ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Въпрос за пътя Кирилова поляна - Тиха рила
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Въпрос за пътя Кирилова поляна - Тиха рила
Автор Съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Въпрос за пътя Кирилова поляна - Тиха рила Отговорете с цитат
Какво е състоянието на пътя и може ли да се мине с обикновена кола? Карам Волво комби, не е ниска, но не е предназначена за приключения извън пътя. Съществува и възможността да мина няколко километра и да се откажа при по-тежък участък. Черният път бил дълъг 9 километра.
Предварителни благодарности за всякакви мнения.
Вто Юли 08, 2014 1:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Миналото лято на Тиха Рила имаше паркиран голф, но нямам представа тази година как е пътя.

_________________
www.summitsweb.com
Вто Юли 08, 2014 1:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пътят е кофти, но не е невъзможно да се мине с обикновена кола.
Вто Юли 08, 2014 1:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря отново, до някоя седмица ще дам пресни сведения. Те, разбира се, ще бъдат субективни, но фотото не лъже.
Вто Юли 08, 2014 1:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dan



Регистриран на: 17 Мар 2013
Мнения: 80

Мнение Отговорете с цитат
Ако колата е висока и шофьорът е с добра квалификация ,проблем няма. Бъдете по-внимателни в първият 1-2 км. ,т.е. до моста ,където от дясната страна е стръмен склон / да не ви плаша пропаст.След това е обикновен път с каменнао-чакълеста настилка. Всяка година се качвам до Тиха Рила с кола. Бъдете внимателни !
Вто Юли 08, 2014 8:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Ако това звучи успокояващо, преди 31 години съм взел категория С. Проблемът е по-скоро, че не обичам да докарвам техниката до крайност, това е начин на мислене. Заради него жената казва, че обичам колата повече от нея. Иначе и аз като джипарите ще ходя за трактор.
А за Голфа, дето се писа.... Нали знаете. Може да е нормална кола, но голфърите вадят от нея 166 процента. Особено ако са от Перник. Е... да не се обиди някой.
Вто Юли 08, 2014 8:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
tortomanin написа:
Проблемът е по-скоро, че не обичам да докарвам техниката до крайност

Чак пък до крайност ... В най-лошия случай ще задереш на едно две места, но със сигурност ще раздрусаш окачването подобаващо.
Вто Юли 08, 2014 8:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Това с друсането е ясно. Ако е като за Яворов в долната част, търпява се. Ако е по демянишки, няма да се справя. Мога да сравнявам още с Обесения камък, поносимо беше или каскадния към Марица, ако не е станал по-лош. До Мечит не съм се пробвал, явно предстои. Нямаше да пускам темата, но днес звъних за информация на всички телефони на хижата и получих неприлична комбинация от три пръста. Никой не отговаря, няма обхват, ще предадем....
Вто Юли 08, 2014 8:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е, ОК си тогава, ще се качиш без да ти мигне окото.
Вто Юли 08, 2014 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
tortomanin написа:
Това с друсането е ясно. Ако е като за Яворов в долната част, търпява се. Ако е по демянишки, няма да се справя. Мога да сравнявам още с Обесения камък, поносимо беше или каскадния към Марица, ако не е станал по-лош. До Мечит не съм се пробвал, явно предстои. Нямаше да пускам темата, но днес звъних за информация на всички телефони на хижата и получих неприлична комбинация от три пръста. Никой не отговаря, няма обхват, ще предадем....


Към Мечит по-добре и не пробвай , няма смисъл Very Happy
Ако визираш телефоните за Рибните , миналата година и аз направих неуспешен опит да се свържа , но нямаше проблеми със спането , места има бол , кеф ти хижа , кеф ти бунгала Laughing Сега плануваме в петък да преспим там и не съм се обаждал за резерве ...
Вто Юли 08, 2014 9:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Почнаха да го дават гадно за края на седмицата, но вече съм отпускар и не ми се седи в равнината. В петък отлитам /дим, дим.../ и ме чакат 50 дни по баирите!!! Сам си завиждам.
Вто Юли 08, 2014 9:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
tortomanin написа:
Почнаха да го дават гадно за края на седмицата, но вече съм отпускар и не ми се седи в равнината. В петък отлитам /дим, дим.../ и ме чакат 50 дни по баирите!!! Сам си завиждам.


И аз така , въпреки противоречивите прогнози ..... "пък ,каквото сабя покаже" Wink
Вто Юли 08, 2014 9:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
[quote="tortomanin"]Почнаха да го дават гадно за края на седмицата, но вече съм отпускар и не ми се седи в равнината. В петък отлитам /дим, дим.../ и ме чакат 50 дни по баирите!!! Сам си завиждам.[/quoteO
Дразниш..............50 дена
Сря Юли 09, 2014 9:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1509
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Е, моля за извинение. Ентусиазмът ме подкокороса. Могат да станат по-малко с пътните, дъждовните и морските, ако жената успее да ме замъкне на море. А аз там само обикалям, пия бира и готвя на групата.
Сря Юли 09, 2014 10:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение До Тиха Рила Отговорете с цитат
Макадамовия път до Тиха Рила редовно го ползват местните джедаи.
Последният участък преди Кантона на „Водното" понеже е равен, е по-добър от някои пътища в цивилизацията.

В почивни дни край Кантона, /там е краят на пътя/ става като импровизиран паркинг.
На места пътят е доста тесен със стръмни склонове към Рилска река.
Където се стича водата редовно от дъждове и снегове - има дълбоко изровени цепнатини.

Иска си внимание! Минава се и с по-ниска кола, зависи колко те боли за МПС-то.
Като се върнеш – разкажи как е сега, че то това лято не е спряло да вали. Rolling Eyes

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Сря Юли 09, 2014 12:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov