ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Suunto Ambit2 или не плачете българи и в Европа е така
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Suunto Ambit2 или не плачете българи и в Европа е така
Автор Съобщение
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Да не съм чул повече скърцане на биберони по повод смучещият ракия на клечка съпорт на Сунто !!!


дъра-бъра
Чет Дек 17, 2015 4:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Уплашиха се, че с тия гармински попълнения ще вземе да замре темата, затова. Laughing
Чет Дек 17, 2015 4:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Julius



Регистриран на: 01 Авг 2013
Мнения: 61

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Сменили са я! Ахахахахаааааа ... Jumpy Сменили са я тъпата каишка, без изобщо да става дума в кореспонденцията за това! Убиха ме! Daz

Нормално да я сменят (ако си го пратил с напуканата).
И амазонци са подменяли всичко нередно, което засекат по върнат продукт.
(не са се правели на ударени, че не виждат и др. проблеми и да сервизират само предварително описания дефект)

p.s.
За първи път ли ти се налага да прибягваш до чуждестранен съпорт?
Аз винаги когато съм имал възможност съм се обръщал към такъв вместо към локален.
Тука ако го беше пратил с нова каишка - не бих се учудил ако ти го бяха върнали с напукана... Sad

p.p.s.
Не каза за статистиката? По-горе си редактирах коментара, но явно не си го видял. Нищо, няма значение.
Чет Дек 17, 2015 6:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Julius написа:

За първи път ли ти се налага да прибягваш до чуждестранен съпорт?

Не. Пращах преди време едно бъгаво суунто до Финландия и резултатите бяха плачевни. Confused
Julius написа:
Аз винаги когато съм имал възможност съм се обръщал към такъв вместо към локален.

Сега каишката финландците ли ти я смениха? Wink

Julius написа:
Не каза за статистиката? По-горе си редактирах коментара, но явно не си го видял. Нищо, няма значение.

Според Мувскаунта 614 часа за годината до тук, но според мен часовете са твърде малко показателни, защото може с 50-минутна стегната тренировка да ти излезе въздуха и заедно с това да си шляпаш и свирукаш 6-7 часа из гората без изобщо да усетиш натоварване.
Чет Дек 17, 2015 7:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Julius



Регистриран на: 01 Авг 2013
Мнения: 61

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Julius написа:
Аз винаги когато съм имал възможност съм се обръщал към такъв вместо към локален.

Сега каишката финландците ли ти я смениха? Wink

Аз моето сунто не съм го пращал никъде, че някой друг да му сменя каквото и да е?
Сам си я смених. Tова не го считам като повод за сервиз.

igurbev написа:
Julius написа:
Не каза за статистиката? По-горе си редактирах коментара, но явно не си го видял. Нищо, няма значение.

Според Мувскаунта 614 часа за годината до тук, но според мен часовете са твърде малко показателни, защото може с 50-минутна стегната тренировка да ти излезе въздуха и заедно с това да си шляпаш и свирукаш 6-7 часа из гората без изобщо да усетиш натоварване.

Да, но затова се гледа ПИК-тренинг ефекта - в коя от зоните си бил повечето време (в случай, че си ползвал пулсомера по време на тренировката). Иначе и на мен ми е странно някои като отчитат по 8-10h "walking"/месец Laughing или пък като идат на ски и си държат часовника пуснат през цялото време. Аз напр. си записвам само спусканията - от 4h предиобедно каране на ски, където реално имаш не повече от 10-12 пускания по 4-5 min. и реалния ти спорт е ~1h, останалите 3h всъщност са висене по опашки и возене на лифтове. Cool
Пет Дек 18, 2015 10:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Страница 14 от 14

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov