ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Трима арменци вървят из парка, пред тях кърши снага хубавица.
– Ей, да легна до такава жена, пет хилядарки ще и дам! - казва единият.
– Какви пет, направо десет заслужава! - вика другият.
– Не така бе, хора, такава жена заслужава скъпи дрехи, нова кола, екскурзии чужбина....
– Кой се обади последен? – пита жената.
– Ааа.... ти не се бъркай в чужди разговори – рекли арменците. дъра-бъра
Сря Яну 15, 2020 8:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
След като консумира поредния си брак, вождът на канибалите отново е вдовец... Sad

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Яну 16, 2020 11:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
В Русия има поверие, че ако изтървеш вилица по време на хранене, ще ти дойдат гости.
Одеса. Семейство на Изя Рабинович вечеря. Внезапно Изя по невнимание бута вилицата от масата, всички замръзват от ужас, но той по някакво чудо успява в последния миг да улови прибора на сантиметър от пода. Докато фамилията въздъхва групово от облекчение, телефонът звъни. Малкият Абрамчик вдига слушалката и казва ухилен:
- Тате, обади се леля Сара, че току-що е заседнала в асансьора!

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Съб Яну 18, 2020 1:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Зъболекар към пациент:
-Сега ще ви поставя упойка и после ще ви извадя зъба...
-А, не....неее...страх ме е от игли!! Няма ли друг начин?
- Има. Ето ви хапче.
- Ама това е виагра, ще помогне ли за болката?
- Не, но поне ще има за какво да се държите. Very Happy

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Яну 20, 2020 5:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Положението в страната, накратко:



_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Яну 24, 2020 11:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Урок по География в Македонско уилище.
Що е екватор:
Това е мислена линия която разделя земното кълбо на северна и южна Македония! Laughing Laughing Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пет Яну 24, 2020 6:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Лари



Регистриран на: 03 Ное 2013
Мнения: 469
Местожителство: София

Мнение Предлагам да предложим това на СЗО по повод на грипа... ;) Отговорете с цитат
Църковната органистка Беатрис прехвърлила деветдесетте и никога не се била омъжвала. Всички се възхищавали на добротата и отзивчивостта й.
Веднъж пасторът дошъл при нея да обсъдят празничната меса и тя го поканила в гостната.
Беатрис го помолила да седне и да почака, докато приготви чай.

Гледайки стария й домашен орган "Хамонд", той изведнъж забелязал на лакираната повърхност на инструмента интересен съд с вода,
в който плувал презерватив. Когато Беатрис се върнала с подноса с димящ чай и благоуханни сладки, те се заприказвали.

Пасторът се опитал да скрие любопитството си, но не успял да се сдържи.
- Мис Беатрис - казал той, сочейки съда, - бихте ли ми разказали за този предмет?

- О, забелязахте! - възхитила се органистката. - Красив е, нали? Миналия август вървях през парка и намерих това в малко пакетче в тревата.
Инструкцията гласеше: да се сложи на органа, да се държи влажно и така ще предотврати разпространението на възможните болести.
И знаете ли, нито веднъж не ме хвана грип през зимата.

_________________
“Fais de ta vie un rêve, et de ce rêve une réalité!”
Antoine de Saint-Exupéry
The American Dollar | Anything You Synthesize | By Onesize
Нед Яну 26, 2020 7:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
....


Последната промяна е направена от ray на Пон Яну 27, 2020 5:14 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Нед Яну 26, 2020 8:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат


_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Нед Яну 26, 2020 10:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
АКО ТОЛСТОЙ ИМАШЕ ФЕЙСБУК...

Фенът:
Вие сте велик!

Префърцунената:
Лев Николаевич, аз съм изключителен почитател, на творчеството ви! Чела съм всичко по няколко пъти и повярвайте ми настръхвах всеки път! Адмирации!

Отвореният:
Льова, брадми, тая твойта Анна Каренина, ко ме беше срещнала мене, щеше да е жива. Единпат да се видиме и щеше да го забрай тоя Вронски.

Моралистката:
Аз никого не съдя, ама ей тъй да си зарежеш детето и да тръгнеш по млади мъже, не го разбирам! Децата са смисъла на живота!!! Пак казвам никого не съдя, всеки знае него си.

Романтичката:
Любовта е смисълът на живота! Как не го разбирате!

Феминистката:
А бе, не може да почне работа, да се опретне сама да изкарва пари тая Каренина, ми ше ми скача под влака! Ай стегни се бе, жена!

Хейтърът:
ДОСТОЕВСКИ Е ПО - ВЕЛИК! ТЪПАЦИ!

Педантът:
Някой битки във "Война и мир" не са предадени съвсем достоверно, знам че е роман, но всичко е важно!

Справедливият (до Педанта):
Кое не е достоверно? Моят прадядо се е бил срещу Наполеон и казва, че всичко е било точно така!

Отворения (до Романтичката):
Секси, имаш лс. Ас ного разбиран от льобоф!

Старият ерген:
Влюбен съм в Наташа Ростова! Но такива жени сега вече няма, всички са меркантилни, за съжаление!

Романтичката:
А аз съм влюбена в Болконски! Ама то и такива мъже вече няма! Кой ще ти напише сега писмо! Само "zdr mn si slatka".

Комитет "Майки за здраво семейство":
Ние започнахме подписка срещу "Анна Каренина". Не може млади хора да четат това и да вярват че подобно неморално поведение е в реда на нещата!

Феминистката:
Вий не сте у ред, алоуу!!!!

Човекът от народа:
Аристокрация! Да имат моята заплата ще ги видя аз как ще си плащат тока на именията! На две места работя, ква любов, кви пет лева!

Отвореният (до Романтичката):
Мацко, виш си личните де!

Романтичката (до Отворения):
Простак!!! ( блокира го).

Кифлата:
Не съм чела книгата, ама една приятелка ми каза че Пиер Безухов бил много смотан. Аман от смотани мъже.

Зевзекът (до Кифлата):
Ама има кинти!

Кифлата:
Една истинска жена винаги може да направи от един смотан мъж истински мачо. Никой не е смотан в костюм на Армани.

Случаен участник:
Респект!

Спам:
Продавам вила до Бородино. Имперски стил. При интерес пишете на лични.

Представител на ЛГБТ:
И защо всички са хетеросексуални в тия книги?

Ученик от горен курс:
Филми има ли по тия книги?

Детелина С.:
Аз не харесвам Толстой.

Аз:
Аз пък Ви харесвам, Лев Николаевич! Много! "Война и мир" е любимата ми книга! Е, и още дестина де, ама тя ми е в топ 10.

Детелина С. (до мен):
Обичам те!

Анелия З.:
Айде да идва тоя астероид и да се свършва!

Преоткаднато от авторката Svetla Chimchimova

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Яну 27, 2020 4:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
МариЯнче, много несъстоятелен виц. То вица е трудна раябота.... А ти лично чела ли си го и кво би насипала в твоя фейкбук?

Светликс, би ли посочил источника на твоя виц. Благодаря.
Пон Яну 27, 2020 5:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Източникът е вътрешния чат на групичката, която си ходим заедно из планините. Сори ако са леко просташки. Но това по-долу примерно мацка го публикува Smile



За тези, които са слаби по руски (аз не знам бъкел на този език): Тази може би не знае пътя, но аз я следя от три дни. Благодарим ти Google Translate Smile

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пон Яну 27, 2020 7:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти, Светликс! Нима не знаеш, че неща, дето нас ни е срам и да си ги помислим, камо ли да ги говорим, женките си ги обсъждат с най-голямо задоволство часове наред... Smile Кажи не е ли така? Кво говори твоя опит?
Ама други два въпроса излязоха. Как така не знаеш бъкел руски? Под вътрешен чат имаш предвид личните съобщения ли?
Иначе вицовете са ти супер. То зарад такива вицове си струва да го научиш тоя рашки.
Пон Яну 27, 2020 9:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат


_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Яну 28, 2020 2:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Часът е осем сутринта.На спирката в крайния столичен квартал,за моя най-голяма изненада,съм само аз.Друг път се скупчваме готови за атака на вратите поне седем-осем човека,сега няма никой.Поглеждам си за кой ли път часовника,стръсквам ръка,да не би да е спрял,но той си цъка,стрелката упорито гони цифрите,настига ги и ги подминава безмилостно.
Чувството,че нещо не е наред не ме напуска,даже за момент си мисля,че може да е неделя и да съм се объркал с това тръгване на работа.Положението си има и добрата страна - няма да ми се налага май да вадя от торбата празната кора от яйца,която старателно съм покрил с хартия и съм я залепил в краищата и.Това е стар номер от студентските ми години,който действа безотказно в претъпкания градски транспорт.Просто,влизам в превозното средство с кората напред и хората машинално започват да се сбутват и да ми правят място.Всички около мен си мислят какво би станало,ако кората случайно се смачка между нас,яйца са това,не е шега работа.И така,докато се чудя часа ли,деня ли сбърках,маршрутката пристига и вратата с въздишка се отваря пред мен.Тук следва втората изненада за деня - пътниците,които пак са си доста,всички до един се оказват с медицински маски на лицата.Понечвам инстинктивно да се върна назад,защото от малък изпитвам страх от спринцовки и игли,а тези маскирани лица с тревожно мигащи очи,удивително приличат на медицински работници.Оглеждам се за камера,като си мисля,че може да се снима епизод от "Откраднат живот",но такава няма,поне на първо гледане.Шофьорът,който единствен не е маскиран,започва да нервничи от моята нерешителност,та трябва да избера - навътре или навън да тръгна.Набутвам се леко навътре,вратата просъсква и се тряска зад гърба ми.Малко неловко ми е от това,че съм без маска на лицето,някакси се получава,че всички са наопаки,само аз съм на терсене.Добре,че поне шофьорът е дибидюс лицево,че да не съм съвсем в ролята на черната овца.
Докато пътуваме така,сърдечно притиснати един в друг,радиото в микробуса вдига булото на загадката.Появил се бил някакъв много опасен вирус в Китай,натръшканите били хиляди,а имало и доста починали.Значи ето защо е тоя маскарад около мен.Сега,пък,започвам да се чувствам някак прецакан,защо само аз да съм изложен на опасността.И ми щуква щура идея,която пускам веднага в ход.Бъркам си незабелязано в носа с един конец,който виси от края на ръкава ми и произвеждам една шумна кихавица.Естествено,трийсетина чифта тревожни очи на момента се насочват към мен с подозрение.Усмихвам се виновно и пак така виновно казвам на висок глас,та да ме чуят всички:
- За какво ми трябваше да ходя в тоя скапан Китай!
На следващата спирка всички под строй напускат транспортното средство,като внимават на слизане да не се докоснат в мен.Сега в маршрутката пътуваме само аз и шофьора.Аз се ширя на първата седалка,а той горкия,кара и кой знае защо плаче.

Атанас Атанасов

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Яну 30, 2020 3:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 112 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov