ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Евтини раници

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Евтини раници
Автор Съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Евтини раници Отговорете с цитат
Здравейте, на всички. Чувал ли е някой нещо за марката ARGON, може ли да даде някакви отзиви за раниците им? В МЕТРО са на промоция и мисля да си купя. Вижте офертата: http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/sportuvai-aktivno-metro-poshcha-18/page/14-15
Чет Авг 28, 2014 8:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vandu



Регистриран на: 03 Апр 2012
Мнения: 202

Мнение Отговорете с цитат
За тези пари не може да купиш на детето раница за училище, а какво остава за туристическа. Много ми е интересно какво за животно е това ?
Чет Авг 28, 2014 9:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Платът им е много тънък. Разбира се, метро може да са раразботили нова материя, 5 пъти по-тънка и лека, но здрава....
Предполагам, че умишено няма снимка на гърба. Там очаквам същата работа.
Чет Авг 28, 2014 10:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Става въпрос за марката Outhorn, ето снимки на раниците Аргон : http://olx.bg/turisticheska-treking-kmping-planinska-ranitsa-outhorn-argon-60-litra-1-2-kg-acs-sistema-chisto-novi-i56282150
Чет Авг 28, 2014 10:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
radi написа:
Платът им е много тънък. Разбира се, метро може да са раразботили нова материя, 5 пъти по-тънка и лека, но здрава....
Предполагам, че умишено няма снимка на гърба. Там очаквам същата работа.



Цената е много ниска, не знам дали няма да се скъса при първото използване, но пък нищо не пречи да опитам.
Чет Авг 28, 2014 10:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
raider



Регистриран на: 31 Яну 2014
Мнения: 190

Мнение Отговорете с цитат
Зависи за каква цел ти трябва. За в планината не смятам,че е разумно да носиш подобна скрита лимонка,не знаеш къде ще те остави ! Аз екскурзийки или бивакуване в близост до колите мисля,че е идеална, голяма и евтина .
Чет Авг 28, 2014 3:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nickkal



Регистриран на: 15 Фев 2012
Мнения: 178

Мнение Отговорете с цитат
outhorn ... Купувал съм ски яке и панталон. Може да са всякакви, но не са кекави!
Чет Авг 28, 2014 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
На снимката от Метро изглеждат ужасно. Отблясъците и сенките са като от тънък шушляк. Като са правили предпечат са пипнали.
На другата са нормални.
Пет Авг 29, 2014 10:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
icpart



Регистриран на: 02 Яну 2012
Мнения: 119
Местожителство: Варна

Мнение Re: Евтини раници Отговорете с цитат
Whitestar написа:
Здравейте, на всички. Чувал ли е някой нещо за марката ARGON, може ли да даде някакви отзиви за раниците им? В МЕТРО са на промоция и мисля да си купя. Вижте офертата: http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/sportuvai-aktivno-metro-poshcha-18/page/14-15

Преди месец два пак имаше промоция на тея раници в Метро и точно тогава ходихме да ги гледаме с един приятел който е начинаещ в туристическото оборудване и се беше подлъгал от тази цена и беше почти решен да купува. Разгледах ги тези раници но да ви кажа са пълен боклук. Нямат никакъв съпорт на гърба и все едно носите голям чувал на гърба си. Циповете, материя и шевовете са много зле. Като се поопънат шевовете и си прозират направо. Даже си мисля че ако се понатовари повече тази раница ще се скъса по шевовете.
Както е писал rider ако ще мъкнеш с нея например багаж от колата и обратно до палатката или например за пренасяне на багаж който да не се слага в куфар става но дотам. За туристически цели тази раница откъдето и да я погледнеш не става. Ще сдаде багажа за нула време. В крайна сметка взехме раница от Декатлона, там за 70-80 кинта са 50 литровите раници и са на светлинни години от тези в Метро. Поне за България там съм видял единствено най-добро съотношение цена/качество.
А относно марката и аз имам зимно яке на същата марка купувано преди няколко години от Кауфланд и като цяло не е лоша изработка като се имаше предвид цената му но тези раници не струват никак.
Пон Сеп 01, 2014 11:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BlackSwan



Регистриран на: 19 Авг 2014
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Тези раници и аз ги гледах - не си хвърляй парите на вятъра, защото след първата употреба ще трябва да купуваш нова раница. Ако искаш нещо на прилична цена, но качествено, бих ти препоръчал да си вземеш един Outlander, нямат мърдане, с моята вече 8 години кръстосвам планините и не е мръднала, а дори не беше от скъпите им модели. Вземи една такава раница и няма да имаш грижи:

http://www.mondo.bg/index.php?id_product=2012&controller=product
Чет Сеп 04, 2014 12:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitestar



Регистриран на: 19 Ное 2013
Мнения: 522
Местожителство: Велико Търново

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Тези раници и аз ги гледах - не си хвърляй парите на вятъра, защото след първата употреба ще трябва да купуваш нова раница. Ако искаш нещо на прилична цена, но качествено, бих ти препоръчал да си вземеш един Outlander, нямат мърдане, с моята вече 8 години кръстосвам планините и не е мръднала, а дори не беше от скъпите им модели. Вземи една такава раница и няма да имаш грижи:

http://www.mondo.bg/index.php?id_product=2012&controller=product


Вярно, не си струва риска. Ще погледна тези Outlander, видях на сайта, че има доста читави модели на сносна цена. Благодаря на съфорумците за консултирането!
Съб Сеп 06, 2014 8:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov