ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Крива рамка (раница 50л)
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Крива рамка (раница 50л)
Автор Съобщение
philipsfan06



Регистриран на: 11 Юли 2014
Мнения: 7

Мнение Отговорете с цитат
В крайна сметка ми се наложи да пътувам извън София и нямаше как да я връщам, а и след проучване в интернет мисля че няма да е разочароващо това мое решение, но ако взимам над 12-15 кила наистина ще е тегаво. Мерси отново за отговорите. @didogen почти съм 100% сигурен че има само по 2 дупки в пластмасовите скоби, в момента раницата не е при мен, ако искаш мога дори да снимам като се прибера. Така смятам, защото прекарах около 2 часа в опити да я възвърна в състоянието коеот беше преди да я разглобя, проучих всички възможности как тези асиметрични пръчки могат да се поставят и т.н., но не мога да бъда сигурен щом не е при мен, може и да съм се объркал. Същата раница ли имаш?
Сря Юли 16, 2014 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Абсолютно същата. Прав си , две са дупките. Не знам защо съм се объркал. И аз трудно нагласих пръчките. Да си призная даже се изнервих, но нямам проблем. Провери дали са влезли добре в дупките и дали правилно си поставил пръчките.. За килограмите не се притеснявай, на мен ми е тягаво с нагласянето, че идвам малко къс за тази раница. Smile

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Юли 16, 2014 10:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
philipsfan06



Регистриран на: 11 Юли 2014
Мнения: 7

Мнение Отговорете с цитат
Да, правилно са влезли, но не мисля че е толкова голям проблем, ако вече усетя нещо по време на конкретня поход ще ги "пренастроя" ръчно...но не ми се вярва, тя горната скоба стои накриво, а там не отива тежест, а пък и е много малко. Мерси за отзивите отново, знам че е малко глупаво да питам и след това да правя наопаки но просто така се случи и нямах възможност да я заменя с друга. Все пак мерси, след 2-3 седмици ще напиша какво е станало и дали съм доволен и дали ми е пречила тази кривина, ако някой някога вземе да се зачуди хаха (че аз никаква информация не намерих в нета).
Чет Юли 17, 2014 11:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov