ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Еднодневен маршрут за неопитни.

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Еднодневен маршрут за неопитни.
Автор Съобщение
Калоянчо



Регистриран на: 26 Яну 2014
Мнения: 5
Местожителство: София

Мнение Еднодневен маршрут за неопитни. Отговорете с цитат
Здравейте, имаме идея с компанията да се качим тази събота или неделя на Витоша. Трябва ни сенчест, прохладен маршрут. Идеята е следната: да тръгнем от Хладилника с автобус до Драгалевци и оттам със седалковия лифт до Голи Връх. От голи връх до Алеко пеша и оттам се сещам эа два леки маршрута:
1. от Алеко надолу през една "скрита пътечка" (която не знам в какво състояние е и дали въобще още е проходима)
2. от Алеко към хижа Академик, пак пеша (толкова съм информиран за настоящето състояние на тази пътечка, колкото и за горната)
Та въпроса ми е следния: проходими ли са тези пътечки, в какво състояние са и можете ли да ми препоръчате някакви други маршрути от хижа Алеко, отговарящи на горните условия. Друга МНОГО важно нещо е да има поточета с чиста вода, защото не сме от тия дето пестят водата. Ние сме на възраст от 14 до 17 години. Екипировката ни е раници с храна, вода/енергийни напитки и сухи чорапи и евентуално суичър ако реши да вали (съмнявам се, обаче планината е непредсказуема). Аз имам някакъв опит с ходенията на Витоша, обаче от една година не съм се качвал, поради нулево свободно време и здравословни проблеми, и не знам в какво състояние са пътеките. Не знам какъв е опита на другите. Благодаря предварително за информацията. Very Happy
Сря Авг 13, 2014 7:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov