ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Фейсбуко
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Фейсбуко
Автор Съобщение
amdimitrov



Регистриран на: 01 Мар 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
yakinii написа:
Съгласна съм с теб в повечето случаи......Но все още се намират хора като мен обичащи планината,които не са добри в ориентирането и не биха дръзнали да обикалят(високите части на планините) сами,само с четене в интернет.....Да не говорим, че съм срещала доста "сами" туристи,които са попадали в опасни ситуации,защото са били уверени,че са подготвени....аз обичам да съм подсигурена с водач,за да мога да се насладя пълноценно на планината...в крайна сметка това е целта.


Имаш ли фейсбук?
Чет Авг 21, 2014 8:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
yakinii



Регистриран на: 28 Мар 2014
Мнения: 7

Мнение Отговорете с цитат
че кой няма Very Happy
Чет Авг 21, 2014 8:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
yakinii написа:
че кой няма Very Happy

аз!
Пет Авг 22, 2014 8:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
fena73 написа:
yakinii написа:
че кой няма Very Happy

аз!
+1
Пет Авг 22, 2014 11:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
И аз нямам
Пет Авг 22, 2014 11:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ilko



Регистриран на: 16 Яну 2013
Мнения: 215
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
И аз нямам Very Happy
Пет Авг 22, 2014 3:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Освен да направим нарочна тема кой няма ФБ? Cool

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Авг 22, 2014 5:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
amdimitrov



Регистриран на: 01 Мар 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
Някои хора се гордеят, че живеят в миналия век Razz Няма лошо де Smile
Иначе фейсбукът си има големи предимства - стига да можеш да го използваш смислено Smile
Пет Авг 22, 2014 5:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Petya



Регистриран на: 19 Мар 2012
Мнения: 271
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Бе то немаш, немаш и току некой 'земе, че пльосне цитат от там, па после едни анализи кой на кого к'во рекъл, па после и цялата империя се впряга да отвърне на удара и стане мазало Wink Нема спасение от фацето, ей! Навсякъде изпълзява...
Пет Авг 22, 2014 5:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
За жалост (неспециализираните) социални мрежи лесно прерастват в нещо като неделно ходене на църква на стероиди (който има представа от живота в селската част на Америка би разбрал какво имам предвид). Аз лично се опазих през годините от тази напаст, но не устоях на G+. Все пак, начина по който го използвам е такъв, че все още намирам смисъл в това. Предполагам същото е постижимо и във FB, както разбира се и в неделното ходене на църква Smile
Пет Авг 22, 2014 8:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
amdimitrov написа:
Някои хора се гордеят, че живеят в миналия век Razz Няма лошо де Smile
Иначе фейсбукът си има големи предимства - стига да можеш да го използваш смислено Smile

Бе у тоя век си живейме...и наистина нема лошо....
а щом намираш предимства-ползвай си ги!Без да правиш обобщения за изостаналостта на човечеството и връзката му с технологиите,че...да не спамим спама както се изрази един наш коУега съфорумец Duel
п.п.м/у другото сме живели и в миналия век ....и не знам кой е за предпочитане...
Пет Авг 22, 2014 9:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Мда, дали от възрастта, но все повече клоня към миналия век. Иначе имам рег във фейсбук. Между другото съм пускал само едно селфи - от миналия век Laughing .

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Съб Авг 23, 2014 10:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Аз също нямам профил просто защото не намирам смисъл и необходимост от това, а не защото го отричам или живея в миналия век.
То аз съм живял половината от живота си в миналия век само дето е тази неосъзнатата половина Laughing
Просто не виждам никаква причина да го имам този профил имам малко истински приятели и е удоволствие да общувам с тях лично.

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Съб Авг 23, 2014 3:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Аз имам ФБ!Имам и интересни приятели ,които го правят добро място!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Нед Авг 24, 2014 5:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Ще изместят ли социалните мрежи Интернет форумите? Отговорете с цитат
Чудя се да отварям ли нова тема или не. Ако модераторите преценят, може да отцепят това мнение в един по-късен момент и да се създаде нова тема. Тъй, стига увод, а директно на въпроса...
А той е - ще изместят ли неспециализираните социални мрежи специализираните Интернет форуми? И веднага давам конкретен пример с Фейсбук и този форум. Въпросът ми е провокиран от наблюденията ми върху един друг специализиран форум в продължение на последните 3-4 години. Единствената разлика между него и този форум е в неколкократно по-високата активност (брой мнения за единица време) в онзи форум. Та от онзи форум постепенно се оформиха паралелни светове във Фейсбук (групи - кои отворени, кои затворени). А имайте предивд, че воят от модераторите в онзи форум на моменти е много по-голям отколкото тук. Вероятно това води до изместването на дискусията от форума във Фейсбук, където повече неща са разрешени и контролът е по-слаб. В различните групи във Фейсбук пак има админи и модератори, но обикновено хора които не са такива във форума, стават такива във Фейсбук. Жажда за власт - знам ли?! Човешко е...

Веднага изброявам предимствата на един специализиран форум:
1. Информацията е структурирана;
2. Има търсачка;
3. Могат да се задават въпроси, които са видими от всички (а не само към познати/приятели и т.н.);
4. Има някой, който следи за реда.

Фейсбук е една голяма каша. Общо взето той е по-пъргав за разни временни уговорки (като чат), но да се съхранява и търси там структурирана информация май е бедствие.
Лично аз има регистрация във Фейсбук, защото някои приятели и познати по планинарска линия си качват снимките само там, а как да ги разгледаш, ако нямаш регистрация?! Почти всичко което аз качвам във Фейсбук по планинарска линия го има вече тук във форума.


Последната промяна е направена от ivailo.hr на Пон Дек 08, 2014 11:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Сеп 08, 2014 6:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov