ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3289
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
А пък Христос бил рекъл - който от вас е без грях, нека пръв хвърли камък...

Това ми напомни как свещеници и лекари ходели да просвещават, лекуват и спасяват дивашки племена, канибали, престъпници, пияници и всякакви пропаднали типове... А после някои от тези свещеници и доктори ги обявили за светци... например Майка Тереза...

Та аз не се учудвам, че доц. д-р Мангъров е отишъл на събранието на ПП АБВ... Сигурно е презрял опасността, воден от лекарския си дълг... Think



По темата:




____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Чет Юли 09, 2020 10:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gandi



Регистриран на: 08 Май 2015
Мнения: 136
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Откакто разбрах, че Вилхелм Тел не бил мобилен оператор, ме обзе съмнение, че и Джейн Еър може да не е авиокомпания... Shocked
Пет Юли 10, 2020 8:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Гугъл всичко знае. Ако не вярвате, проверете:



_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Юли 10, 2020 4:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
При положение, че не съм фен на Карбовски, признавам, че това е попадение:

"СУТИЕН
Не ми е удобно да го кажа, но ме ме свъртаSmile)
Журналистите рискуват да бъдат освидетелствани като идиоти.
Ето такива въпроси питат:
“Защо сте тук? “ - въпрос към протестиращ.
Или:
“Кого подкрепяте ?”
Или:
“Очаква ли се едно лято на недоволство и протести?” Жесток въпрос. Толкова отдавна журналистите не са в час, не са чували и казвали истината - и явно затова изглеждат изненадани, че на улицата има 40 хиляди човека, които явно са искали да се изпикаят зад ъгъла, но сега няма къде да се скрият и затова се въртят с триъгълника на властта. Какво правите тук, а?!
Аз ще ви издам тайната.
Ако въпроси и надписи от телевизора изглеждат нелепо, то е защото са мислени много, много дълго и безпомощно. Защото “знаеме кои са шефове”. Защото не са естетствените въпроси. У нас направихме епоха на неестествените въпроси в журналистиката.
Камерата е ужасно нещо. Тя хваща гузния човек веднага. Повечето българи за родени гузни и им личи.
Но най-личи на журналиста, който пита едно, а мисли друго. Камерата е ловец на журналисти, които “преправят” въпросите си, мачкат ги, разтварят ги в много думи или в абсолютно нелепи питаници.

Журналистка: “какво правите тук на този площад” - това е официалния въпрос.
А главата на журналистката е гювеч от съображения:
за заплатата, та тя е 1000 лева,
аз работя за кариера,
за менструални болки,
за един лош шеф,
много тежка планьорка,
неясни указания, правила за подмазване,
безработен съпруг,
секс с оператора, който снима и й дава знаци,
уф, защо не емигрирах, един италианец ме сваляше преди година,
баси тъпите протестиращи,
баси тъпия въпрос зададох,
защо е тука човека,
защото му е писнало на пениса,
казах ли пенис наум или го казах в ефир,
тоя сутиен ме стяга, кого подкрепяте е въпрос,
който трябва да бъде задаван само на сутиени,
защо не обух други обувки,
Давигоначукам - нищо не чувам от апаратната,
и все пак - вие какво правите тук?
Протестиращ: А ВИЕ КАКВО ПРАВИТЕ ТУК.?
- А знаете ли че сме приети в чакалнята на еврото....
- У-у-у-у ....
- Кого подкрепяте?
- междуметия, тромби, вувузели, позор, затвор, я иди върни се на село, роди едно дете и забрави ужасното професионално фиаско, което започна със синини по колената и ще завърши с мъчителен развод превърнат в тежък прикрит алкохолизъм, този сутиен наистина ме побърква..."


Мартин Крбовски

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Юли 14, 2020 10:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат


_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Пон Юли 20, 2020 1:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
- Искам да съм милионер, като чичо!
- Че той милионер ли е?
- Не, ама и той иска...

==============

Чужденец отдавна мечтаеше да посети България.
Някои неща го впечатлиха, други неща го възмутиха, но най-много неща му откраднаха. Very Happy

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Юли 20, 2020 1:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Вестник Стършел е винаги актуален:


_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.

Последната промяна е направена от mislesht на Пон Авг 17, 2020 3:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Юли 27, 2020 12:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Стар виц Отговорете с цитат
Поне видях колегите от в.Стършел се сетих за един ста-ар виц. Стар, стар, от времето на пра дедовците ни Old Old Old

Срещнали се Хитър Петър и Настрадин Ходжа. Хитър Петър, както обикновено яздел своето магаренце, но Настрадин Ходжа забързано притичвал след него.

-- Хубаво ли е на магаре? -- Питал дядо Настрадин и подтичвал, въпреки преклонната си възраст и не съвсем елегантен.
-- Хубаво е, хубаво е! Ти няма ли да си вземеш едно, хем да ти е по-леко на път?
-- Е-ех, и аз имах магаренце, ама!
-- Защо ама, имаше ли му нещо?
-- А-а, не. По принцип стандартно си беше. Даше съвсем хубаво. Ама имаше само един недостатък.
-- А!! Какъв беше недостатъка, дедо Настрадин?!
-- Ами, хе такъв. Ядеше, като се прибера вечер - трябва да му дам да яде.
-- Е?
-- Ами на последък даже и това му се оправи, ама взе че умря и от тогава си ходя пеш, е ме на.
-- Ха-ха-ха! -- засмял се Хитър Петър. -- Ми то така в живота, да знаеш, винаги има нещо такова, идеално няма. -- И си продължили, с лакърдиите по пътя.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Чет Юли 30, 2020 5:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Митинг... Служители на подразделението за борба с масовите безредици стоят с шлемове пред тълпа с демонстранти... Напрежението расте и полицаите започват да тропат с палките по щитовете си. Един побутва колегата си до него и му казва:
- Виждаш ли оная пълничката лелка с пъстрата шапка?
- Да.
- Това е тъщата ми... Не я пипай! Моя е!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Юли 31, 2020 12:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
-Тук става нещо нередно, каза Житената питка, дояждайки лисицата.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Авг 12, 2020 11:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Веднъж Тигър се загубил в голямата гора. Мечо Пух дълго го чакал, а на края извикал Шерлок Холмс и д-р Уотсън за да намерят заедно Тигър. Тръгнали те, а като навлезли в дълбоките горски дебри на една полянка срещнали горския дявол. Той тъкмо разглеждал Тигър доста от близо с ококорените си очи, но като видял неканените гости скочил пред тях и им извикал:
-- Хам-м-м, сега ще ви изям-м-м. Само ако някой ме попита за някой въпрос, толкова сложен, че да не мога да отговоря ще го пусна жив и здрав! – Излязъл първо д-р Утсън. Попитал горския дявол за най-сложната манипулация от сърдечна операция, за която бил учил в медицинския университет. Но горският дявол веднага я обяснил и лакомо изял д-р Уотсън. След това Шерлок Холмс, с хитра усмивка, го попитал за най-сложния казус, на тройно убийство, което лично бил разплел и заловил извършителя. Почесъл се горския дявол по огромната глава, но изведнъж очите му блеснали, веднага след това разяснил на горкия детектив решението на ребуса, и то в най-малки детайли. Последвало лакомо мляскане и Холмс отишъл да прави компания на Уотсън. Тогава дошъл ред на Мечо Пух. Треперейки Мечо не се сещал къде е сложил гърненцето с мед, преди два – три дена, на дъното на което би трябвало да е имало три лъжици мед. Задал тогава този въпрос на горския дявол. Дяволът го погледнал укоризнено, подушил го и започнал да се чеше по темето. Чесъл се, чесъл, по едно време погледът му станал разсеян и блуждаещ. Поседнал на един дънер, полегнал, а след малко заспал. Тогава Мечо дал знак на Тигър и двамата тихичко се измъкнали от горската поляна, след което избягали на вътре в гората. Зарадвали се двамата приятели, прегърнали се, а Тигър попитал Мечо:
-- Мечо, как измисли толкова сложен въпрос, та излъга и горския дявол?!
-- Елементарно, Уотсън, въпросът не бе сложен, ами мирисът на пух и нафталин явно не се хареса на дявола.

Tooth Tooth Tooth

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Нед Авг 16, 2020 4:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Любен Дилов - син:

"Възрастта на една риба се познава по задника. Колкото по-отдалечен е задникът от главата и, толкова по-възрастна е рибата. При инфлуенсърите е обратното: главата и задникът се събират, в стремеж да се слеят в едно.
Извод: инфлуенсърите не трябва да слагат в задния си джоб телефони с лицево разпознаване!"

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Авг 20, 2020 10:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Любен Дилов - син:

"Възрастта на една риба се познава по задника. Колкото по-отдалечен е задникът от главата и, толкова по-възрастна е рибата. При инфлуенсърите е обратното: главата и задникът се събират, в стремеж да се слеят в едно.
Извод: инфлуенсърите не трябва да слагат в задния си джоб телефони с лицево разпознаване!"


Не че имам нещо против авторитетите в тази държава, но нещо не мога да схвана логиката. Тоест - това изречение ми звучи несвързано. Струва ми се, че може да бъде измислено и от човек, който не е на такова високо ниво на ерудиция, като г-н Дилов и извадено от контекста му съвсем да не се разбере за какво иде реч. Евентуален вариант на отговор, че логиката съществува, но някъде над когнитивното мислене, също няма да издържи, тъй като вицовете се пишат за много широк кръг от хора и това би било провал за пишещия вицове. Но както и да е...

И така-а...

И като стана дума за нашата мила Родина, Татковина се сетих и за онази поговорка прослувутата "Задружна дружина - планина повдига"! Хм! Ми вие колко преместени планини в БГ сте видели? Ми те то ти един сигурен признак, че не сме единна нация, изключая всички протести в Софето и на други места. Tooth Tooth Tooth

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Пон Авг 24, 2020 8:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Whitestar написа:


И като стана дума за нашата мила Родина, Татковина се сетих и за онази поговорка прослувутата "Задружна дружина - планина повдига"! Хм! Ми вие колко преместени планини в БГ сте видели? Ми те то ти един сигурен признак, че не сме единна нация, изключая всички протести в Софето и на други места. Tooth Tooth Tooth


Според мен даваш лоша идея на власт(и пари) имащите! Wink Нямаш представа как парите подхранват въображението на примитивния човек. Могат не само да местят планина, могат да я заличат! Завинаги!

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Авг 24, 2020 12:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Народно поверие:
Ако жените спрат да си бръснат краката през август, зимата ще е сурова. Cold

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Авг 24, 2020 1:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 129 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov