ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
:) Лекинко неделно откриване на сезона

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
:) Лекинко неделно откриване на сезона
Автор Съобщение
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение :) Лекинко неделно откриване на сезона Отговорете с цитат
Confused С риск да ви натрапя недолюбените ни физиономии, ще ви споделя за вчерашния ден Smile :
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=turizym&Number=1949489905&page=0&view=collapsed&sb=5&part=.
Поздрави!
Пон Ное 24, 2008 1:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Поздрави за ходенето Вангеле Smile Чудесно е това, че Жоро отново е тръгнал по баирите, надявам се да имаме повече дни из планината тая година ...

Аз също се помотах из Витоша тия два дни - уж на тиймбилдинг (чети го запивка) с колегите. Получи се повече ходене обаче, за което съм доволен (а и гледките в неделя особено бяха уникални - имаше невероятна видимост) ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Ное 24, 2008 2:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
На мен ми се отвя тиквата днес горе. Добри фотоси, хубаво време, аз в неделята пред половин час зяпах дали няма да се запуши Витоша, е не се Cool .

_________________
Който пие бира не умира!
Пон Ное 24, 2008 9:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
dobrudjan4e написа:
На мен ми се отвя тиквата днес горе. Добри фотоси, хубаво време, аз в неделята пред половин час зяпах дали няма да се запуши Витоша, е не се Cool .


Мани човек в неделя горе беше кофти време - сух студ и ветрец вее нон-стоп ... Ще пусна малко неделни снимки по-късно ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Ное 24, 2008 9:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Ето едно фото от вчерашния ден:



Разходката беше от Княжево до х. Звездица и през платото до х. Алеко. За снимките - цъкни тук

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Ное 25, 2008 12:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Здравей, Вангеле,
хубава разходка с добри приятели, какво по-хубаво от това Very Happy
Пък и е добре това, че Жоро е нямал проблеми с краката.

Поздрави Very Happy

П.П
това за недолюбените физиономии, ако може да не се чува?

Дидо, в неделя ако не добро време от към вятър, като гледам е било добро от към видимост. На Ореляк се захлупи към обяд и единственото слънце беше в града. Като гледам, добре си ги строи колегите Wink Иван не е ли от твоя екип?

_________________
Вто Ное 25, 2008 10:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Друм



Регистриран на: 24 Яну 2008
Мнения: 203

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
а и гледките в неделя особено бяха уникални - имаше невероятна видимост) ...


Това е точната дума - уникални Very Happy
В неделя и аз шетах по Витоша, само че основно по билото. Ветрилник си беше с температури около минус 14-15 градуса. Уникалното беше наистина видимостта. С просто око се виждаха няколко много далечни планини - Шар, Кораб, Якупица, Пелистер, Нидже и Кожуф - всичките бяха заснежени. Разстоянието до Кораб и Пелистер е 240/245км. А през бинокълче с 22 пъти увеличение се виждаха ясно върхове, била, ръбове. С едно оптично увеличение от 10-15 пъти биха станали интересни снимки.
Вто Ное 25, 2008 10:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov