ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) (вицове и други подобни)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 164, 165, 166  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
:) (вицове и други подобни)
Автор Съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Откъде намирате благонадеждни овце, които броите за заспиване? При мен идват само някакви гадини и питат "Така и така не спиш, що не хапнеш?"

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Мар 18, 2021 2:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
От както Иван Иванич преизпълни плана на петилетката в родния Колхоз, русите труженички от местния локал не спираха да говорят за повишение в щатната таблица, пред браншовата организация, чийто председател от коле познаваше комунал-битовата боксониера на Иванич, по-добре и от договора в Ялта!

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Пет Мар 19, 2021 1:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Бременна жена при астролог.
- И така госпожо, под кой знак е заченато детето?
- Ами пишеше: "Добре дошли в Карнобат"... Confused

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Мар 25, 2021 2:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
- От сутринта, чак сега сядам!
- Че какво толкова прави?
- Ми....лежах си.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Съб Апр 03, 2021 11:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Митак



Регистриран на: 04 Мар 2014
Мнения: 566

Мнение Отговорете с цитат
Видях как са гласували българите в чужбина.
Успокоих се - няма изтичане на мозъци.
Пон Апр 05, 2021 8:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1510
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Митак написа:
Видях как са гласували българите в чужбина.
Успокоих се - няма изтичане на мозъци.


Да, поне отиде и този мит. Не че не познавам умни и успели хора навън, но бяхме стигнали почти до обвинението, че сме идиоти, щом живеем между Свиленград и Видин.
И това трябваше да се изживее. Punk
Пон Апр 05, 2021 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Идиот смъ ли? Ок.
Пон Апр 05, 2021 10:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
“Помогнете! Омъжих се. Този ме пита за някаква мусака...? ” :

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Апр 06, 2021 10:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Политик се прибира от избори, на село, при родителите.
-- Къде беше, синко?
-- Как къде - на избори. Ти нали гласува?!
-- А, не, те тука изборите не ги и разбрахме кога са.
-- Е как бе, аз три пъти гласувах - един път в секцията, един път по телевизията и един път във вестника ме писаха!
-- Те тука и комшията хасен така.
-- ?!
-- Три пъти коли прасе. Един път го кла на двора, един път пече пържоли и яде, с голямата рода и един път пълнИ фризера...

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Вто Апр 06, 2021 12:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3039

Мнение Отговорете с цитат
Whitestar-ре, имам една скромна молба. Вицовете, които пущаш, поне на мен, като средно тъп читател, от години са ми неразбираеми, основно по отношение на това къде и на какво да се смеем. Та моля, в един ред по-долу да добавяш и кратко разяснение, като за по-незагряващата част от аудиторията, за което предварително много благодаря.
Вто Апр 06, 2021 2:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
vladofff написа:
Whitestar-ре, имам една скромна молба. Вицовете, които пущаш, поне на мен, като средно тъп читател, от години са ми неразбираеми, основно по отношение на това къде и на какво да се смеем. Та моля, в един ред по-долу да добавяш и кратко разяснение, като за по-незагряващата част от аудиторията, за което предварително много благодаря.


Нямам представа, кое би могло да е неразбираемо. При положение, че всички сме от село, на всеки е ясно, кое е това което радва хората там. Освен това не знам как изобщо си забелязал моите вицове, до сега никой не е реагирал на тези халтурни лексики. И така, ако на някого не му харесват, бих го помолил да ги сметне просто за празни от съдържание прояви на глупост, каквито някой може да е срещал в нета, от страна на напълно непознати и глупави хора, виреещи в дните на свободата на словото днес. А лично vladofff бих помолил да пресметне, средно-статистически, кога ще ми "прелее чашата", в това отношение и да ме предупреди, като се има в предвид, че съм с чисто криминално минало и си плащам всички данъци!

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Вто Апр 06, 2021 2:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3039

Мнение Отговорете с цитат
Whitestar написа:


Не приемай горното като критика. Първо вицовете са затова, да се четат, а да се четат, трябва някой да ги напише. Също така никой не е казал, че нещо не му харесва. Специално на мен ми е интересен подходът ти да избираш, как да го кажа, странни по съдържание творби. Именно затова учтиво помолих за кратко разяснение относно отправната точка за конкретизация, чрез която да се изхожда от общия им абстрактен модел. Ако не си ти авторът им, все някой е, и това което ги отличава е известна алогичност и неинтуитивност към търсен/целен комичен резултат.
Вто Апр 06, 2021 3:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
vladofff написа:
Whitestar написа:


Не приемай горното като критика. Първо вицовете са затова, да се четат, а да се четат, трябва някой да ги напише. Също така никой не е казал, че нещо не му харесва. Специално на мен ми е интересен подходът ти да избираш, как да го кажа, странни по съдържание творби. Именно затова учтиво помолих за кратко разяснение относно отправната точка за конкретизация, чрез която да се изхожда от общия им абстрактен модел. Ако не си ти авторът им, все някой е, и това което ги отличава е известна алогичност и неинтуитивност към търсен/целен комичен резултат.


М-м да, приемам доводите ти. На някои вицове авторът съм аз, но това не бива да бъде тема. Те са твърде елементарно занимание, в днешно време. Има много по-съществени неща, които се случват с нас и около нас. А съдържанието на моите вицове е свързано с това. Вероятно за това те изглеждат странно, защото са повлияни от смисъла на живота и от комичните закономерности на съвремието ни, което в много случаи поражда печал, а не смях. Но с това въобще не искам да се налагам, вероятно в очите на някои са проява на много лош вкус.

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Вто Апр 06, 2021 5:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3289
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат


Бъстър Кийтън – https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%... – е един от най-известните комедийни актьори на нямото кино.

Характерното за него е, че забелязал, че хората не се смеели, когато той се смеел, а много повече се смеели, когато той самият не се смеел и когато лицето му оставало безизразно, без никакви емоции. Така си спечелил прякора Великото каменно лице („The Great Stone Face“). Neutral

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Вто Апр 06, 2021 5:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:

Бъстър Кийтън – https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%... – е един от най-известните комедийни актьори на нямото кино.

Характерното за него е, че забелязал, че хората не се смеели, когато той се смеел...


Сега, особено около изборите, човек трудно може да остане равнодушен. Трябва да е просто "The Great Granite Face".

_________________
И опитни планинари са загубвали пътя, но "Който не знае на къде е тръгнал, винаги стига другаде" .
Laughing Laughing Laughing
Сър Т.Пратчет
Вто Апр 06, 2021 6:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 164, 165, 166  Следваща
Страница 140 от 166

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov