ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Предложение за провеждане на събор на форумистите
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Предложение за провеждане на събор на форумистите
Автор Съобщение
Gollum



Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 273
Местожителство: Видин

Мнение Предложение за провеждане на събор на форумистите Отговорете с цитат
Първо искам да се извиня,че съм новобранец във форума,а вече се включвам в раздел"Препоръки".Не ми е и известно и дали идеята,която предлагам е вече обсъждана.

Така или иначе предлагам да се направи нещо като събор на потребителите на форума.
Комуникираме и така,но е друго на живо,на някое хубаво място.Всеки има какво да каже на останалите,а и да чуе от тях.Ще бъде и приятно и весело.

За да избегнем прекомерно стълпотворение биха могли да се поставят два своебразни филтъра:

1.проявата да се организира през зимата-между 15.12. и 15.03.
2.да се съберем на някое по високо и отдалечено място. Например хижите Вазов,Рибни езера,Синаница или заслоните Тевно езеро и Ботев.

Надявам се да предизвикам обсъждане и следващата зима идеята да се реализира. Smile
Вто Мар 29, 2011 3:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bitterman



Регистриран на: 29 Юли 2009
Мнения: 280
Местожителство: ГРАД ДОБРИНИЩЕ

Мнение Отговорете с цитат
Добра идея....Аз съм ''ЗА''...И лятото става...

_________________
Пирин планина номер 1
Сря Мар 30, 2011 1:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Балкана



Регистриран на: 28 Юни 2010
Мнения: 162
Местожителство: на душата завинаги на Балкана-тялото днеска тук утре там..

Мнение Събор на .... Отговорете с цитат
Здравейте!
Идеята е добра и като добавка към нея може да посоча още няколко "идейки":

1.Съборите може да бъдат два-летен и зимен.
2.На тях може да се съчетае полезното с приятното-като пример:
Почистване на района на хижата където ще се състои събора,опресняване на маркировката на маршрути около нея и много др.от подобен род дейности с които можем само да затвърдим името, че сме планинариSmile
3.За да се определи мястото на срещата може да се изтегли жребий от няколко предложения.
Накрая всичко зависи от нас самите.....
ОСЗ
Сря Мар 30, 2011 10:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ilio



Регистриран на: 01 Апр 2010
Мнения: 52

Мнение Отговорете с цитат
Ами като гледам ще се събере дружинка така че който предложи той заложи.Демек Gollum директно избирай дата поне след месец (да може всеки да си го рпедвиди) ангажирай хижа и нещата ще се получат от само себе сиSmile
Аз се включвам с предложение за Мазалат, или х.Триглав
Поздрави.

_________________
В планината лоша ракия, грозна жена и неприятно време - няма!
Skype:iliyan.markov
Чет Мар 31, 2011 12:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Gollum



Регистриран на: 23 Фев 2011
Мнения: 273
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
E,съжалявам,но няма да мога да организирам нищо,понеже от 5-6г. планинарствам през хладния сезон,а през топлия се пускам по реките и графика до юли ми е запълнен. Но с удоволствие ще чета как е протекъл пролетния събор,а за зимния със сигурност ще се включа. Croc
Чет Мар 31, 2011 2:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ilio



Регистриран на: 01 Апр 2010
Мнения: 52

Мнение Отговорете с цитат
Croc

_________________
В планината лоша ракия, грозна жена и неприятно време - няма!
Skype:iliyan.markov
Чет Мар 31, 2011 2:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение събор на форумистите Отговорете с цитат
Включвам се към мнението на ilio,събора да бъде в Централна Стара Планина,за да е отдалечена еднакво
за всички участници.Иначе да се вдигнем от Разград или Силистра и да отидем в Сандански......!Няма значение в коя хижа.Мазалат или Плевен,Рай или Левски,все едно.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Чет Мар 31, 2011 10:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ilio написа:
В планината лоша ракия, грозна жена и неприятно време - няма!

Confused Това не е вярно поне по три от точките.
Чет Мар 31, 2011 11:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ilio



Регистриран на: 01 Апр 2010
Мнения: 52

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
ilio написа:
В планината лоша ракия, грозна жена и неприятно време - няма!

Confused Това не е вярно поне по три от точките.


Важно е, че е вярно по всички останали точки Mr. Green

И малко по темата.Ако идеята се приеме от повече хора аз съм готов да помогна с организацията.
Все пак е хубаво да се чуе и подкрепи от администраторите.
Поздрави.

_________________
В планината лоша ракия, грозна жена и неприятно време - няма!
Skype:iliyan.markov
Пет Апр 01, 2011 9:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
maneco



Регистриран на: 14 Окт 2010
Мнения: 111
Местожителство: София, Берковица

Мнение Отговорете с цитат
Идеята е много добра, и на мен ми допада.
Бих се включил с удоволствие, при известяване по от рано на мястото и датата. Alcohol
Нед Апр 03, 2011 7:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Балкана



Регистриран на: 28 Юни 2010
Мнения: 162
Местожителство: на душата завинаги на Балкана-тялото днеска тук утре там..

Мнение събор Отговорете с цитат
Здравейте!
Прави впечатление, че най-активните и дългогодишни форумисти "мълчат" по отворената тема-защо ли....
Може би е имало подобни сбирки или опити за такива в миналото излезли неуспешни или донесли разочарования след себе си....
А тази инициатива за сбирка през лятото може да се комбинира с групов поход от определен сборен пукт към хижа избрана някъде около геогравския център на България-(месноста Узана в Габровския балкан) или Централен Балкан е добра.
Пример: Сборен пункт гара Калофер-превоз до мес.Паниците-походче до х."Рай"-Място на срещата.
Нека се включат с идеи повече хора за да подберем най-удачната от тях.В крайна сметка всичко зависи от нас самите.
ОСЗ
Чет Апр 07, 2011 3:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте

ето жокер от мен Smile

http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=2437 Wink

Информация кога и как се пуска и тук в срещи и уговрки доколкото си спомням, но изглежда там се чисти по-често от другите раздели и не е останало нищо от последните съобщения Smile
Чет Апр 07, 2011 9:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
всеки четвъртък има сбирка след 18:30 до към 20 - 21 часа в бирария Развигор, до 4-то РУ на МВР в кв.Лозенец София
"Планинари" има страница във фейсбук и там беше обявена годишната сбирка на х.Козя стена както и едно състезание по строеж на иглута на х.Чакър войвода
аз лично се запознах с повечето хора на едно почистване в Пирин организирано от Дидо и компания преди няколко години и обявено тук, в този форум
Чет Апр 07, 2011 1:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stefak



Регистриран на: 09 Мар 2011
Мнения: 282
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
Хей,
ало,
айларипи,
здравейте ,
активните, заслужилите деятели и борци от Балкана ,нещо по така ли сте или и вие се смятате само за обагрени от слънцето или ви е обагрило нещо там където другите не ги огрява-не разбрах.Защо си мислите че маршрута за вашата седмична разходка трябва да стане среща на форума.Има предложение за сбирка на форума ,което между другото е практика във всякакви други форуми,дори и на любителите на калинката и се очакват конструктивни идеи и предложение относно мястото и времето на срещата.Ако някой разбира сбирката/сбора/ на форума с това -айде дайте да ходиме за да си го измерим.Сори аз ще ви кажа ходете в метрологията.
Пет Апр 08, 2011 4:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Stefak, хубаво е преди да пишете така, да прочетеш по внимателно кой какво Ви е написал.

Аз и Албена Ви дадохме информация, че има сбирки. Но Вие нещо не сте успяли да отсеете информацията май.
Има годишна Планинарска сбирка, която се огразнира обикновенно ноември месец, и не е ограничена само до членовете на този форум, а всеки който иска може да иде - любител на планината. И въпреки това, ядрото обикновенно са съфорумци.
Аз Ви дадох линка на Вальо, защото той е споменал за последната такава сбирка.

И това, че Вие не сте търсили информация за това не значи, че е за ограничен кръг хора, напротив всеки е бил добре дошъл.

ПС: аз не съм организатор на тези събития.
ППС: Очакваш ли след нападките Ви, някой от така наречните по-горе "по-дългогодишни" съфорумци, че биха дошли на нещо организирано от Вас примерно? Незнанието Ви не Ви оправдава, за лошият тон и нападките...
ПППС: А не мислите ли, че голям част от хората избягват масовите мероприятия в планината? Smile

Поздрави
Пет Апр 08, 2011 9:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov