ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
СтаРа Планина 100х24/2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
СтаРа Планина 100х24/2014

Ще се включите ли?
Да, ще го направя за първа година
18%
 18%  [ 11 ]
Да, участвал съм много пъти преди
19%
 19%  [ 12 ]
Не, имам желание, но възникнаха други ангажименти
16%
 16%  [ 10 ]
Не, но може би някой път ще се включа
32%
 32%  [ 20 ]
Не, не обичам подобни мероприятия
13%
 13%  [ 8 ]
Общо гласове : 61

Автор Съобщение
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Отговорете с цитат
Niksi и NIKIBO написа:
Помисли за Ехо и х.Вежен - малък и голям финал.
.......................................................................
Може и да се пробваме пък и до х.Вежен


Голям финал до х. Вежен ще е като двойно задушаващо тръшване за мнозина. Включително и за мен. Просто след толкова много ходене, пристигайки на х. Ехо, самата мисъл, че имаш още 4-5-6 часа ходене, при това с упорит уклон нагоре, гарнирано за капак с онова чупикрак слизане до х. Вежен, действа смазващо на психиката. Да не говорим за прибирането на следващия ден. Не. Не ми се иска да го причинявам на толкова много хора. То е ясно, че малцина са в състояние да го направят, какъв е смисъла толкова рязко да се вдига летвата?

Апропо, то и сега всеки е свободен да прави каквито си иска маршрути след х.Ехо, аз съм последният човек, който ще го спре. Но нека да видим, като за първа година, как ще се възприеме това въвеждане на условието за връщане на х. Козя стена за големия финал и тогава да правим изводи. Привърженик съм на еволюцията (плавното развитие), а не на революцията (рязкото, скокообразното развитие).

Сега, като стана въпрос, си спомних, че ognedishasht на два пъти продължи след х. Ехо пак с цел "уплътняване" на 24-те часа ходене. Единият път беше стигнал до х. Планински извори, а другият беше направил преминаване през 15-те най-високи върха на Стара планина. И двата пъти беше стигнал на крайната точка минути преди да изтече 24 часовият таймаут. Но ognedishasht не е мерило, той е по-скоро изключение. Който го познава знае това. Затова (казвам го за масовия участник в такава проява, не конкретно към вас двамата), всеки преди да предприеме подобна стъпка, следва добре да помисли дали това е лъжица за неговата уста.
Пон Юни 30, 2014 7:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ogobogo



Регистриран на: 24 Окт 2012
Мнения: 116

Мнение Отговорете с цитат
Айде и аз да се включа.
Има ли желаещи за тръгване от х. Соколна или регламентът не го позволява? Иначе си мисля да вървя оттам. Идеята ми е да тръгна сутринта на 18-ти оттам по график, а стигането... ами докъдето и когато стигна.
Съб Юли 05, 2014 3:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат
Равнис!
Мирно!
Строй се, приброй се!

ще има ли с кой да ударим по една ракия?
а бира?(няколко пъти)

Croc Croc
Сря Юли 09, 2014 9:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Аз вече си пуснах отпуската, но колкото и да ме е срам си признавам, че ако прогнозите за другата седмица се задържат каквито са в момента - най-вероятно ще дезертирам Confused
Чет Юли 10, 2014 10:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
n3Tk0



Регистриран на: 14 Яну 2014
Мнения: 51

Мнение Отговорете с цитат
Аз за първа година ще се пускам, уговорили сме се, от нашата компания от Севлиево ще сме минимум 4 души. Ако всичко е наред, ще дойдат и от София от нашите хора. Аз времето ще го прежаля, дано ми стигнат силите поне до х. Дерменка.

Може ли покажете на ново логото, че ми стана интересно, а линкът не работи.
Пет Юли 11, 2014 9:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
toc



Регистриран на: 09 Юни 2013
Мнения: 76
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Аз вече си пуснах отпуската, но колкото и да ме е срам си признавам, че ако прогнозите за другата седмица се задържат каквито са в момента - най-вероятно ще дезертирам Confused


Прогнозата вече е друга:
Fri
Jul 18
14° 8°
T-Storms
CHANCE OF RAIN:
70%

WIND:
N at 8 km/h


ПС. Това беше прогнозата днес до обяд:
Неприятното е, че в прогнозите се вижда някакъв силен вятър точно петък и събота...:
http://www.weather.com/weather/tenday/Botev+Vrah+Top/Sommet+Bulgaria+BUXX0014?from=weekend_topnav_business



В общи линии ще е приблизително ясно какво ще е времето в сряда, четвъртък следващата седмица Smile
Пет Юли 11, 2014 11:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
кирил драганов



Регистриран на: 08 Юли 2011
Мнения: 21
Местожителство: велико търново

Мнение Отговорете с цитат
ЗДРАВЕЙТЕ, ХОРА ОТ РУСЕ ЩЕ ИМА ЛИ. АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА СЕ ВИДИМ В НЕДЕЛЯ И ДА ПОТИЧАМЕ В ПАРКА , МОЖЕ И СЛЕДВАЩИТЕ ДНИ - ПОН., ВТ.....ЩЕ СЕ РАДВАМ И АКО НЯКОЙ ЩЕ ХОДИ С КОЛА ИЛИ ДА ПЪТУВАМЕ С ВЛАКА.

_________________
кккккк444444
Съб Юли 12, 2014 7:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
toc



Регистриран на: 09 Юни 2013
Мнения: 76
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
кирил драганов написа:
ЗДРАВЕЙТЕ, ХОРА ОТ РУСЕ ЩЕ ИМА ЛИ. АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА СЕ ВИДИМ В НЕДЕЛЯ И ДА ПОТИЧАМЕ В ПАРКА , МОЖЕ И СЛЕДВАЩИТЕ ДНИ - ПОН., ВТ.....ЩЕ СЕ РАДВАМ И АКО НЯКОЙ ЩЕ ХОДИ С КОЛА ИЛИ ДА ПЪТУВАМЕ С ВЛАКА.


Надявам се тези два-три дни тренировка не са единствената ти подготовка за прехода, защото иначе ще ти е меко казано зор... Smile
Съб Юли 12, 2014 12:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
кирил драганов



Регистриран на: 08 Юли 2011
Мнения: 21
Местожителство: велико търново

Мнение Отговорете с цитат
ХАХА.... НЕ НЕЩО МЕ МЪРЗИ САМО ТРИ ДЕНА , ЩЕ ПРОБВАМ САМО СРЯДА МАЛКО ДА ПОТИЧАМ, А ЧЕТВЪРТЪК ЩЕ СИ ХВАНА ВЛАКА ДО ГАБРОВО КОЙТО ПРИСТИГА ТАМ 19,50 Ч. , ЩЕ СЕ КАЧА ДО УЗАНА ПЕША И ПОСЛЕ ЩЕ СЕ РАЗХОДЯ ДО ХИЖА МАЗАЛАТ ДО КЪМ 0-1 ЧАСА ПРЕЗ НОЩТА , ТА ПОСЛЕ МЕ ВИЖ НА СУТРИНТА КАК ЩЕ СЕ ЧУВСТВАМ....... РАЗБИРА СЕ , ЧЕ ТРЯБВА ЗДРАВО ХОДЕНЕ И ТИЧАНЕ ЗА ДА ПРАВИШ 24 ЧАСА ПРЕХОД, ТО СИ Е НАПРАВО КАТО НАРКОТИК ВЕЧЕ 5 ГОДИНИ ЗА МЕН, ВИЖДАМ И ЗА МНОГО ДРУГИ.....ДВИЖЕНИЕТО Е ЗДРАВЕ И ДЪЛЪГ ЖИВОТ. ТАЗИ ГОДИНА ЩЕ ИМА ЛИ ЖЕЛАЕЩИ ЗА ТОЗИ ПРЕХОД , МНОГО МАЛКО СТЕ АКТИВНИ ТУК?

_________________
кккккк444444
Нед Юли 13, 2014 12:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
toc



Регистриран на: 09 Юни 2013
Мнения: 76
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте,
гледам прогнозите за времето - никак не са обещаващи, т.е. обещават само дъжд и гръмотевици.
Ще има ли някакви промени по организацията на мероприятието? Аз лично в такова време не бих рискувал да съм на билото...
Вто Юли 15, 2014 1:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ripat



Регистриран на: 05 Юли 2011
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Ще пропусна тази година ,макар че се обявих в анкетата като участник.На работа състава намаля наполовина тази седмица и е невъзможно да забягна .Приятно изкарване на всички участници и хубаво време!
Вто Юли 15, 2014 2:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Отговорете с цитат
toc написа:
Здравейте, гледам прогнозите за времето - никак не са обещаващи, т.е. обещават само дъжд и гръмотевици.
Ще има ли някакви промени по организацията на мероприятието? Аз лично в такова време не бих рискувал да съм на билото...


Промени в похода не се предвиждат, може би само леко тунинговане. Но това ще го решим в четвъртък вечер, като се съберем на х.Мазалат и като имаме последни прогнози за времето.
Вто Юли 15, 2014 6:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maneco



Регистриран на: 14 Окт 2010
Мнения: 111
Местожителство: София, Берковица

Мнение Отговорете с цитат
Успех на всички в похода и добро време. За жалост аз съм в бокса от 3 седмици (изкълчен глезен със съмнения за разкъсани връзки), та лятото за мен отиде!
Още след миналогодишното минаване беше решено, че за нищо няма да пропусна това мероприятие, но...
Догодина обещавам да се включа!
Поздрави от Берковица и бирата ви чака на х. Ехо!
Вто Юли 15, 2014 7:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brammo



Регистриран на: 26 Яну 2013
Мнения: 13
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте. За първи път искам да участвам в мероприятието, въпреки прогнозата Smile
Не съм писал досега във форума, ако искате да се запознаем, профила ми във FB е https://www.facebook.com/roman.sidorkin
Аз ще пътувам от Велико Търново към Габрово в четвъртък след обяд.
Ако някой случайно има едно място до х. Партизанска песен или иска да си споделим такси от Габрово до там, пишете.
Поздрави. Роман
Вто Юли 15, 2014 11:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BearG



Регистриран на: 08 Юни 2014
Мнения: 13
Местожителство: Априлци

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте, колеги планинари! Утре ще се срещнем и ще се запознаем, ако е рекъл Господ! За първа година ще се включим 4-ма човека- двама сме от гр.Априлци(аз и баща ми) и двама мои приятели от Троян. Надявам се планината да бъде благосклонна към нас и всичко да мина по план Smile Айде до утре Smile
Сря Юли 16, 2014 3:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov