ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
К-Е за 5 дни - II кръв
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
К-Е за 5 дни - II кръв
Автор Съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пет Сеп 05, 2014 2:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maratonec



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 74
Местожителство: Австралия

Мнение Отговорете с цитат
Мургана е работела в края на юли, но за сега най добре се обади предварително. Кашана също работи и е супер - аз спах там на моя преход, хижарят е пич, има храна и бира.
Пет Сеп 05, 2014 4:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Грешка!!!

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров

Последната промяна е направена от meco puh на Пет Сеп 05, 2014 6:32 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Пет Сеп 05, 2014 6:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Райко, знаеш че на Предела има 4 места за спане. Ски база Грамадлива не е най-доброто място, но Галин е много добър и няма го шума на Предела.
На хижа Предела условията са по-добри. Не зная как са на Химик и хижа Грамадлива. Ако искаш, мога да приказвам с Галин.
Ако има посрещачи, до Химик спокойно може да се излезе с кола, и там е тихо.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Пет Сеп 05, 2014 6:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Успех на начинанието! Отговорете с цитат
За съжаление от 18.09 до 22.09 имам ангажименти с едни шваби. Ако до 18.09. се сетиш за някаква помощ просто пиши.
Мое мнение:
-стигнал до разклона за Мургана нямаш причина да слизаш до нея- продължи още макс 40 мин. до Кашана.
-същото е за Грамадлива. Имаш малко горско спускане до Химик, след това около два км път. Химик е нова. Но няма богата хранае, за спане е с перфектни условия. Аз бих ползвал Предела, защото има път= съпорт, както заведение=провизии.

_________________
Превръща се в поредица от нули и се надява някъде сред тях да намери своята единичка. Да намери себе си... С това са занимавам- глупости: ...занимавам се...
Живота си тече сам. Малките потоци се вливат в по- големия, преминават в реката, тя се увеличава, влизаш в мирна вода, успокояваш се.
След което идва нов пролом, тръгва водопад и отново се отправяш нанякъде...

Тръгвам нанякъде...
Съб Сеп 06, 2014 7:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Отговорете с цитат
Не знам за Мургана и ски база Грамадлива, но за Кашана и Предела мога да разбера.
Подкрепа с нещо Котел,прохода Риш или Дъскотна, но само едно и наложащо.
Успех!
Сря Сеп 10, 2014 8:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nickybike



Регистриран на: 25 Авг 2014
Мнения: 5
Местожителство: Габрово

Мнение Проекто GPS следа Отговорете с цитат
Здравейте!
След като дебатирахме с Райко маршрута пускаме проекто следата на маршрута. download

Като гледаме прогнозата вероятната дата на тръгване ще е около 25 септември.
Съб Сеп 13, 2014 2:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Ще имате ли нужда от нещо конкретно?

_________________
Превръща се в поредица от нули и се надява някъде сред тях да намери своята единичка. Да намери себе си... С това са занимавам- глупости: ...занимавам се...
Живота си тече сам. Малките потоци се вливат в по- големия, преминават в реката, тя се увеличава, влизаш в мирна вода, успокояваш се.
След което идва нов пролом, тръгва водопад и отново се отправяш нанякъде...

Тръгвам нанякъде...
Съб Сеп 13, 2014 9:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Може и да повали във вторник десетина часа плюс малко през нощта, това не води ли до прекалено бавене?
Съб Сеп 13, 2014 11:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nickybike



Регистриран на: 25 Авг 2014
Мнения: 5
Местожителство: Габрово

Мнение Отговорете с цитат
W_sjankata написа:
Ще имате ли нужда от нещо конкретно?

Ами ще ви бъдем благодарни ако всеки желаещ да помогне ни пусне телефонния си номер, населеното място и с какво и кога би могъл да бъде полезен, например да покара заедно с Райко по трасето. И може би да се направи някой кадър от преминаването по трасето.


radi написа:
Може и да повали във вторник десетина часа плюс малко през нощта, това не води ли до прекалено бавене?

Изчакваме да излезе по сигурна прогноза за да е сигурно ,че метеорологичните условия позволяват каране на "макс".
Пон Сеп 15, 2014 12:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
Ники, моят телефон го знаеш. Райко също. Аз от утре съм си в Троян. Знаеш, че квото трябва.... Wink
Пон Сеп 15, 2014 10:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nickybike



Регистриран на: 25 Авг 2014
Мнения: 5
Местожителство: Габрово

Мнение Отговорете с цитат
joropc написа:
Ники, моят телефон го знаеш. Райко също. Аз от утре съм си в Троян. Знаеш, че квото трябва.... Wink

Благодаря, Жорка (прибрал си се от странсво) Поздрави!
Вто Сеп 16, 2014 8:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
HHristov



Регистриран на: 05 Дек 2013
Мнения: 88
Местожителство: Шумен

Мнение Отговорете с цитат
nickybike написа:

Ами ще ви бъдем благодарни ако всеки желаещ да помогне ни пусне телефонния си номер, населеното място и с какво и кога би могъл да бъде полезен, например да покара заедно с Райко по трасето. И може би да се направи някой кадър от преминаването по трасето.

Здравейте!
Преди две седмици преминах с велосипед по трасето от Твърдишки проход до Емине и ако трябва актуална информация, мога да дам. Аз съм от Шумен и мога да окажа съдействие на Върбишки или на Ришки проход при необходимост. Изпращам телефонният номер на лични. Разгледах проекта на маршрута и имам два коментара. Преди връх Байрака смятам, че това минаване по ес-образните завои, е правилното с велосипед. Аз се набутах по маркировката, която цепи без пътека нагоре през гората и направо ми спря тока. На асфалта на Ришки проход, слизането до моста на Немойдере по северния бряг, и после катеренето обратно по южния за мен е безсмислено. След вторият 180 градусов завой, на мантинелата на уширението от ляво има надпис "ВОДА 20М" и пътека, която минава покрай петоструйната чешма, заслона, пресича реката и излиза на пътя на отсрещния бряг. Спестяват се 1300 м. обикаляне и 20 + 20 м. денивелация.
Вто Сеп 16, 2014 2:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Отговорете с цитат
Някой е видял надписи, има полза значи!
Вто Сеп 16, 2014 8:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
HHristov



Регистриран на: 05 Дек 2013
Мнения: 88
Местожителство: Шумен

Мнение Отговорете с цитат
Да така е. Благодарности! И табелите от капаците на кофите от боя видях. Respect
Вто Сеп 16, 2014 9:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov