ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
СтаРа Планина 100х24/2014
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
СтаРа Планина 100х24/2014

Ще се включите ли?
Да, ще го направя за първа година
18%
 18%  [ 11 ]
Да, участвал съм много пъти преди
19%
 19%  [ 12 ]
Не, имам желание, но възникнаха други ангажименти
16%
 16%  [ 10 ]
Не, но може би някой път ще се включа
32%
 32%  [ 20 ]
Не, не обичам подобни мероприятия
13%
 13%  [ 8 ]
Общо гласове : 61

Автор Съобщение
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Отговорете с цитат
Понеже виждам, че дискусиите по същество вече приключиха, а и за да не се нарушава добрият тон на форума и за да не се измества фокусът на обсъждането в посока пререкания и оспорване на нечие мнение, помолих модераторите да заключат темата.

Благодаря на всички за проявения интерес към похода и темата, благодаря на тези, които се включиха в тазгодишната проява, а на тези, които пропуснаха да го направят поради лошото време, бих им казал да не съжаляват. Животът нито започва, нито свършва с този поход. Догодина ще го има пак!

Бъдете здрави!
Сря Авг 06, 2014 12:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
+1
Сря Авг 06, 2014 2:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
Начииии, Иване, просто нямам думи !
То бива, то може, ама това твойто на нищо не прилича.
Или, както се пее в онази песничка: "Иване, защо го направи, Иване, ти имаше всичко...".
Явно имаш някакви скрити заложби, които обаче вече не са скрити.
Като за първо участие на първо място и то в рамките на 12-13 ч. хич не е зле Twisted Evil
А си беше едно нормално момче навремето Laughing
Браво, евала, не знам какво да кажа повече, много се кефя !
Сря Авг 06, 2014 5:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
И кой е този Иван? Ще сведете ли до знанието на лаиците кой е Иван??
Чет Авг 07, 2014 9:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zezo



Регистриран на: 15 Сеп 2010
Мнения: 191
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Един дет закусва по половин прасе и каса бира Laughing
Чет Авг 07, 2014 6:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ilko



Регистриран на: 16 Яну 2013
Мнения: 215
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Мисля, че става дума за колегата Иван Гърбев. Поздравления и от мен за 1-вото място Respect
Чет Авг 07, 2014 6:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Slav



Регистриран на: 20 Юни 2013
Мнения: 26

Мнение Отговорете с цитат
Ilko написа:
Мисля, че става дума за колегата Иван Гърбев. Поздравления и от мен за 1-вото място Respect


Мда, а аз пропусках целенасочено тази тема и чак сега разбирам. Сега си и навързах Витошкия рън на Иван с този от Белмекен - чета чета и не вярвам на очите си. Зачудих се на тоя човек толкова много ли са му писнали планините, че скача в спортните прояви. Че и Суунтото се вписва в цялата схема. И днес разбрах защо. Поздрави за постижението и от мен.
Чет Авг 07, 2014 6:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Станислав



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 172

Мнение Докато не са заключили темата Отговорете с цитат
Докато не са заключили темата и докато модераторите се върнат от отпуск (вероятно това е причината това все още да не е направено) да вметна нещо накратко, за да избистря нечии разбирания:

Този поход не е спортно мероприятие. Вероятно поради същата заблуда, модераторите бяха преместили темата в "Спортни прояви" и тя престоя там известно време. Помолих ги да я върнат обратно в раздел "Стара планина". И съм им много благодарен, че го направиха. Защото това си е просто един поход като всички останали. По принцип във всеки поход има два компонента - спортно-технически и естетически. При спортните мероприятия вторият компонент малко или много се загърбва за сметка на по-високите постижения които се целят по първия. Философията обаче на СтаРа Планина 100х24 никога не е била насочена към загърбване на естетическата страна на това мероприятиие. Напротив, маршрутът е така подбран, че да премине през най-хубавата и красива част на планината. И затова ми е малко странно, когато чета и слушам отзиви от похода фокусиращи се върху постиженията и неглижирайки естетиката на природата и планината.

Тук може да се пише много по тази тема, аз исках да се изкажа изцяло само по начина, по който държа да възпримате това мероприятие. Мнението ми не е породено от нечии конкретен отговор, то е събирателно отражение на може би преобладаващото отбелязване на тази проява. Пак повтарям, това е един обикновен поход. Да, по-продължителен, да, поставящ на изпитание духът и издръжливостта на участниците, но в никакъв случай това не е чисто спортно мероприятие.

И няма да бъде!
Чет Авг 07, 2014 8:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Добре. Изтрих се Confused Съжалявам Oops Ние от долната земя вече ще мълчим Baby До next time


Последната промяна е направена от Dimo Kolev на Чет Авг 07, 2014 11:07 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Чет Авг 07, 2014 9:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат
Димо Колев,
какво инспирира в теб желанието да изкажеш "компетентно" и в тази тема?
Хал-хабер си нямаш от идеята и духа на мероприятието!

Хайде спрете да акате в темата, а?
Чет Авг 07, 2014 10:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Re: Докато не са заключили темата Отговорете с цитат
Станислав написа:
Напротив, маршрутът е така подбран, че да премине през най-хубавата и красива част на планината. И затова ми е малко странно, когато чета и слушам отзиви от похода фокусиращи се върху постиженията и неглижирайки естетиката на природата и планината.


Проблемът е, че естетите са твърде пестеливи на отзиви в случая. От там идва всичко.
На мен лично ми харесва да получавам похвали.
Чет Авг 07, 2014 11:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Re: Докато не са заключили темата Отговорете с цитат
igurbev написа:


Проблемът е, че естетите са твърде пестеливи на отзиви в случая. От там идва всичко.
На мен лично ми харесва да получавам похвали.




Иване, ти си много напред и нагоре.
Чет Авг 07, 2014 11:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov