ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат


_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Дек 29, 2020 3:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
- Двама кьорави ядaт сарми.
- Нидей зима по две! Mad
- Ти откъде знаиш!?
- Я гледам по мене...

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Дек 29, 2020 5:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Един стар виц от президентските избори:

Цецка Цачева е избрана за президент и свиква Генералния щаб на войската, за да се запознаят. Искайки да разчупи леда, каза с игрив глас:
- Е, господа генерали, война ли ще правим или любов?
Генералите се спогледаха, а на другата сутрин Първа българска армия кротко окупираше Скопие...
Сря Дек 30, 2020 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
tortomanin написа:
Един стар виц от президентските избори:

Цецка Цачева е избрана за президент и свиква Генералния щаб на войската, за да се запознаят. Искайки да разчупи леда, каза с игрив глас:
- Е, господа генерали, война ли ще правим или любов?
Генералите се спогледаха, а на другата сутрин Първа българска армия кротко окупираше Скопие...


Tooth Баси, изтървали сме исторически шанс! Сега онези нямаше да ни се правят на интересни.

---------
Айде един предпразничен и от мен:

- Здравейте, аз се казвам Стефка и откраднах крокодила от зоопарка!
- Извинете, но тук е групата на анонимните алкохолици!
- А вие какво си мислите, че бях трезвена ли?

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Дек 30, 2020 3:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
https://bazar.bg/obiava-29461920/ruska-mnogosloyna-lechebna-shapka-zashtita-ot-5g-mrezhi

ЧНГ, братци!!! BG
Пет Яну 01, 2021 10:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
tortomanin написа:
https://bazar.bg/obiava-29461920/ruska-mnogosloyna-lechebna-shapka-zashtita-ot-5g-mrezhi

ЧНГ, братци!!! BG


Майтап, майтап, но за детето си бих купил една, че купата за пуканки да е в ръцете му, а не на раменете! Laughing Laughing Laughing

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Пон Яну 04, 2021 12:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
https://trud.bg/%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D1%8A%D0%BB-%D1%88%D0%B8%D0%B9%D0%BD-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/

Той сега разбрал...... Rolling Eyes
Вто Яну 05, 2021 2:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Има много начини един млад и здрав мъж да се събуди.
Най-приятният е, когато те целунат и ти казват
- "Скъпи... благодаря, това беше незабравима нощ".
Колкото и да е странно, най-ужасният е точно същият... Само че при него гласът е мъжки и говори с грузински акцент. Но по средата между тези две крайности лежи огромен избор от различни пробуждания. Там са "Третата бутилка беше малко в повече, но добре си прекарахме", "Да си намеря чорапите и да се омитам, преди да се е събудила" и даже доста екзотичния вариант "Заспал съм зад волана ли, докторе?"

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Яну 07, 2021 1:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
🤣🤣🤣 ооо женски късмет...хахаха

От пет години почивен ден нямам. Ня-мам. Ходя по сватби. За букета. Зъб ми избиха, ребро ми пукнаха, десетки ноктопластики отидоха фира, аркади имам повече от Кубрат Пулев, покана получих от отбора по ръгби да им стана капитан. С времето задобрях, рефлексите ми се изостриха, хвърлям се като джак ръсел териер, засичам като радар . Не се хваля, ама ако ме сложиш на вратата съм по-добра от Георги Петков – дузпа няма да пропусна. 73 букета съм хванала до този момент. Трупам. Вкъщи на гробища след Задушница прилича, панделки имам да пребинтовам десетина фараона. Но не. Не ми предлага. Намеци му правих всякакви и накрая откровено си му казах - не съм претенциозна за пръстена, не е важно да е с диамант, не е важно да е златен, не е важно да е пръстен даже. Може и ламаринена отварачка от кенче. Но не. Не ми предлага. Менделсоновият марш ми е мелодията на телефона. Бялата рокля стои в багажника, до аптечката, готова за мълниеносна употреба. Изкарах с отличие курс за танци на пилон. Зеле слагам, шпагат правя, накладки сменям! Но не. Не ми предлага. Щот една циганка, начи, му била гледала и му казала, че а се ожени, а бял ден няя да види. Жена му щяла да е мързелива кат боа, погълнала военен министър, кошмарна готвачка, некадърна домакиня и така щяла да напълнее след сватбата, че вместо шлифер щяла да носи туристическа палатка за 7 души. И да, само щяла да му харчи парите, да му къса нервичките и да му слага рога. Това последното не мога да го разбера..... ?!

А на майка си що вика „една циганка“ ,също не можах да разбера....?!
😂😂😂

автор: неизвестен

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пон Яну 11, 2021 6:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
https://fakti.bg/bulgaria/545122-minus-27-gradusa-na-vrah-musala
Всичко уж нормално, писано за Мусала, снимана Мусала, а накрая пише:

Публикувано във факти.бг: Снимката е от Пампорово в подножието на връх снежанка, където температурата е около минус 17-минус 18 градуса.
Върхът - с малка буква. Ех, мисирки....
Нед Яну 17, 2021 11:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3282
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
tortomanin написа:
https://fakti.bg/bulgaria/545122-minus-27-gradusa-na-vrah-musala
Всичко уж нормално, писано за Мусала, снимана Мусала, а накрая пише:

Публикувано във факти.бг: Снимката е от Пампорово в подножието на връх снежанка, където температурата е около минус 17-минус 18 градуса.
Върхът - с малка буква. Ех, мисирки....

Мистерия няма – просто в такива информационни агенции като „Факти“ новините се копират от другаде и малко се пипват и леко се променят, за да не личи толкова явно, че са копирани от другаде. В случая е сменена снимката на връх Снежанка със снимка на връх Мусала, но е пропуснато това да бъде отразено в текста на новината.

Ето същата новина в Нова телевизия, най-вероятно това е и „оригиналната“ статия:

https://nova.bg/news/view/2021/01/17/311849/27... – НОВИНИТЕ НА NOVA – БЪЛГАРИЯ – ВРЕМЕТО – -27 градуса на връх Мусала

Мистерия остава защо е написано, че снимката е от Пампорово, като няма снимка, а има видеоклип. Think
Което прави смешката още по-смешна, защото едно е да сгреши Факти.бг, друго е да сгреши „голяма медия“ като Нова телевизия. Very Happy

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Нед Яну 17, 2021 12:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
А още по-смешно е, когато Президента ти говори за красотата на Българските планини, а зад него има снимка от Колорадо Спрингс Smile


_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Нед Яну 17, 2021 12:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
В реанимацията:
- Сестра, какво е включено в контакта?
- Апаратът ви за дишане...
- Може ли да го изключите за малко, че ми падна батерията на телефона?

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Яну 19, 2021 12:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
В метео станцията на в.Мусала единственият метеоролог на смяна не може да заспи от студ. На около се чува само монотонното бръмчене на апаратурата и пиукането на електронните уреди. През прозорецът, в стаята осветява луната в ясната нощ, а на стената електронният термометър отмерва понижаващата се температура, с големи червени цифри – 3:00ч - -18°С; 4:00ч - -24°С; 5:00ч - -29.5°С; 6:00ч- .... В този момент в тъмното се чува глас, говори радио Ереван:
-- След подробни емпирични изследвания и получените данни от метеоролоични станции в братски страни, учените от Бюраканская астрофизическая обсерватория, току що решиха да построят нова метеорологична станция на връх Арагац, което е напълно възможно въпреки ниските температури през зимата втози район.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Вто Яну 19, 2021 3:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
- Бабо, да ти отворя ли фейсбук профил?
- Не отваряй нищо, че влазят мУхи...

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Яну 20, 2021 2:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 137 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov