ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Чеверме в Балкана на 23.08. и снимане на залеза :-)
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Чеверме в Балкана на 23.08. и снимане на залеза :-)
Автор Съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Чеверме в Балкана на 23.08. и снимане на залеза :-) Отговорете с цитат
Настана време да направя това за което се зарекох при започването на пътеводителя. Да осигуря едно агне, което да врътнем нейде в Балкана.

Графикът за мероприятието е следния:

Пристигане на заслон Орлово гнездо в петък 22.08. надвечер. Ще се качват дърва и провизии.

На 23.08. рано сутринта който желае може да се поразходи по някоя от разрешените и добре маркирани пътеката към заслона или да снима изгрева. Или да се наспи до късно. В това време агнето вече ще танцува на шиша под вещото ръководство на майстор готвач tzezko.

По някое време (а може и по никое) ще започва еденето и пиенето. Освен мръвката ще донеса и десетина литра ракиика, така че ако видите по пътя нейде малко салатка я подкарайте нагоре Laughing

Спането ще бъде на палатки, като за сега има свободни и около десетина нара в заслона. В неделя кой от къде е.

Дано ОНЗИ горе бъде с нас и всичко зависещо от него е наред. Останалото мисля, че ще бъде.

P.S. За бирата незнам как ще е на заслона, но сигурно ще има някакви количества. Добре е да не се надяваме само на тях обаче.

Който иска нека заповяда.До скоро


Последната промяна е направена от Dimo Kolev на Пон Авг 11, 2014 10:16 pm; мнението е било променяно общо 7 пъти
Нед Авг 03, 2014 8:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Би ли споделил кой маршрут ще се маркира? То мераклии ще има не се притеснявай.
Има и един майстор готвач, който е много запален планинар. Повечето колеги, още помнят неговия курбан Very Happy


Последната промяна е направена от t.hristov на Нед Авг 03, 2014 8:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Авг 03, 2014 8:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Нека маршрута остане за накрая. Той не е най-важната част. Другата с агнето е с приоритет Laughing
А повече майстор готвачи - по-вкусно агне за софрата
Нед Авг 03, 2014 8:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
То май за един и същи готвач говорим с тебе
Нед Авг 03, 2014 9:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
martin555



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 844
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
Нека маршрута остане за накрая. Той не е най-важната част. Другата с агнето е с приоритет Laughing
А повече майстор готвачи - по-вкусно агне за софрата


Подозирам маршрута!!! Ако е Джафардере, как ще се катери агнето, по-добре някоя коза изпечете! Rolling Eyes Tooth

_________________
http://martinpetrov555.blogspot.com/
Пон Авг 04, 2014 11:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Агне ще е. Козата много е жилава. А то си има път до мястото. Заповядай и ти, може да ми покажеш хем Големия водопад. Ама без рапелиране по него, че ми се вие свят от високото Rolling Eyes
Пон Авг 04, 2014 11:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
martin555



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 844
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
Агне ще е. Козата много е жилава. А то си има път до мястото. Заповядай и ти, може да ми покажеш хем Големия водопад. Ама без рапелиране по него, че ми се вие свят от високото Rolling Eyes


Дано успея да си освободя съботата, на драго сърце! палатка

_________________
http://martinpetrov555.blogspot.com/
Пон Авг 04, 2014 11:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Хайде де на никой ли не му се яде печено Smile Ни вопъл ни стон. Целият форум ли е на море

Вариантите за спане са на Орлово гнездо или Чучул. Утре най-късно се надявам да разбера дали са свободни за тези дати.
Пон Авг 04, 2014 4:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
danin94



Регистриран на: 15 Сеп 2012
Мнения: 251
Местожителство: Карлово

Мнение Отговорете с цитат
Ако не е Джафара , да не би да имаш предвид по дерето на Сухата река , та до Кози брод и от там до Кралимарковата ...има наченки на пътека от брода нагоре ....
Пон Авг 04, 2014 5:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
danin94 написа:
Ако не е Джафара , да не би да имаш предвид по дерето на Сухата река , та до Кози брод и от там до Кралимарковата ...има наченки на пътека от брода нагоре ....


Стига с тази пътека. Маркирането е ясно и лесно. Ще я кажа коя е но по-късно. Сега проверявам за желаещи за агнето. Ако не се съберат достатъчно мераклии, то и маркировката ще отпадне Confused. Пък и главния готвач ще се откаже. Ще трябва двамата с него по-половин агне да изядем Laughing
Пон Авг 04, 2014 5:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Ти агнето го остави, ами кажи за пътеката... Коя е, с какъв цвят ще е, обозначена ли е на картата, кастрене ще има ли?

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пон Авг 04, 2014 5:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
Ти агнето го остави, ами кажи за пътеката... Коя е, с какъв цвят ще е, обозначена ли е на картата, кастрене ще има ли?

Не слушай dıdogen, като казва "Ти агнето го остави" Laughing
То младо, като избяга кой ще го гони? Току виж сме останали само с маркирането, а някой друг да го изяде агнето. Rolling Eyes
Ти го вържи агнето над жарта и остани до него. Ние знаем да маркираме докато се опече. Croc
Аз на куц-крак ще се опитам да се добера до някъде(до агнето).

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Пон Авг 04, 2014 10:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tskostov



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 46
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
И мен ме интересува къде ще се маркира, понеже така или иначе планирам едно ходене между 18 и 21, да видим дали ще мога да го съчетая... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Че нещо, идеята с агънцето много блазнеща... Пък и блажничка, мама му стара... Давай да видим, че моя маршрут ще се върти в Карловския балкан и Орлово гнездо може би ще ми дойде много път, че другата част от групата ми е ангажирана през уикенда Very Happy

_________________
http://facebook.com/tskostov
http://cvetoslavkostov1.wix.com/tskostov
http://sdstudio.ovo.bg
Пон Авг 04, 2014 11:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Димо що не го отложиш малко за септември/ или ще порасне агнето/ сега всичко живо е по морета отпуски...........Аз лично топя крачката на морето и от тук пиша и чета за планината, че ми става по хладничко някак си.Иначе идеята си е добра и аз имам агънца за изяждане, но до 10.09.съм по морета разни.
Вто Авг 05, 2014 10:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Димо що не го отложиш малко за септември/ или ще порасне агнето/ сега всичко живо е по морета отпуски...........Аз лично топя крачката на морето и от тук пиша и чета за планината, че ми става по хладничко някак си.Иначе идеята си е добра и аз имам агънца за изяждане, но до 10.09.съм по морета разни.


Остави го това море. Аз се чудя как да избягам от него, ти насила към него си тръгнал.

Датата и реда на мероприятието вече е обявен в първия пост към темата. Вижте подробностите най-горе.
Вто Авг 05, 2014 11:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща
Страница 1 от 14

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov