ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Таймаут за нови мнения?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Таймаут за нови мнения?
Автор Съобщение
asenr



Регистриран на: 10 Яну 2008
Мнения: 87
Местожителство: София

Мнение Таймаут за нови мнения? Отговорете с цитат
Привет. Аз като активен читател и не много активен писател минавам през няколко дни през форума да видя какво ново. Отварям разделите с нови мнения в отделни табове във Файърфокса и започвам да ги обикалям и да щракам по оранжевите стрелкички да видя новите мнения. И тъй като сте много сладкодумни и показвате хубави снимки, аз се зачитам и по някое време като щракна на поредната оранжева стрелкичка и виждам "Информация - Няма нови мнения след последното ви посещение", което изобщо не е вярно, защото аз още не съм поглеждал в тази тема, но явно е изтекъл някакъв таймаут и форумът не помни вече какво съм чел и какво не. Сеща ли се някой от админите защо става така и как може да се оправи това, че много досадно да ровя докъде съм стигнал...

_________________
Може да съм прасе, ама ми отива...
Пет Авг 15, 2008 5:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov