран на: 28 Мар 2011
Мнения: 509
Местожителство: Сливен

Мнение Re: Желаещи да помогнат ..... Отговорете с цитат
tzezko написа:

.....
Следвеликденски април искате ли 25- 27? Миналата година в средата на април, по време на акцията Върбиш - Риш времето беше подходящо, сякаш. Или 9-11 май? Ако сте навити и на Гергьовден става- агнето е от мен- вакло, от Родопа планина.
....


Кажи една дата за да се започне!
Лично аз предпочитам да не е по празниците, въпреки изкушението от Родопите.
На 10 и 31 май ще се отработват 2 и 5.
Чет Фев 27, 2014 10:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Да го направим м. Май тогава ще е по- добре. Айде решавайте 9-11 май
Айдееееееее сега пък нещо се се отработва..........ба си, пак ще започнат споровете и дилемите. Ми тогава да кажат хората които работят и им е проблем отцъствието. Аз съм на свободна практика и ми е винаги удобно.
Чет Фев 27, 2014 10:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Цецко избери една от двете седмици през май,които са неработни и казвай да запрятаме ръкавите Jumpy Забравих да те питам оправиха ли техниката
Чет Фев 27, 2014 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Доброволчески дейности Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Следваща
Страница 1 от 16

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov